מה הן הלוואות כנגד נכס?

  מה הן הלוואות כנגד נכס?

  2000 1333 פורטל הלוואות loan 4 all

  עם אילו נכסים ניתן לממש בקשה להלוואות כנגד נכס ומה זה אומר. 
  לפעמים החיים מאלצים אותנו לבקש הלוואה, הלוואות היום אפשר לקחת מבנקים ומגופי מימון חוץ בנקאיים. יכול להיות שסיבת ההלוואה טובה כמו רכישת בית, חופשה משפחתית בחו"ל או אירוע משפחתי משמח כמו חתונה או בר מצווה לילד. ישנן לפעמים הלוואות שאנחנו מעוניינים לקחת כי נקלענו למצב לחוץ כלשהו, אנחנו רוצים לסגור מינוס קיים שתופח בעקבות עמלות של חריגה מהחשבון, אנחנו נכנסנו לתקופה מאתגרת בעסק או כל סיבה אחרת. ברגע שיש ברשותכם נכס קיים אתם יכולים ביתר קלות לקבל הלוואות כנגד נכס זה.

  אילו נכסים ניתן לממש עבור הלוואות אלו?

  הנכסים שהמלווים מעוניינים לראות כהוכחה להחזר ההלוואות שאתם מבקשים הם יכולים להיות כל נכס מקרקעין כמו בית, דירה, חנות, מגרש וכדומה וגם רכב. עליכם לדעת כי גובה סכום ההלוואה יהיה תלוי בגובה שווי הנכס. אם בידכם דירה ששוויה מיליון שקלים בהתאם יהיה גובה ההלוואה ואם רכבכם ישן ושוויו חמשת אלפים כך גם גובה סכום ההלוואה שתקבלו בהלוואות כנגד נכס.

  האם ישנה הגבלה עבור מה אני לוקח הלוואה?

  סוג הלוואה זו אינה מוגדרת לסיבת בקשת ההלוואה, אתם יכולים לבקש הלוואה בעבור טיול, סגירת חוב או לרכישת נכס נוסף, אתם בוחרים את הסיבה שבגללה אתם מבקשים הלוואה כנגד נכס והבנקים רק צריכים לאשר לכם אותה. לא רק הבנקים מעניקים הלוואות כנגד נכסים אתם יכולים לפנות לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות כנגד נכס מחברות מימון שונות.

  אני לא יכול לקבל הלוואה ללא שיעבוד הנכס?

  ישנם בנקים הדורשים ממבקשי ההלוואות להציג בפניהם ערבים לגובה ההלוואה שהם מבקשים, לא לכל אחד מאתנו יש בן משפחה או מישהו שאנחנו יכולים להציג בפני הבנק כערב לחשבוננו. לכן אלו שיש בידם נכס משעבדים אותו לטובת אישור קבלת ההלוואה הרצויה. הלוואה כנגד שיעבוד נכס מאפשרת למבקש ההלוואה לתת ביטחון למלווה שאם במידה והלווה לא יעמוד בהחזרי ההלוואה הוא יוכל להשתמש בנכס לכיסוי הסכום שהלווה.

  האם רק הבנקים מאפשרים הלוואה כנגד נכס קיים?

  לא, היום עם התחרות הגדולה בין הבנקים בינם לבין עצמם ובין הבנקים לחברות המימון החוץ בנקאיות שנפתחו לרוב, היום ניתן לבצע הלוואות כנגד נכס גם מול אותן החברות. הן מציעות לכם אפשרויות החזר הלוואה שונות, תוכלו להשוות ביניהן ובין הצעות הבנקים כדי להתאים את ההחזר האופטימאלי עבורכם.

  ישנן שורות קטנות שעלי לשים לב אליהן?

  כמו בכל הסכם גם בהסכם לבקשת הלוואה ישנן שורות קטנות ועליהן כדאי שתשימו את הדעת. במיוחד כשמדובר בהלוואה כנגד נכס בה אתם מפקידים נכס יקר עליכם לבדוק טוב מול איזה גוף אתם לוקחים את ההלוואה, האם זה גוף אמין ומוכר, מה הם התנאים להחזר ההלוואה ומה ההשלכות בעקבות איחור או אי החזרת ההלוואה.