מה העניין בהלוואות בכרטיס אשראי

מה העניין בהלוואות בכרטיס אשראי

1000 635 פורטל הלוואות loan 4 all

חברות כרטיסי האשראי מאפשרות לנו לקחת מהן הלוואות בכרטיס האשראי, ההלוואות יחסית מהירות, אין צורך בערבים והתהליך לקבלת הלוואה הוא מאוד קל ומהיר. חברות כרטיסי האשראי הן עוד נישה עבור הלוואות חוץ בנקאיות שאנחנו יכולים לקחת ללא המניפולציות שאנחנו מכירים מהבנקים.

מה זה הלוואות בכרטיס אשראי?

ההלוואות בכרטיס אשראי הן הלוואות השייכות לקטגוריית הלוואות חוץ בנקאיות. להבדיל מהלוואה שלוקחים בבנק, הלוואות בכרטיס אשראי הן תחת חסותן של חברות האשראי ולא הבנק. נכון שכרטיס האשראי שלנו מונפק דרך הבנק אך ברגע שלוקחים הלוואה בכרטיס האשראי בעצם אנחנו לוקחים הלוואה מחברת כרטיס האשראי.

מסלולי הלוואות בכרטיסי אשראי

ישנם מספר מסלולים להלוואות בכרטיסי אשראי, המסלול הראשון הוא מסלול הלוואה מיידית בכרטיס האשראי של סכום מסוים שחברת האשראי מאשרת ללווה ועל הלווה להחזירה עד 3 שנים. זאת הלוואה שסכום הכסף נכנס ישירות לחשבון הבנק שלכם בזמינות כמעט מידית. בלקיחת הלוואה בכרטיס אשראי במסלול הזה אין צורך להתייצב בבנק, אין צורך להמתין בתורים ארוכים או למלא טפסים, זאת הלוואה שניתן לקחת דרך פעולה טלפונית בקלות ומהירות. המסלול השני הוא פריסה לתשלומים, הלווה יכול לפרוס לתשלומים את יתרת הסכום עבור רכישות שביצע בעבר על מנת לשלוט בחשבונו בבנק, במסלול הזה ניתן לפרוס לתשלומים עד  3 שנים את החיובים שביצע. המסלול השלישי מאוד דומה למסלול השני, גם כאן ניתן לפרוס לתשלומים את החיובים אך הפעם מדובר ברכישות שטרם ירדו מחשבון הלווה. זה המסלול שבו אפשר להחליט עוד לפני שיורד מכרטיס האשראי החיוב המדובר ולבקש מהם לחלק אותו לתשלומים על מנת לשלוט בחשבון.

היתרון הגדול ביותר שיש בהלוואות כרטיסי אשראי ללא תפיסת מסגרת, מסגרת חשבון הבנק אינה נפגעת מלקיחת הלוואה בכרטיס אשראי. את הדין והחשבון אנחנו צריכים לתת לחברת כרטיס האשראי ולא לבנק שהוא בפני עצמו גוף מאוד בירוקרטי ומקשה בהרבה מקרים ללוחותיו או למעוניינים לקחת הלוואה ממנו את התהליך.

הלוואות בכרטיס אשראי הן אומנם נוחות, מהירות והתהליך לקבלתן הוא יחסית קל ולכן רבים פונים לחברות אלו על מנת לקבל הלוואות ולא פונים ישירות לבנקים בידיעה מראש שהתהליך מסורבל וארוך ולעיתים ההלוואה שאתם רוצים לא מאושרת בסופו של יום.