הלוואות אקספרס לכולם

הלוואות אקספרס לכולם

הלוואות אקספרס לכולם – הגעתם למסקנה החשובה שאתם צריכים הלוואה. זה לא דבר של מה בכך, מדובר על סיטואציה שהרבה אזרחים נמצאים בה. בטח לאחר התקופה הנוכחית שבה הקורונה נתנה אותותיה אצל כל כך הרבה אנשים. בין אם בצד של העסקים שקרסו, ובין בצד האנשים הפרטיים הזקוקים לסיוע כלכלי.

איך לוקחים הלוואה, מהי ההלוואה שמתאימה לכם ולמה הלוואות אקספרס הן כל כך פופולריות? מיד תדעו את הכל.

הלוואות אקספרס לכולם – יש על מי לסמוך

אין ספק שהיום מאד קל לקבל הלוואות. מגוון של גופים פיננסיים החל מבנקים ועד לגופים פיננסיים פרטיים שאינם קשורים למשרד האוצר מעניקים הלוואות במגוון של סגנונות, ריביות וסכומים.

מוצרי הלוואות נמכרים ממש כמו מוצרים רגילים החל מפרסומות על פינוקים כמו טיולים, שופינג, רכישה של רכבים או סגירת חבויות קודמות.

אבל רגע לפני שאתם לוקחים את ההלוואה הנכספת,

חשוב שתדעו שכל הלוואה מהירה או הלוואה בערבות מדינה הן הלוואות שיש לדעת מספר דברים לפני שחותמים על החוזה לגביהן:

  • מה מטרת הלוואה אקספרס – יש הלוואות שהן לפינוק, עבור חופשה שופינג או קניית רכב. ויש הלוואות שהן כי עליכם לשפץ את הבית במצב חירום, תיקון קריטי, הוצאה בריאותית, סגירת חבויות קודמות ועוד. כשמדובר על הלוואה לסגירת מינוס למשל חשוב לדעת שהריבית עלולה להיות גבוהה. חפשו הלוואה עם ריבית נמוכה על מנת שהסכום לסגירת המינוס ישמור אתכם באופן מאוזן. אם אתם מדברים על הלוואה לרכישת רכב, הרי שזוהי מטרה מאד נפוצה. ויש בה תחרות רבה. מוצרי הלוואות כמו עסקאות ליסינג, חברות ליסינג שונות וחברות יבוא מוצעים לכם בהתאמות אישיות. ומומלץ להתלוות באנשי  מקצוע איכותיים בסגירת הלוואות אלו. ככל שמדברים על הלוואה לכל מטרה, כאן יותר קל לנווט בין פתיחת עסק, או עבור לימודים. ההלוואה הזו יכולה להיות כשמה, לכל מטרה. שיפוץ, חופשה, טיפול רפואי, לימודים ועוד.
  • החזרי ההלוואה – חשוב שתדעו, ככל שתפרסו את מספר ההחזרים למספר גבוה יותר, כך תשלמו יותר על ההלוואה. ועל כן מספר החזרים קטן יותר יוכל לגרום לכם לשלם כמה שפחות על מוצר ההלוואה. על מנת שתוכל לחשב את סכום ההחזר שלכם תבדקו את גובה הוצאות החודשיות אל מול ההכנסה וכך תוכלו לראות מהו הסכום שאפשר לגייס לצורך ההחזר כמובן. יש להתחשב בכל ההוצאות שלכם. גם השוטפות, וגם החד פעמיות. ישנן הלוואות המאפשרות סכום החזר משתנה בכל חודש. כך שאם אינכם מעודכנים על הוצאות ספציפיות מומלץ לכם לבדוק את האופציה להלוואה מהסוג הזה.
  • ריביות ההלוואה – בכל סוג הלוואה בין אם הלוואה מידית ובין אם הלוואה שאינה מיידית מומלץ לוודא את גובה הריבית. גובה הריבית לרוב נלקח מכמה גורמים, מתוכם גם דירוג האשראי. דירוג האשראי הוא השומר על נותני ההלוואות ומעדכן האם אתם מהווים סיכון בהחזר ההלוואה. דירוג האשראי נכס רק בשנים האחרונות לארץ, בעוד שלפני כן לא היתה מתועדת פעילות אשראי. דירוג האשראי מביא תיעוד של כל פניה ופניה שלכם אל הבנקים, אל גורמים פיננסיים ואל חברות פיננסיות לצורך קבלת אשראי כלשהו.
  • מיהו הגוף המלווה – לרוב, הלוואה בנקאית היא דרך חשבון הבנק עצמו או דרך בנק המעניק הלוואה לכל לקוחות הבנקים. הן לרוב בריבית שהיא נמוכה יחסית ואף מאפשרת מספר רב של החזרים. חלק מהבנקים מציעים הלוואה שהיא מיידית ואין לה בטחונות, אך זוהי הלוואה שלא מקבלים אותה יחסית מהר כל כך.
  • הלוואה חוץ בנקאית – אם אתם מתעניינים בהלוואה חוץ בנקאית כאן כבר אפשר לפנות אל בתי השקעות, חברות ביטוח, חברות מימון ישיר ואף חברות האשראי. אלו מעניקות הלוואות בריביות יחסית גבוהות, אך הן מעניקות גם הלוואות אקספרס המאפשרות מרווח נשימה למי שזקוק להלוואה מיידית.
  • הלוואות חברתיות – בשנים האחרונות הלוואות אקספרס לכולם ניתן לקבל גם באתרי ההלוואות החברתיות נכנסו לזירה, והן מעניקות אופציות להלוואות בריביות שוות ללא שום התעסקות עם בנקים, גופים בנקאיים וחברות מימון. למעשה, כל מה שהן יוצרות הוא בסיס ופלטפורמה של שידוך בין אנשים הזקוקים להלוואה, לבין המלווים. אין קשר ישיר בין הלווים למלווים, ולשני הצדדים מתקיימת בדיקה מדוקדקת לגבי יכולות ההחזר ויכולות מתן ההלוואות.
  • פיגור בתשלומים – לפני שאתם כבר חותמים על חוזה ההלוואה חשוב לוודא מהו קנס פיגור בתשלומים. לרוב לא מדובר רק בקנס כספי, אם כי בפגיעה מהותית בדירוג האשראי, המשפיעה על הלוואות עתידיות, משכנתאות ובכלל המוניטין הכללכי שלכם. אם אינכם יכולים לעמוד בתשלומים פנו ישירות להסדר או דחיית התשלומים.
  • פרעון מוקדם של ההלוואה – כאשר אתם לוקחים הלוואה ורואים שיש לכם יכולת לבצע החזר מוקדם, זהו למעשה פרעון מוקדם. זה אומר שאם מסיימים את תשלום ההלוואה לפני הזמן ועל כן יש פחות תשלומים שנושאים הצמדה וריביות. זהו הרווח שלכם, והפסד למלווה. לכן, הלוואות שכוללות פרעון מוקדם גם דורשות עמלה על כך, על מנת להגן על המלווה הנותן את ההלוואה. מומלץ כמובן לבחור הלוואה שאין לה עמלה לפרעון מוקדם, ואם יש, אז שתהיה הכי נמוכה שרק אפשרי.

לקיחת הלוואה היא פרויקט לכל דבר שדורש לא מעט הכנה מראש, סקר שוק איכותי ובכלל יכולת קבלת החלטות והשוואות. ממש כמו כל מוצר שאנחנו רוכשים, גם כאן מומלץ וכדאי לקחת חוות דעת איכותית על התנהלות החברה ממנה אנחנו לווים. על הריביות, האם גבוהות או נמוכות. על יחסי האנוש, ובכלל, על הדרך שבה אותה חברה מתנהלת במגוון של סיטואציות.

זה בדיוק הזמן שבו אתם זקוקים לאנשי מקצוע שילוו אתכם. אנשים שמבינים בתחום, אנשי כלכלה מקצועיים שמכירים את עולם ההלוואות על בוריו וידעו להעניק לכם את מלוא התמיכה הרלוונטית.

תנאים טובים יותר
תנאים טובים יותר

מקום שבו אפשר לקחת הלוואות לכולם לקוחות כל הבנקים בדרך כלל מכירים את העובדה הזאת היטב – כל הלוואה שנלקחת מהבנק שלכם מגבילה אתכם יותר,

לקריאה»

תוכן עניינים

לבדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים