fbpx

הלוואה חוץ בנקאית לחופשה שתמיד חלמתם עליה

הלוואה חוץ בנקאית לחופשה

הלוואה חוץ בנקאית לחופשה שתמיד חלמתם עליה – הגיע הרגע שבו אתם סוף סוף מתכננים את החופשה החלומית שכבר שנים אתם מתכננים, אבל מה לעשות שהיתה לכם תקופה עמוסה מאד. וברמה תזרימית, אתם פשוט לא רואים איך אתם מצליחים להגיע לזה.

זה בסדר, זה הגיוני, והרבה מאד משפחות נמצאות במצב שלכם. זאת בדיוק הסיבה שלא מעט גופים פיננסיים מאפשרים לקבל הלוואה חוץ בנקאית בריביות משתנות, גם עבור חופשה.

כך שכאשר אתם מבררים על חופשות, על מימון החופשה, ועל איך תוכלו לנסוע ליעד שתמיד חלמתם עליו דעו שהלוואות כיום הן מוצר מבוקש מאד ואף נפוץ אצל מגוון הגופים הפיננסיים.

הלוואה חוץ בנקאית – באמת לכל מטרה

לא אחת אנחנו מוצאים את עצמנו בסיטואציות בהן אנחנו מרגישים שאנחנו צריכים יותר תזרים מזומנים. זה קורה כשאנחנו סטודנטים, זה קורה כשרק מתחתנים. זה קורה גם כשאנחנו שכירים וזה קורה גם כשאנחנו מעוניינים לצאת לחופשה מפנקת, שמזמן לא היינו בה.

לא כל הלוואה יכולה להתאים לכם למגוון של מטרות. הלוואה בערבות מדינה היא עבור סיטואציה ספציפית במידה ויש לכם עסק. הלוואה מיידית לרוב מוגדרת כהלוואה לכל מטרה. ישנה גם הלוואה עבור לימודים, וכמובן ההלוואות עבור רכישה או שיפוץ של דירה, הלוואת משכנתא מלאה או מיחזור משכנתא בפועלים או במזרחי טפחות, בינלאומי, דיסקונט ושאר הבנקים.

השאלה הגדולה היא, באמת איפה ומהיכן לקחת את כל ההלוואות הללו, ומהם הסיכונים שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם לוקחים אותן.

הלוואות, מהיכן, דרך מי, ולמה חשוב להיות מלווים בליווי מקצועי

כשאתם לוקחים הלוואות מיידיות בין אם זה דרך כרטיס אשראי חוץ בנקאי ובין אם זה דרך הבנק או חברת ביטוח, תמיד מומלץ לדעת בדיוק מה מתוכנן לכם.

חלק מתכנון המדויק בנושא הוא לדעת בדיוק ממי אתם הולכים לקחת את ההלוואה, מהי הריבית שאתם הולכים לשלם, וכמה תוכלו לפרוס לתשלומים.

השחקניות הראשיות בתחום עולם ההלוואות כאשר מדובר על הלוואה חוץ בנקאית הן:

  • חברות האשראי – חברות האשראי הן כבר מזמן לא גופים פיננסיים המספקים כרטיסי אשראי בלבד ומסגרות אשראי. אלא חברות פיננסיות המספקות מסגרת חוץ בנקאית, הלוואה חוץ בנקאית וכרטיסי אשראי המאפשרים מסגרות מורחבות. הן מציעות הלוואות ייעודיות לסטודנטים, הלוואה לכל מטרה, הלוואות מהירות ובסכומים של עד 100 אלף ₪. כמובן, שכל זאת, בהתאם ליכולת ההחזר של הלווה. ובבדיקה של היכולות הפיננסיות שלו.
  • חברות הביטוח – חברות הביטוח מעניקות מוצרי אשראי במגוון של אופציות, עם ריביות שונות. ובהתאם לסוגי הביטוח שאתם, הלווים, מבוטחים דרכם. ישנן גם חברות ביטוח שלא מעניקות אשראי רק למי שיש לו ביטוח אצלהן, אלא לכל לקוחות חברות הביטוח, בתנאים מיוחדים כמובן.
  • מימון ישיר – חברות המימון הישיר הן חברות שלרוב מלוות הלוואות עבור מטרות ספציפיות כמו רכישת רכב, לימודים, או שיפוצים. הן מציעות גם הלוואות ללא מטרה, אך מתנות את כל אלו בתהליך שלרוב הוא שונה מחברות האשראי או חברות הביטוח.
  • בנקים – גם הבנקים מעניקים הלוואה חוץ בנקאית, אך ללקוחות שהם כל הבנקים. צריך לשים לב, לא כל הבנקים עושים זאת וחשוב לברר ולוודא היטב את הריביות שהבנקים לוקחים עבור ההלוואות, ומה הן מצריכות מכם.

הלוואה היא מוצר נהדר, אבל צריך ללמוד איך להחזיר אותה

זה מאד מסנוור, לקחת הלוואה. לראות את הסכומים הגבוהים שאתם יכולים ללוות. לפתע לראות את הפלוס בחשבון ומפה לשם לשכוח שאתם בעצם צריכים להחזיר את ההלוואה.

כשאתם ניגשים לסגור הלוואה, עשו זאת עם אנשי המקצוע הטובים ביותר שילוו אתכם. או אם לא אנשי מקצוע אז חברים, או משפחה קרובים.

שבו לפני שאתם לוקחים את ההלוואה ובדקו את ההכנסות שלכם, את ההוצאות שלכם. וכתבו הכל, כולל הכל. כך תוכלו לקבל אינדיקציה מלאה לגבי יכולת ההחזר שלכם.

לפי היכולת שלכם, תוכלו לדעת בדיוק מהו הסכום שאתם יכולים לבקש כהלוואה, ומשם להתקדם.

מהרגע שאתם מבקשים הלוואה הגוף המלווה לכם את הכסף יבצע בדיקה של דירוג האשראי האישי שלכם. דירוג האשראי הוא למעשה רישום מדויק של כל פניה שלכם לקבלת מסגרות אשראי מורחבות, כולל מסגרות הבנק. וביקוש הלוואות.

דירוג האשראי מאפשר לגוף המלווה לכם את הכספים לדעת האם יש לכם יכולת החזר, והאם הדירוג תקין. במידה והדירוג אינו תקין, לא תוכלו לקבל את ההלוואה. במידה והדירוג תקין תוכלו לקבל את ההלוואה ולהתקדם בתהליך מול החברה שבחרתם.

הלוואה בנקאית דרך חשבון הבנק לחופשה, האם משתלמת?

עולם ההלוואות מלא במוצרי הלוואות. אשראי ישיר של הלוואה ישירה תוך מספר דקות, הלוואות מיידיות ומהירות, מסגרות אשראי מורחבות ועוד.

הדבר היחיד שאולי קצת שכחנו, הוא שלמעשה חשבון הבנק שלנו עצמו אולי יכול להעניק לנו הלוואה ובתנאים איכותיים.

לכן עוד לפני שאתם ניגשים לחפש הלוואה חוץ בנקאית, נסו לפנות קודם לפני כן אל חשבון הבנק שלכם ולקבל אינדיקציה לגבי האם אתם יכולים לקחת הלוואה בבנק שבו מתנהל חשבונכם. יכול להיות שהריבית תשתלם לכם, יכול להיות שפריסת התשלומים תהיה משתלמת ויכול להיות שיציעו לכם הלוואה המתאימה לחופשה, לימודים, רכב, או שיפוצים.

בחלק מההלוואות יבקשו ערבים או בטחונות אלו ואחרים. ובחלק, יסתמכו אך ורק על החסכונות הקיימים אצלכם בחשבון. כך או כך, אולי יכול להשתלם לכם לקחת הלוואה דרך חשבון הבנק שלכם.

הלוואה על חשבון פנסיה, יש דבר כזה

לא אחת אנחנו שומעים שחברות הביטוח המטפלות לכם בחסכונות הפנסיה מציעות הלוואות. מוצר הלוואה דרך פנסיה הוא אופציה שנכנסה לשוק ההלוואות בשנים האחרונות, והיא מאפשרת לנו לקח הלוואה על חשבון כספי הפנסיה הנמצאים בחברת הביטוח.

דבר זה לא פוגע כלל בפנסיה שלכם, והביטחון שיש לחברת הביטוח הוא חסכונות הפנסיה שאתם צוברים משנה לשנה.

עוד מאמרים בנושא הלוואות

הלוואה לחתונה
הלוואה לחתונה

אם אתם מתחתנים בקרוב, אז קודם כל בשעה טובה ומזל טוב, וברוכים הבאים לעולם ההוצאות הכבד והמוגזם שנקרא "חתונה בישראל", או שאולי אתם מעוניינים להתחתן

לקריאה»
הלוואה לפושטי רגל
הלוואה לפושטי רגל

מהי הלוואה לפושטי רגל?  בעבר לא הייתה קיימת האפשרות לתת הלוואה לפושטי רגל, אך כיום ניתן למצוא גופים חוץ בנקאיים שונים שמוכנים לתת הלוואות לאנשים

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה