הלוואה חוץ בנקאית ללא ערבים

הלוואה חוץ בנקאית ללא ערבים

הלוואה חוץ בנקאית ללא ערבים ניתן לגייס מהמון חברות אשראי חוץ בנקאיות שמציעות את ההלוואה בתנאים נוחים במיוחד. אנחנו בפורטל Loan4All נשלח את בקשתכם לשלושה חברות שונות שיספקו לכם הלוואה בריבית נמוכה ובפריסת תשלומים נוחה.

הלוואה חוץ בנקאית ללא ערבים מגוף חוץ בנקאי לא תפגע באשראי הבנק שלכם!

הלוואות חוץ בנקאיות ללא ערבים מגיעה במגוון מסלולים, לדוגמה – תוכלו להשיג הלוואה מסוג זה בריבית קבועה, ריבית משתנה, ריבית חודשית, ריבית שנתית, הלוואת בלון, בהוראות קבע ועוד סוגי מסלולים של הלוואות חוץ בנקאיות, תוכלו לברר זאת לאחר שתמלאו פרטים ויחזרו אליכם, כל מה שנותר לכם זה לבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר.

חישוב הריביות בהלוואה חוץ בנקאית ללא ערבים

הסכום שתיקחו בחישוב הסיכון של החברה המלווה לכם את הכסף, הם אלה שיקבעו בדרך כלל את גובה הריבית. בבנק לדוגמה חשבון שהוא מוגבל יכול להוות בעיה ללקוח שרוצה ללוות כסף, ברוב המקרים הבנק לא ישתף איתו פעולה ולא יאשר את ההלוואה המבוקשת וזאת עקב חוסר היכולת של הלווה לתת בטחונות, כמו חסכון, שעבוד מיטלטלין, משכון של נכס ועוד כהנה וכהנה.

יתרונות לקיחת הלוואה חוץ בנקאית

מן הסתם אתם כבר מודעים לכך שהלוואה מסוג זה היא הלוואה מגוף חוץ בנקאי ולא מבנק. הלוואות מסוג זה בדרך כלל יהיו מוצעות מגופים כמו חברות ביטוח, קרנות שונות, חברות אשראי, קופות גמל ועוד. שוק ההלוואות גדול יותר מבעבר, רוב ההלוואות, אם אנחנו מסתכלים שנים אחורה, היו מבנקים.

הנה כמה מהיתרונות שהביאו איתם גופים שונים וחברות שעוסקים בכך:

תנאים נוחים – ישנה תחרות שמתקיימת בין הגופים השונים, קרנות וחברות חוץ בנקאיות שנכנסו לשוק גיוס האשראי והתחרות הזו מעולה לכם הלווים, היא יוצרת הלוואות בתנאים טובים יותר ואלה מספקות לנו כלי מעולה למיקוח מול הגופים, הקרנות והחברות השונות, ניתן גם לערוך סקר שוק לפני לקיחת ההלוואה.

היחס עם הבנק שלכם – ברגע שאתם לוקחים הלוואה מהבנק היא נכנסת לסך ההתחייבות שלכם מול הנ"ל, זה עלול להשפיע על האשראי שלכם בבנק ומידע זה שנלקח בחשבון ישפיע בעתיד על הלוואות נוספות שתרצו לקחת, מסגרת האשראי וכיוצא בזה. כאשר אתם לווים מחברה חוץ בנקאית, האשראי שלכם בבנק לא נפגע מפני שהוא לא מושפע מההלוואה וזה בפני עצמו יתרון משמעותי.

מיידיות – הלוואות מסוג כדוגמת הלוואות אקספרס חוץ בנקאיות,  זה בדרך כלל יאושרו מיידית (אפילו תוך כמה שעות) ללא צורך בערבים, בטחונות ובירוקרטיה מיותרת ומסורבלת.

ממה להיזהר כשלוקחים הלוואה חוץ בנקאית ללא ערבים

הלוואות מסוג זה לעיתים נראות מפתות. מאידך, צריך לחשוב על כדאיות ההלוואה, הרי שלקיחתה היא התחייבות ארוכת טווח, לכן, חשוב להכיר את הגופים, החברות והקרנות השונות שמציעות הלוואות מסוג זה ואת התנאים שאלה מציעים לכם. אם תשימו לב השיווק של חברות אלה בפרסומות טלוויזיה, רדיו והאינטרנט הוא נורא אגרסיבי אך בגלל ששוק זה רווי בחברות כאלה, התחרות שנוצרת בשוק פועלת לטובתכם אז תיקחו את הזמן, תחשבו, תשקלו ואז תגיעו להחלטה הנכונה עבורכם.

אנחנו בפורטל Loan4All נחסוך למענכם את כל ההתרוצצויות, תמלאו את הפרטים שלכם, את סכום ההלוואה המבוקש, את המטרה שלשמה אתם לוקחים את ההלוואה ואנחנו נדאג להעביר אותה לשלושה חברות מוכרות מהתחום.

מאמרים נוספים:

תנאים טובים יותר
תנאים טובים יותר

מקום שבו אפשר לקחת הלוואות לכולם לקוחות כל הבנקים בדרך כלל מכירים את העובדה הזאת היטב – כל הלוואה שנלקחת מהבנק שלכם מגבילה אתכם יותר,

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים