fbpx

הלוואה בנקאית לכל מטרה

הלוואה לכל מטרה

אם יש לכם חלום שאתם רוצים להגשים או מחסור במזומנים אתם ככל הנראה תפנו לטובת קבלת הלוואה בנקאית לכל מטרה. לצערנו, הבנק לא מאשר ומגבה כל בקשה שלנו וכי לעתים יש הצורך בקבלת מעט עזרה חיצונית על מנת להוציא לפועל את הפתרונות שלנו אל מול המצב הקיים. חברה חיצונית בתחום גיוס האשראי תוכל לסייע לכם בקבלת הלוואה מהבנק בריבית אטרקטיבית ובמסלול נוח ומשתלם.

מטרות שונות ללקיחת הלוואה בנקאית לכל מטרה

  • סגירת מינוס – אם המינוס בחשבון קצת לוחץ עליכם כדאי לקחת הלוואה שתכסה את המינוס ותאפשר לכם מעט מרווח נשימה. כמובן שחשוב מאוד להתנהל נכון כלכלית ולקחת בחשבון שהלוואה נוספת היא הוצאה נוספת אך אם זו יכולה להרוויח לכם זמן יקר לקראת קבלת משכורת, דמי פיצויים, משיכת כספי פנסיה או קבלת כספים ממקור אחר הרי שמדובר בהלוואה חכמה.
  • אשראי לעסק – כל עסק זקוק לתזרים, בין אם מדובר בעסק חדש או עסק קיים. הכסף הוא הדלק של העסק ולכן אם חסר לכם הדלק המטוס לא יכול להגיע רחוק. לקיחת אשראי לעסק תסייע לכם לשמור על פעילות תקנית בעסק, לשלם לספקים ולעובדים ולדאוג שהכול יתפקד כראוי וימשיך להתקדם.
  • רכישת רכב חדש/משומש – יש רגעים בחיים בהם אנו מרגישים שכבר צריך להחליף את הרכב. מקרה כזו לדוגמה יכול להיות בחודש שבו הלכתם יותר מפעם אחת למוסך ואתם מרגישים שאתם משקיעים כבר כסף מיותר שנזרק לפח וכי בחודש שלאחר מכן שוב תצוץ תקלה חדשה. במקרה כזה עדיף לקחת הלוואה לרכישת רכב ולהתחדש ברכב חדש יותר.
  • טיפול רפואי – לצערנו ישנם מקרים בהם אנו או בני משפחה קרובים יזדקקו לטיפול רפואי דחוף (כמו ניתוח למשל) שמצריך השתתפות עצמית די גבוהה (ובמקרים מסוימים אפילו מלאה) ולרוב אין לנו כסף בצד למקרים כאלה. לכן, האפשרות הטובה ביותר היא באמצעות הלוואה בנקאית לכל מטרה כשהמטרה היא בעצם טיפול רפואי.
  • נסיעה לחו"ל – זקוקים למעט אוויר צח? במציאות הלחוצה והקדחתנית שאנו חיים בה כדאי לצאת להתאווררות אחת לתקופה, לנסוע לטייל קצת בחו"ל, להתרחק מכל העבודה והבלגן ולתפוס מעט שקט ונחת. ישנם אנשים שעושים זאת אחת לשינה על מנת לחזור עם אנרגיות מחודשות.
  • לימודים – אחת ההלוואות היותר חכמות שתוכלו לקחת מהבנק היא הלוואה לצורך לימודים. הבנק אוהב לתת הלוואות מסוג זה משום שאותו נוטל הלוואה קרוב לוודאי יסיים את הלימודים עם תעודת מקצוע/תואר אקדמי ביד ולכן מדובר באדם שלא הולך לזרוק את הכסף לשווא אלא משתמש בו כהכשרה מקצועי וכדי להתקדם בחיים.

לכמה זמן לפרוס את ההלוואה?

בדרך כלל הריבית גבוהה יותר ככל שההלוואה פרוסה לטווח ארוך יותר. לכן, אם אתם יכולים לעמוד בהחזר חודשי גבוה יותר כדאי לקצר את זמן פריסת ההלוואה. אם אינכם יכולים לעמוד בהחזר החודשי הרי שכדאי לפרוס אותה לכמה שיותר תשלומים.

לחצו כאן למידע נוסף על הלוואות חוץ בנקאיות

עוד מאמרים בנושא הלוואות

הלוואה לכל הבנקים
איך מקבלים הלוואה

איך מגישים בקשה להלוואה?  גם אם אנחנו מאוד רוצים להימנע מלקיחת הלוואות, כל עוד לא הגיעה לידינו ירושה שמנה או שעשינו אקזיט מרשים – רובנו

לקריאה»
כדאיות כלכלית
כדאיות כלכלית

בדוק זכאות להלוואה והגש בקשה בדיגיטל, בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות! מהי בדיקת כדאיות כלכלית לעסק ואיך עושים אותה?  בדיקה של

לקריאה»
קניית רכב בתשלומים
קניית רכב בתשלומים

אין ספק שרכישת רכב, היא אחת הרכישות הנפוצות שאנחנו מבצעים, וגם ברמת הסכום הרכישות הגבוהות ברמת ההון הכלכלי. זאת הסיבה שכיום קניית רכב בתשלומים היא

לקריאה»
הלוואות
הלוואות קטנות

מה הן הלוואות קטנות? הלוואות קטנות אלו הלוואות עד סכום של 20,000 אלף ש"ח. הגופים הפיננסים המציעים הלוואות קטנות הם בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח.

לקריאה»
איחוד הלוואות משכנתא - הלוואה לקורונה
איחוד הלוואות

מה זה איחוד הלוואות?  בפשטות, מדובר על לקיחת הלוואה בגובה סכום כל ההלוואות שלקחתם ואתם חייבים להחזיר, משלמים את כל ההלוואות ה"קטנות" ונשארים עם הלוואה

לקריאה»
לידים להלוואות - loan4all.co.il
מה זה לידים להלוואות? 

לקניית לידים להלוואות מה זה לידים להלוואות? בעקבות הביקוש ההולך וגדל להלוואות בארץ, תחום ההלוואות בארץ שהיה גבוה גם ככה כבר לפני מספר שנים היום כנראה

לקריאה»
הלוואה לרכב למוגבלים בבנק
קניית רכב למוגבלים בבנק

פניה לגופי מימון חוץ בנקאיים אמורה לאפשר גם למסורבים לקבל מימון לקניית רכב. רוצים לדעת איך לבדוק זכאות, מה ההבדל בין מסלולי מימון וליסינג וכיצד

לקריאה»

תוכן עניינים

אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

כלים שימושיים

מאמרים נוספים בנושא

לבדיקת זכאות להלוואה