מהי הלוואת גישור ומי יכול לקחת אותה?

הלוואת גישור - loan4all.co.il

היום בעידן שכולם לוקחים הלוואות, לפחות רוב הישראלים פונים להלוואות מסיבות שונות ומגוונות, מציעים לנו הבנקים וגופי המימון הלוואות לפי נושאים, אם זו הלוואה לקניית רכב או בית, הלוואה לסגירת המינוס בבנק או לטיול במזרח וכן הלאה. הלוואת גישור הינה נישה נוספת שניתן לבקש הלוואה בתנאים טובים.

מהי הלוואת גישור?

זו הלוואה שניתנת למי שמוכיח כי ישם כספים עתידיים לבוא. זאת אומרת שההלוואה באה לגשר על פערים בתזרימי המזומנים שלכם. זו הלוואה שבמרבית המקרים תשלום הריבית בלבד מופחת ולאחר שמשתחרר הכסף ואתם יכולים להחזיר את ההלוואה אתם פורעים אותה.

ממי ניתן לקחת הלוואת גישור?

ישנם מקרים רבים שאנשים פונים לקבלת הלוואה במסלול גישור מהבנקים שלהם או מקרן ההשתלמות, הלוואה זו  ניתנת כשמדובר בסכומים לא גבוהים (עד 100 אלף שקלים). במידה ואתם זקוקים להלוואה גבוהה מסכום זה, תוכלו לפנות לבנק למשכנתאות ולבקש הלוואה כנגד משכון הנכס הקיים והנכס העתידי.

איך לבצע את התהליך הזה?

ישנם שני מסלולים שניתן לחלק את התהליך, המסלול הראשון הוא בעבור אנשים שאין להם משכנתא בבנק והמסלול השני בעבור אלו שיש להם משכנתא על נכס קיים. הראשון, יש לכם חופש גדול יותר בבחירת הגוף ממנו אתם לוקחים את ההלוואה. תוכלו לפנות לבנקים ולהיכנס לבירוקרטיה מסורבלת וארוכה או לחילופין לפנות לגופי מימון חוץ בנקאיים לקבלת הלוואה. המסלול השני, במידה וכבר קיימת לכם משכנתא והיא נמוכה מחצי ערכו של הבית, עדיף יהיה לכם לפנות לבנק שלכם כדי שהתהליך יהיה פשוט יחסית ומהיר אך מצד שני תגררו אתם מעמלות ריבית גבוהות למדי.

האם הלוואת גישור מתאימה לפרטיים בלבד?

הלוואת גישור יכולה להינתן לאנשים פרטיים המעוניינים לקנות בית למשל אך לא רק. גם בעלי עסקים נעזרים בהלוואות גישור כדי לקדם ולגשר על פער מסוים שנקלעו בדרך. הלוואת גישור הינה הלוואה יעלה וניתנת על ידי הבנקים וגופי מימון חוץ בנקאיים די בקלות שכן אתם יכולים להוכיח שיש לכם סכום כסף שעומד להיכנס לחשבונכם או לחשבון העסק בהקדם.

הלוואה להרחבת העסק

עסקים קטנים ובינוניים סובלים ממצוקת אשראי קשה בגלל מדיניות הבנקים, הם מתקשים לגייס הלוואה להרחבת העסק או להקמת עסק. לכן, המדינה הקימה את הקרן בערבות

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה

בדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים