תנאי הלוואה לרכישת עסק

  תנאי הלוואה לרכישת עסק

  1903 1268 פורטל הלוואות loan 4 all

  אם לא נולדתם להיות ילדיהם של דונלד ג'. טראמפ, ביל גייטס או מנכ"ל וואטסאפ, נראה שיהיה לכם קשה לרכוש בית מבלי לקבל הלוואת משכנתא מהבנק המועדף עליכם. בדומה לזאת, כל בעל עסק או יזם יודע שאין זה קל לתחזק עסק מבלי להשיג לכל הפחות סכום התחלתי לטובת הקמת העסק או חילוצו מבריכת בוץ טובענית. דרך מקובלת (ומוכחת) להשגת הסכום הנדרש הוא באמצעות הלוואה לעסקים קטנים.

  וכמו תמיד – גם כאן יש תנאים: בין אם אלו תנאי הלוואה לרכישת עסק או תנאי הלוואה למינוף העסק. בנוסף, נעשית הבחנה בין הלוואה לעסק קטן לבין הלוואה לעסקים גדולים יותר, שכן מחזור ההכנסות השנתי של העסק משפיע ניכרות על גודל ההלוואה. עסק גדול יזדקק להלוואה גדולה יותר מאשר עסק קטן יותר.

  מהיכן ניתן לקבל הלוואה לעסק קטן?

  קיימים מקורות אחדים מהם ניתן לקבל הלוואה לעסק:

  • הלוואה בנקאית לעסק. מתן ההלוואה מותנה במצב החשבון, חסכונות ותחזית עסקית שתוצג בפני הבנק, שהרי על הבנק להיות בטוח שתוכל להחזיר את ההלוואה במועדים שייקבעו לכך.
  • הלוואה חוץ בנקאית. הלוואה הניתנת בהסתמך על כספים הנמצאים מחוץ לחשבון הבנק: פנסיה, קופות גמל, אשראי – שישמשו כביטחונות להחזר ההלוואה.
  • קרנות סיוע. קרנות הנתמכות על-ידי כספי תורמים (בעיקר מחו"ל וחלקית על-ידי המדינה).

  מידע מעניין אודות קרנות סיוע לעסקים

  מדוע אנו מעוניינים לדבר על זה? מהסיבה הפשוטה, שמדובר באחד ממקורות ההלוואה הנוחים ביותר הזמינים כיום לאנשי עסקים. ראשית כל, האינטרס של הקמתן הוא לסייע בהקמת עסקים – זאת בניגוד לאינטרס של הבנק, שהרי הבנק לא הוקם על-מנת לעזור לך או לעסק שלך.

  תורמים מחו"ל ופונקציות מסוימות במדינה מבקשים לסייע לכלכלה בישראל וכך להאיץ את צמיחתה ואת התפתחותה של החברה הישראלית (והרי מי לא יהיה שמח לתרום לרווחתה של ישראל ואנשיה האמיצים?). התמיכה בעסקים בגדלים שונים וביזמים צעירים נעשית ממש לשם מטרה זו. הקרנות מסייעות בצמיחת הכלכלה הישראלית באמצעות מתן הלוואות בתנאים נוחים במיוחד. תוכלו ללמוד יותר ולהכיר יותר קרנות כאלו בחיפוש פשוט ברשת האינטרנט.

  לחצו כאן חזרה לעמוד הראשי של האתר