הלוואות בכרטיס אשראי

הלוואות בכרטיס אשראי ללא תפיסת מסגרת

מעוניין לקבל הלוואה מהירה? תוכל לקבל הלוואות בכרטיס אשראי!

בא לך לטייל בחו"ל, או להשלים את הלימודים שכל כך רצית? לפנק את הילד שלך ברכב חדש? אבל אין לך מספיק כסף לעכשות את זה עכשיו? גם אם סתם יש לך גחמה להגשים את החלום שלך ולרכוש כרטיס נסיעה לתיאלנד או לא עלינו הינך זקוק להלוואה להליך רפואי כזה או אחר היום תוכל להגיש בקשה להלוואה הלוואה בכרטיסי אשראי במהירות וקלות ייתר יחסית, ובתנאים מיוחדים אשר מופרשים כהחזר גמיש ונוח למדי. מעוניין לשמוע פרטים נוספים שיכללו התאמה מלאה לצרכים שלך, מלא את הפרטים שלך ויחזרו אליך במהלך ה יממה הקרובה (למעט שבתות וחגים)

אז ההלוואה בכרטיס אשראי עובדת?

ראשית העיקרון הברור של הלוואה מסוג זה היא שההלוואה לא פוגעת לך בעו"ש, בחשבון הבנק, זאת מכיוון שמשדובר בהלוואה דרך כרטיס האשראי אשר לא קשור לעו"ש ונחשב להלוואה חיצונית, הלוואה חוץ בנקאית מסוג זה הנה ייתרון משמעותי למי שלא רוצה להכביד על החשבון הפרטי שלו ועל תזרים המזומנים הקיים.בהלוואה מסוג זה מי שאחראי לונותן את הדין להלוואה היא חברת האשראי ולא כפי שנהוג הבנק

הלוואות בכרטיסי אשראי ניתנו ללווה בצורות הבאות,

  • תשלום והעברה בנקאית של סכום כסף רב ישירות אל חשבון הבנק של הלווה
  • לקבל את הסכום ולשלם אותו לצג ג' בתשלומים

*ברוב המקרים ניתן גם לדחות את התשלום הראשון בין 3 חודשים מיום ההלוואה ל כ 6 חודשים, תלוי בחברת האשראי ובתנאים איתה יסגור הלווה.

אז באלו תנאים תקבלו את ההלוואה ומהם התנאים להצלחת ההלוואות בכרטיסי אשראי?

אם ברצוננו לקבל הלוואה בכרטיס אשראי מן הסתם לא נבצע הלוואה אם יהיה מדובר בפחות מ 30,000 אלף ₪ ויכולה להגיע להלוואה של 100,000 ₪, ואילו התקופה של ההחזר החודשי לא תעלה על 36 תשלומים שווים, את הריבית ישלם הלווה בתחילת התהליך אך עם זאת יוכל לשלם לאחר תקופת חסד הנ"ל יקרה תקופת גרייס.

הלוואה בכרטיס אשראי לרוב מקובלות, הן על צד הבנק והן על התנאים מצד הלווה, לרוב הלווה יקבל בקלות את מבוקשו וזאת מסיבה מאוד פשוטה, הבנק לא רואה את ההלוואה (סוג של מתחת לרדאר של הבנק), את ההלוואה של חברת כרטיס האשראי ניתן לקבל ללא מפגש עם נציג לקוחות או בעין זכוכית המגדלת של הלווה ולא צריך להגיע למוקד חברת האשראי פיזית, הדבר היחידי שצריך לעשות הוא לצלצל בטלפון לחברה המספקת את השירותים.

תנאי ההלוואה שתקבלו לרוב תלויים בסוג הכרטיס שאתם מחזיקים כיום אך עם זאת ישנם פרמטרים שמבחינת חברות האשראי נבדקים ולהלן הדברים,

  1. יש לך כרטיס אשראי בתוקף
  2. חשבון לא מוגבל
  3. ניתנת הלוואה ללקוחות כל הבנקים
  4. החזר הלוואה מתוך תקופה של 3 תשלומים עד 36 תשלומים לכל היותר
  5. לא חזר צ'ק בשנה האחרונה
  6. האם יש לך תיק פעיל או היה לך בשנה האחרונה בהוצל"פ

החברות אשר בעלות כרטיס האשראי הם עסק לכל דבר ועניין ולכן ינסו בכל כוחם לעגן את הערבויות והביטחונות שלהם ולכן לרוב תנאי ההלוואה יהיו ברורים ולא משתמעים לשתי פנים, או ניתן לתת לכם הלוואה או שלא (אין באמצע) ועל כן חברות האשראי מבצעות בדיקות מקיפות אך לא מורכבות ודי זריזות (ביחס להלוואה מורכבת בערבות מדינה לעסק) שיהיה בכוחן לאשר את אמינות והיכולת השל החזר שלכם להלוואה המדוברת מבלי להגיע איתכם למצבים לא נעימים של תשלום פיגורים וכו..

גם אתם רוצים לקבל הלוואה בכרטיס אשראי חוץ בנקאי? זה המקום הנכון להגיש בקשה זריזה, כל מה שצריך לעשות זה רק למלא את הפרטים שלכם.

תנאים טובים יותר
תנאים טובים יותר

מקום שבו אפשר לקחת הלוואות לכולם לקוחות כל הבנקים בדרך כלל מכירים את העובדה הזאת היטב – כל הלוואה שנלקחת מהבנק שלכם מגבילה אתכם יותר,

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים