הלוואות לעסקים

הלוואות לעסקים

אחד התחומים החשובים והנדרשים בעולם העסקים הוא תחום האשראי העסקי וגיוס מימון לעסק. גם עסקים גדולים וגם עסקים קטנים, יכולים למצוא את עצמם במצב שהם נדרשים לגייס הון.

הלוואות לעסקים משמשים כמקורות מימון הן להקמת עסק בהתהוות והן לעסקים קיימים שצריכים לקדם פרויקטים שונים.
בתחום הלוואות לעסקים קיימים מספר פתרונות ואפשרויות כגון: הלוואות מגופים בנקאים, הלוואות חוץ בנקאיות, ממשלתיים וגופים פילנתרופים שונים (כגון: הלוואות בערבות המדינה).

עסקים נדרשים לגייס מימון חיצוני עקב סיבות שונות והליך איתור הגוף הממן יכול להיות מייגע ולא תמיד פורה. הגופים המלווים דורשים בטחונות, ערבויות ואף מציבים קריטריונים נוקשים בכדי להבטיח את החזר ההלוואה.

הלוואות לעסקים בהליך מהיר ונוח יותר

ב-loan4all חשבנו על אותם עסקים שרוצים לייעל את תהליך השגת המימון למטרות השונות, ולכן, ייצרנו עבור בעלי עסקים את הפתרון של גישור בין עסקים לבין הגופים המלווים. אנו בקשר עם מספר גופים עסקיים המספקים הלוואות לעסקים למטרות שונות.
שמנו לעצמנו כמטרה לחבר באופן מהיר בין בעלי עסקים לבין הגופים המממנים כך, שברגע שאתה מגיש בקשה לקבלת פרטי הלוואה ב-loan4all, אתה תקבל פניות ממספר גופים מלווים. הגופים המלווים יבררו אתך את צרכי העסק שלך ומטרת ההלוואה ויציעו לך את ההצעה שלהם, וכל מה שנותר לך זה רק לבחור בהצעה הכי מתאימה ומשתלמת לך.

הלוואות לעסקים למטרות שונות

ההלוואות ניתנות למגוון רחב של סוגי הלוואות שונות כדוגמת ההלוואות הבאות לעסקים:

הלוואת הון חוזר (Working Capital)

הלוואת הון חוזר מיועדת לעסקים שנתקלים בבעיות של נזילות ושהיחס השוטף שלהם נמוך.
יחס שוטף הוא מדד המחושב באמצעות חלוקת הנכסים השוטפים בהתחייבויות השוטפות.
יחס שוטף נמוך מצביע על חוסר יכולת של העסק להחזיר את התשלומים שהוא מחוייב להם בטווח הקצר.
עסקים שונים ובמיוחד עסקים בהתהוות, נתקלים בבעיה של יחס שוטף נמוך ובכדי להמשיך את פעילות העסק הם נדרשים לקחת הלוואה למימון ההון החוזר.
הלוואות מסוג זה הן בעייתיות, משום שהגופים המלווים נוטים להתייחס בחשדנות לעסקים שהיחס השוטף שלהם נמוך ומדרגים אותם כעסקים בסיכון. זו גם הסיבה שבדרך כלל הלוואות אלו ניתנות לטווח זמן קצר.
הלוואות הון חוזר הן פתרון זמני ומיידי שמאפשר לעסק ארכה בכדי למצוא פתרונות עסקיים אחרים שיאפשרו לשפר את מצב היחס השוטף שלו.

הלוואות לעסקים לצורך השקעה

קיימים עסקים בריאים שמציגים שורות רווחים יפים אך בכדי לגדול הם נדרשים להשקעה כספית גבוהה שאין באפשרותם לממן באמצעות מימון עצמי.
הלוואות מסוג זה נדרשות למגוון רחב של השקעות כגון: רכישת ציוד חדש, שיפור ציוד קיים או מעבר של מפעל או עסק למקום חדש.
הלוואות מסוג זה ניתנות בדרך כלל בתמורה לביטחונות כמו שעבוד הציוד הנרכש ו/או ערבות בעלים מלאה. 

הלוואה לעסק למימון אשראי ספקים

"אשראי ספקים" המכונה גם בשם "שוטף פלוס" הוא אשראי שספקים נותנים ללקוחותיהם בכך שהם מאפשרים ללקוח לקבל את הסחורה ולשלם במועד מאוחר יותר ללא תשלום של ריבית.
בארצנו אשראי ספקים עשוי להגיע גם לתקופות של מעל 100 ימים לאחר ביצוע הרכישה.
"אשראי ספקים" מגדיל את אטרקטיביות העסק בעיני הלקוחות ועסקים שונים נוהגים לקחת הלוואות למימון אשראי זה בכדי להתחרות באופן יעיל בעסקים אחרים שמוכרים או מייצרים את אותו המוצר.

גופים חוץ בנקאים שונים מספקים מקורות מימון לספקים באמצעות הסבת עסקאות המכירה מהספק אליהם בתמורה לעמלה.
כך הספק מקבל הלוואה מיידית במזומן, ואילו הגוף שממן את האשראי מרוויח את העמלה על העסקה.
מימון אשראי ספקים נעשה גם במסלול של ניכיון שיקים שבו העסק מסב את השיקים שקיבל מלקוחותיו לטובת הגוף הממן שמרוויח עמלה ומעביר לספק תשלום מיידי.

הלוואות לעסקים גדולים, בינוניים או קטנים

הגופים העסקיים אתם אנו בקשר, מספקים הלוואות לעסקים בגדלים שונים עם היקף מחזור משתנה. ניתן למצוא פתרונות מימון שונים המיועדים גם לעסקים קטנים, בינוניים ואף למפעלים גדולים.
מדובר בגופים עסקיים יציבים, מהימנים ואמינים שיבררו אתך את מאפייני העסק ויציעו לך את ההצעה שמתאימה לך.
מלא פרטים באתר וכל היתר עלינו.

תנאים טובים יותר
תנאים טובים יותר

מקום שבו אפשר לקחת הלוואות לכולם לקוחות כל הבנקים בדרך כלל מכירים את העובדה הזאת היטב – כל הלוואה שנלקחת מהבנק שלכם מגבילה אתכם יותר,

לקריאה»

תוכן עניינים

לבדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים