fbpx

משכנתא הבינלאומי – תנאי משכנתא נוחים בריבית נמוכה

משכנתא הבינלאומי

מאז ומתמיד הייתה קיימת הדעה הרווחת כי משכנתא לוקחים בבנק, ועוד מקום המדינה היה קיים אך ורק בנק אחד בו היה ניתן לקחת הלוואות מהסוג הזה ולבצע את כל הפעולות המורכבות, כי זה מה שהכירו וכך זה היה. מאז עברו שנים רבות וזה הפך להיות בעיקר מיתוס בקרב האנשים, במיוחד מאחר והעולם התפתח, המדינה גדלה ונפתחו סוגי בנקים רבים ומגוונים לכל סוגי האזרחים ולכל סוגי הצרכים.

כיום, ישנם כמה סוגי בנקים ולכל אחד מהם תנאי משכנתא שונים, וחושב להבין ולקרוא לעומק מהם התנאים בכל בנק, לפני קבלת ההחלטה באיזה בנק לקחת משכנתא.
כשאתם בוחרים בנק, ההצעה שתקבלו תלויה בכמה פרמטרים אישיים וגם בבנק עצמו, כמו לדוגמא דירוג האשראי שלכם, האובליגו בעובר ושב של חשבון הבנק שלכם, לצד כושר ניהול משא ומתן שלכם בעת שיחה עם הנציג אשר מלווה אתכם לקבלת התנאים האופטימליים ביותר לקבלת אישור עקרוני למשכנתא.כאן תוכלו לקבל את המידע הדרוש לכם לשיקול של לקיחת משכנתא בבנק הבינלאומי הרשמי למשכנתאות, לעומת כלל הבנקים האחרים. המסלולים הקיימים בבינלאומי:

משכנתא בריבית קבועה לא צמודה

במסלול הזה הריבית הינה קבועה וללא הצמדה לשום מדד ולאורך כל תקופת ההלוואה עד סיום ההחזר. הלקוח בעצם משלם עד סוף המשכנתא את אותו הסכום ללא שינוי.

משכנתא בריבית קבועה וצמודה למדד

כאשר הריבית צמודה למדד המחירים לצרכן אך קבועה לאורך כל תקופת ההלוואה. כמובן שההצמדה למדד משפיעה על גובה ההחזר החודשי.

משכנתא בריבית משתנה וצמודה למדד

המדד צמוד לכל תקופת המשכנתא עם ריבית אשר משתנה אחת לכמה שנים באופן קבוע, אשר על התנאים שלה הלקוח חותם במעמד קבלת הלוואת המשכנתא.

הלוואת משכנתא צמודה למט"ח

משכנתא צמודה למדד האירו/דולר ומבוססת על ריבית המשתנה מדי 3 חודשים. לרוב משכנתא זו ניתנת ללקוח אך ורק עבור תקופה של 4-14 שנים. במקרים בהם ריבית המט״ח יורדת הלקוח נהנה מסכום מופחת בהחזר החודשי של הלוואה. הלוואה זו מותאמת בעיקר לתושבי חוץ.

משכנתא לא צמודה בריבית פריים משתנה

משכנתא עם ריבית משתנה ומבוססת על ריבית פריים ומושפעת מההצהרות של נגיד בנק ישראל אשר עלולה לעלות או לרדת. לכן גובה התשלום החודשי עלול לעלות או לרדת בהתאם. עם זאת, הריבית על ההחזר אינה מושפעת מאינפלציה למשל.

משכנתא משולבת

הבנק הבינלאומי מציע מגוון סוגי משכנתאות במסלול משולב עליהם תשולם ריבית אך ורק בחודשים הראשונים להחזרי המשכנתא, אך תלויים במסלולי המשכנתא, אותם ניתן לשלב בייעוץ עם נציגי הבנק.

הלוואת משכנתא לגישור

הלוואה ייחודית אשר מעניקה מימון זמני לרכישת דירה חדשה, עד שתימכר הדירה הנוכחית שבבעלות הלקוח. לרוב תקופת ההלוואה ניתנת לעד שנתיים. את ההלוואה הזו ניתן לקבל במגוון מסלולי המשכנתא הקיימים, לצד האפשרות לפירעון מוקדם והוגן.

משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה ייעודית לגילאים 60+ אשר מעוניינים במקור מימון לכל צורך ומשכנתא שנייה או מיחזור משכנתא, כאשר על חשבון ההלוואה משעבדים את הנכס הקיים ברשותם.

משכנתא לזוכים בהגרלות משרד הבינוי והשיכון.

מדינת ישראל מעניקה סיוע לזכאים לרכישת נכסים לזוגות צעירים על ידי הגרלות בקריטריונים המעודכנים במשרד הבינוי והשיכון. הזכאים לכניסה להגרלה לסיוע בדיור זכאים באופן אוטומטית למשכנתא בתנאים מועדפים ומשתלמים וגובה המשכנתא נקבע על פי כמה פרמטרים עיקרים כמו מספר הילדים במשפחה, מספר שנות הנישואין, שירות צבאי, גיל הזכאים, שייכות לאוכלוסייה ועוד, את השאר הפרטים ניתן לבדוק באתר משרד השיכון והבינוי.
חלק מרשימת הזכאים:

  • מחוסרי דיור
  • עולים חדשים
  • רווקים מעל גיל 30
  • משפחות חד הוריות

בכדי להתאים את תנאי המשכנתאות הקיימות בבנק הבינלאומי לצרכים שלכם, כדאי ליצור קשר עימנו. בחברת loan4all נעזור לכם להשיג את תנאי המשכנתא האופטימליים שרק אפשר.

עוד מאמרים בנושא הלוואות

למי שחושב מחוץ לקופסא
למי שחושב מחוץ לקופסא

הלוואה חוץ בנקאית למי שחושב מחוץ לקופסא אין דבר יותר מהנה מאשר לדעת שהצלחתם לקבל כסף יותר זול מהאשראי שמעמידים לרשותכם בבנק. הרי אחד הדברים

לקריאה»
הלוואה עד 30,000
הלוואה עד 30000

בדוק זכאות להלוואה והגש בקשה בדיגיטל, בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות! הקש בכפתור למטה ובדוק זכאותך להלוואה עד 30000 ש"ח בדוק

לקריאה»
הלוואת כרטיס אשראי - פורטל ההלוואות loan4all
הלוואת כרטיס אשראי

אחת הדרכים הפופולריות היום לקבל הלוואה היא הלוואת כרטיס אשראי. לא פעם אנחנו נתקלים בסיטואציה בחיים שאנחנו זקוקים לסכום כסף מסוים שיעניק לנו מרווח נשימה

לקריאה»
הלוואה בצקים עד 10000 - loan4all.co.il
איך להשיג הלוואה בצ'קים 10000?

בדוק זכאות להלוואה והגש בקשה בדיגיטל, בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות! לפעמים החיים מציבים אותנו באתגרים לא צפויים, חוב שעלינו לשלם,

לקריאה»
הלוואה באינטרנט
הלוואות באינטרנט

מחפשים הלוואה מבלי לצאת מהבית? הלוואות באינטרנט הן הפתרון המושלם עבורכם!  כל אחד מאיתנו יזדקק ככל הנראה להלוואה בשלב כזה או אחר, כאשר נעמוד בפני

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה