fbpx

משכנתא חוץ בנקאית

משכנתא חוץ בנקאית - loan4all.co.il

למרות שבמהלך השנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מגלים את האפשרויות העומדות בפניהם לקבלת משכנתא לרכישת בית או דירה, ישנם עדיין כאלו שחושבים כי משכנתא לוקחים רק מהבנקים. אכן ישנה תחרות גדולה מאוד בין הבנקים וכל אחד רוצה שתיקחו את המשכנתא מהם ולא מהבנק המתחרה.
אבל לכל התחרות הזו נכנס שחקן נוסף, והוא שחקן שערבב את הקלפים מאוד טוב בין כל השחקנים האחרים- הבנקים. השחקן המדובר הוא הלוואות מחברות המימון החוץ בנקאיות. היום ניתן לקבל גם משכנתא חוץ בנקאית ולא רק על ידי בנק למשכנתאות בלבד.

משכנתא לא מהבנק?!

כן, כשלראשונה עלה הנושא לפני כמה שנים, היו לא מעט גבות שעלו בתמיהה וספק.
וזאת כי הדרך אולי פחות מוכרת לרבים, בייחוד כאשר מדובר בזוגות צעירים שלהוטים לרכוש נכס ולקחת משכנתא, בדיוק כפי שעשו ההורים שלהם כשהיו בגילם, אז הם מתייעצים איתם בטבעיות כיצד עליהם לפעול…. כי כבר אמרנו משכנתא לוקחים מהבנק, לא?

אז זהו, שממש לא חייבים!
כיום, ישנם גופים נוספים המעניקים הלוואות משכנתא חוץ בנקאית ללקוחות המעוניינים להגיע לרכישת נכס שירשם תחת שמם, ויוכלו לזכות להיות בעלי הנכס כחוק, ולהתחיל לבנות את בית חלומותיהם.
אותם הגופים הפיננסיים יכולים להיות חברות ביטוח, חברות כרטיסי אשראי וגם חברות פרטיות המספקות פתרונות מעולים להלוואות משכנתא לצורך רכישת נכס למגורים, כאשר חשוב להבין כי אין מדובר חלילה בעולם תחתון או שוק אפור כפי שהיה נהוג פעם, והיום אותן החברות הינן מסודרות ועובדות באופן חדשני לפי התנאים הכפופים לחוק.

אז רגע, איפה הקאץ'?

בבקשתכם הלוואת משכנתא חוץ בנקאית, ולא מבנק למשכנתאות, עליכם לבדוק היטב את החברה בה אתם בוחרים, ולעשות את המחקר הראוי עליה (הרי בכל זאת לא תרצו "לקנות חתול בשק") ולהשוות בין תנאי ההחזרים והריביות הכרוכות והצמודות.
אותן חברות המעניקות את אותן הלוואות זהות, יכולות לבחור את תנאי ההחזר עבורכם כלקוחות, ולאפשר לכם לבחור את אחד מהמסלולים האטרקטיביים שהם מציעים וכל זה בהתאם לפרטים שאתם מספקים להם בכדי להוכיח את היכולת שלכם להחזיר כראוי את הכספים שאותם לוויתם מהם, לצורך המשכנתא המיועדת לרכישת הנכס. זהה לבנק, לא?

בערך…
בלקיחת משכנתא, חברות המימון יכולות להעניק לכם משכנתא חוץ בנקאית אולי ביתר קלות בהשוואה לבנקים אך לכל דבר יש מחיר ועליכם לעבור על השורות הקטנות כדי להסכים עם גובה העמלה שתשלמו ובכלל לעבור על החוזה טרם חתימתו.
ההסכם עם הבנקים מול המדינה הוא שכיום ישנם כמה בנקים המורשים להיות מוגדרים כבנק למשכנתאות ולהעניק משכנתא ללקוחותיהם או גם ללקוחות הבנקים המתחרים, כאשר בגופי מימון פיננסיים חוץ בנקאיים ניתן לקבל תנאים אטרקטיביים ונוחים יותר, ועל כן כל התחרות.

למה לפנות לגופי מימון חוץ בנקאיים?

ברוב המקרים אנשים מגיעים לבקש משכנתא חוץ בנקאית לאחר שהם קיבלו סירוב מהבנק שלהם או מהבנקים המתחרים על קבלת המשכנתא.
לחילופין, קורים מקרים רבים בהם לקוחות מעוניינים לקבל משכנתא שנייה, וזאת לאחר שלא עמדו בתנאי ההחזר של המשכנתא הראשונה אותה לוו מהבנק שלהם.

במקרים כאלו ניתן לקבל משכנתא שנייה גם מגופים חוץ בנקאיים ואף לבצע תהליך של מיחזור משכנתא וכל זאת בכדי להקל על המצב הכלכלי בעזרת תנאי החזר וריביות נוחות, ולאפשר לעצמכם פשוט לנשום.
מטרת המשכנתא השנייה היא צמצום הפער הנוצר בין המצב הכלכלי שלכם בתקופה בה לקחתם את המשכנתא הראשונה, לבין מצבכם הכלכלי כיום.

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים כאן בפורטל loan4all, כדי שתוכלו לקבל הצעות למימון חוץ בנקאי בתנאים אטרקטיביים.

עוד מאמרים בנושא הלוואות

הלוואה עד 40,000
הלוואה עד 40000

בדוק זכאות להלוואה והגש בקשה בדיגיטל, בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות! הקש בכפתור למטה ובדוק זכאותך להלוואה עד 40000 ש"ח . 

לקריאה»
הלוואה לחבר
הלוואה לחבר

הלוואה לחבר ובן משפחה עלול להיות מאוד מסובך בשל הקרבה המשפחתית. הכנו לכם מדריך וייעוץ להלוואה לחבר. בדקו לזכאות להלוואה. בדוק זכאות להלוואה והגש בקשה

לקריאה»
הלוואה לכל הבנקים
הלוואה לכל הבנקים

בעבר תחום ההלוואות היה תחום סגור ולקוחות הבנקים השונים יכלו לבקש הלוואה רק מהבנק שבו התנהל חשבון הבנק שלהם. הבנק היה מפעיל את מערך השיקולים

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה