הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה

  במהלך חיינו לא פעם אנחנו חושבים על לקיחת הלוואה כפתרון זמין ונוח להוספת מזומנים לתזרים שלנו. הרעיון של לקיחת הלוואה מגיע בשל סיבות רבות וניתן לחלק אותם לשתיים. הסיבה הראשונה נובעת ממחסור במזומנים. המחסור שאנחנו חווים יכול לנבוע מפיטורין מהעבודה, אוברדרפט, קנייה לא מתוכננת, תכנון תקציבי לא נכון או מחלה פתאומית ( לא עלינו).  הסיבה השנייה נעוצה ברצון שלנו לרכוש מוצר או שירות שהוא מעבר ליכולתנו. זו יכולה להיות החופשה החלומית שלנו, לשדרג את הרכב החדש, שיפוץ הבית או קורס שידרג אותנו בעבודה. ההלוואה תעזור להגשים את אותו רצון שלא היה מתאפשר אם היינו נשארים עם המשאבים הקיימים שלנו.

  הלוואה חוץ בנקאית, כמו שהיא נשמעת בדיוק היא הלוואה שלא ניתנת מטעם הבנק שבו נמצא החשבון עובר ושב ואליו מועברת המשכורת שלכם. מסגרת האשראי בדרך כלל ניתנת לכם בהתאם לכמות ההכנסות, הפיקדונות והחסכונות שלכם ( במידה ויש כאלה ) ולכן לא תמיד יש באפשרותכם להגיש בקשה לבנק לקבלת הלוואה מכיוון שהבנק דורש ערבות כנגד האפשרות לקבלת ההלוואה.

  מהו יתרונה של הלוואה חוץ בנקאית ?

  היתרון הכי גדול של הלוואה חוץ בנקאית הינה שהלוואה מטעם הבנק לא תמיד מתאפשרת מכיוון שאין בבעלותכם חסכונות או פיקדונות שיכולים להוות ערבות עבור הבנק במקרה של אי עמידה בתשלום ובמיוחד במקרים כאלה עומדת לרשותכם הלוואה חוץ בנקאית שניתנת על ידי חברות מימון פרטיות , חברות אשראי, חברות ביטוח או קרנות פנסיה. במקרה שכזה אתם אינכם תלויים בבנק שלכם וזוהי כמו התחלה חדשה עבורכם מבחינה כלכלית. ההלוואה לא פוגעת לכם בעובר ושב ולא משנה לכם את האפשרויות של משיכת יתר ואשראי בבנק ואתם בעצם נהנים ממסגרת נוספת.

  יתרון נוסף הוא ומשמעותי הוא שתהליך קבלת ההלוואה ברוב המקרים קצר ומהיר יותר לעומת הלוואה מהבנק שבדרך כלל עוברת תהליך אישורים בירוקרטי בתוך הבנק. בנוסף לכך הסיכוי לאישור קבלת הלוואה חוץ בנקאית גבוהה יותר מכיוון שהוא לא חלק מהמערכת הבנקאית.

  ערבים להלוואת כבר קשה מאוד להשיג בימינו וזהו יתרון נוסף בלקיחת הלוואה חוץ בנקאית שלא דורשת לערב גורמים נוספים בכדי לקבל את ההלוואה.

  תנו לנו לעבוד בשבילכם

  קצת על התהליך הייחודי שלנו : אנחנו שמנו לעצמנו למטרה להקל עליכם את החיים ובמידה שתהיו מעוניינים לקבל הצעות להלוואה חוץ בנקאית , במקום לפנות למספר גורמים במקביל תוכלו להשאיר פרטים אצלנו ואנחנו נדאג שתקבלו מספר הצעות במקביל ונוודא שההצעות שאתם מקבלים הם ההצעות הכי טובות שיש למלווים להציע.  כך תחסכו לכם זמן יקר של שיחות טלפוניות ופגישות  והכי חשוב תקבלו את ההצעות המתאימות ביותר עם פריסת תשלומים נוחה ומתאימה לצרכיהם ושיעורי ריבית טובים.