6 הנחות שגויות לגבי הלוואה בערבות המדינה

  6 הנחות שגויות לגבי הלוואה בערבות המדינה

  2048 1367 פורטל הלוואות loan 4 all

  הנחה שגויה 1 : שיעור ריבית 0%

  שיעור הריבית אותו הקרן מציעה הינה פריים +3.5% ולא, זוהי הלוואה עם ריבית. ישנן מספר קרנות מטעם המדינה שמציעות הלוואות ללא ריבית, בעיקר לסטודנטים ואנשים מעוטי יכולת ופחות לעסקים קיימים או לעסקים חדשים.

  הנחה שגויה 2 : מקסימום המדינה תשלם

  אומנם מדינת ישראל הפתיעה ( בעקבות היוזמה של החשב הכללי במשרד האוצר ) והיא מוכנה להיות ערבה שלכם כשתיקחו את הלוואה ומאפשרת לכם לקחת הלוואה עם פקדונות של בין 10% -25%  מכל הסכום אבל במידה ולא תחזירו את הלוואה הבנק יעקל את הפקודונות שעומדים לרשותו ויתחיל הליך של הוצאה לפועל כך שהעסק שלכם יעמוד בסכנה. לכן חשוב להבין שאתם אחראים ללקיחת ההלוואה ולהחזרתה המלאה.

  הנחה שגויה 3 : חשבון מוגבל זה לא מכשול

  בשורה התחתונה הגוף שמלווה לכם את הכסף הוא הבנק ולא המדינה ולכן הבנק לא יאפשר לכם לקבל הלוואה במידה וחשבונכם מוגבל ( האישי או העסקי)  או אם יש חזרה של שקים או פעילות חריגה בחשבון הבנק שלכם. הבנק רוצה לוודא שהכסף יוחזר אליו במלואו ולכן הוא לא ייקח סיכון עם חשבונות מוגבלים או בעייתיים.

  הנחה שגויה 4: מתנה או הלוואה

  ישנן קרנות מטעם המדינה המשקיעות במיזמים טכנולוגיים בעיקר והשקעה זו שונה מבסיסה מהלוואה. השקעה זו נכנסת לתזרים המוזמנים של העסק אבל בתמורה מתקבלת חלק יחסי מהבעלות. לעומת הלוואה שיש צורך להחזיר את ההשקעה שהמדינה עושה במיזם העסק שהושקע בו לא צריך להחזיר. אז במידה וחשבתם שהקרן בעצם מחלקת מתנות או מענקים לעסקים – טעות בידכם ואת כל סכום ההלוואה יש צורך להחזיר, אומנם בריבית מאוד אטרקטיבית ועם ביטחונות נמוכים יחסית אבל בכל זאת הלוואה.

  הנחה שגויה 5 : כל עסק בפני עצמו

  המידה ויש בבעלותכם מספר עסקים לא תוכלו לבקש לקבל הלוואה עבור שני עסקים במקביל. הקרן בוחנת את הבעלות של מספר העסקים ובמידה וימצא כי בעלי החברה מגיש מספר בקשות הבקשה לא תידון. המטרה של המגבלה הזו היא לאפשר למספר רב כלל האפשר של עסקים להנות מההטבה שהקרן מציעה ואם עסקן עם מספר עסקים יבקש מספר הלוואת יתכן והדבר יבוא על חשבון בעל עסק אחר שלא יוכל לקבל הלוואה.

  הנחה שגויה 6 : אישור בקלי קלות

  למקרה שתהיתם מהו שיעור הבקשות המאושרות בוודאי תופתעו לגלות כי רק 50% מהבקשות מאושרות. תהליך האישור יכול להיות מאוד בירוקרטי ומייגע כאשר עושים זאת לבד. ישנן חברות המתמחות בתחום ומבצעות את כל תהליך הכנת המסמכים, הגשת הבקשה ובנוסף היכרות אישית אף פעם לא מזיקה ? מעוניינים בסיוע בהגשת הבקשה? אנחנו נחבר אתכם עם החברות המובילות במשק לקבלת הצעה ופרטים נוספים מלאו את הטופס

  לחצו כאן למידע אודות הלוואות חוץ בנקאיות

  Save

  Save

  Save

  Save

  Save

  Save

  חינם! גררו את הסמן לסכום ההלוואה הנדרשת והשוו עמלות מ-3 ספקים שונים

  בדיקת זכאות להלוואה בחינם - קבלו עכשיו הצעה מ 3 ספקים שונים


  בלחיצה על שליחה אני מאשר/ת הצטרפות למועדון הלקחות ע"פ תקנון החברה