משכנתא חוץ בנקאית

משכנתא חוץ בנקאית - loan4all.co.il

למרות שבמהלך השנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מגלים את האפשרויות העומדות בפניהם לקבלת משכנתא לרכישת בית או דירה, ישנם עדיין כאלו שחושבים כי משכנתא לוקחים רק מהבנקים. אכן ישנה תחרות גדולה מאוד בין הבנקים וכל אחד רוצה שתיקחו את המשכנתא מהם ולא מהבנק המתחרה, אבל לכל התחרות הזו נכנס שחקן נוסף והוא שחקן שערבב את הקלפים מאוד טוב בין השחקנים האחרים (הבנקים) והוא הלוואות מחברות המימון החוץ בנקאיות. היום ניתן לקבל גם משכנתא חוץ בנקאית ולא רק על ידי הבנקים המוכרים לנו.

משכנתא לא מהבנק?!

כן, כשלראשונה עלה הנושא, היו לא מעט גבות שעלו בתמיהה וזאת כי הדרך אולי פחות מוכרת לרבים, משכנתא לוקחים מהבנק, לא? אז הזו שממש לא חייבים, ישנם גופים שמעניקים הלוואות משכנתא חוץ בנקאי ללקוחות המעוניינים להגיע לבית שירשם תחת שמם, שהיות בעלי הנכס. אותם גופים יכולים להיות חברות ביטוח, חברות כרטיסי אשראי וגם חברות פרטיות המספקות פתרונות מעולים להלוואות לרכישת נכס למגורים. אין מדובר בעולם תחתון או שוק אפור כפי שהיה נהוג פעם והיום אותן חברות מסודרות וניתן לפנות אליהן בבטחה.

איפה הקאץ'?

בבקשת משכנתא חוץ בנקאית עליכם לבדוק את החברה שאתם בוחרים, לבדוק עליה (בכל זאת אינכם רוצים "לקנות חתול בשק") ולהשוות בין תנאי ההחזרים. אותן חברות המעניקות את אותן ההלוואות יכולות לבחור את תנאי ההחזר ולאפשר לכם לבחור את אחד מהמסלולים הם מעניקים וכל זה בהתאם לפרטים שאתם מעניקים להם כדי להוכיח את יכולתכם להחזיר את הכספים שלוויתם מהם.

ההלוואות החוץ בנקאיות יכולות להעניק לכם משכנתא חוץ בנקאית אולי ביתר קלות בהשוואה לבנקים אך לכל דבר יש מחיר ועליכם לעבור על השורות הקטנות כדי להסכים עם גובה העמלה שתשלמו ובכלל לעבור על החוזה טרם חתימתו.

למה לפנות לגופי מימון חוץ בנקאיים?

ברוב המקרים אנשים מגיעים לבקש משכנתא חוץ בנקאית לאחר שהם קיבלו סירוב מהבנק שלהם או מהבנקים המתחרים על קבלת המשכנתא. אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים כאן כדי לקבל הצעות למימון חוץ בנקאי.

הלוואה להרחבת העסק

עסקים קטנים ובינוניים סובלים ממצוקת אשראי קשה בגלל מדיניות הבנקים, הם מתקשים לגייס הלוואה להרחבת העסק או להקמת עסק. לכן, המדינה הקימה את הקרן בערבות

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה

בדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים