הלוואה לקורונה

איחוד הלוואות משכנתא - הלוואה לקורונה

הלוואה לקורונה לעסקים – כל אחד יכול!

בחודשים האחרונים אנחנו מתמודדים עם נגיף הקורונה, עסקים רבים מהקטנים ועד הגדולים מוצאים את עצמם במאבק קיומי על כל שקל לטובת העסק ולו רק כדי לשמור עליו בחיים ושלא יקרוס לגמרי. לבעלי עסקים קטנים ובינוניים ישנן חדשות טובות מהמדינה, המדינה יצאה בהחלטה לפתוח קרן להלוואות ייעודיות כדי לסייע לאותם עסקים שנקלעו לקשיים כלכליים כתוצאה מהתפרצותה של הקורונה.

למי מיועדת ההלוואה הייעודית לקורונה?

המדינה מאפשרת לעסקים שנקלעו לקשיים בעקבות התפרצות הנגיף לקבל הלוואה למימון החובות והפערים הכלכליים שהעסק נכנס אליהם. עסקים אשר מחזור המכירות שלהם לשנת 2019 היו עד 100 מליון שקלים והם תחת הקטגוריות: עוסק פטור, עוסק מורשה, עמותה, חברה או אגודה שיתופית יוכלו להגיש בקשה להלוואה. פרטים נוספים אודות הקרן ותנאי הלוואה ניתן לקרוב באתר הבא

איזו סוג הלוואה היא הלוואה לקורונה?

ההלוואה המוצעת הינה הלוואה בערבות המדינה, לכן כל התנאים והדרישות העומדים בפני הלוואות בערבות המדינה חלים גם במקרה של הלוואה ייעודית לקורונה.

  • כל בעל עסק קטן או בינוני שהמחזור השנתי שלו עד 100 מליון שקלים.
  • נקי מכל הליך משפטי כגון: הוצאה לפועל, כונס נכסים, פירוק חברות ושלא רשומות חובות למדינה.
  • עסק שאינו מוגדר כעסק מוגבל.
  • כל ענף מסחרי יכול לבקש את ההלוואה, תעשייה ומסחר, חקלאות , תיירות ועוד.

יתרונות להלוואה לקורונה?

ישנן מספר יתרונות בולטים לבקשת הלוואה לקורונה בערבות המדינה. הראשונה, את האישור לזכאות ההלוואה והביטחונות המדינה מענקה ולא הבנקים מה שמאפשר לכם לקבל הלוואה בלי שתחושב באובליגו של העסק וכך תוכלו לקבל הלוואות בעתיד ללא בעיה וגובה הריביות יהיה נמוך משמעותית מגובה הריבית שמשלמים בהלוואה שלוקחים מהבנק.

מהם תנאי ההגשה להלוואה לקורונה?

אם הגעתם עד לכאן, אתם מעוניינים בהלוואה כדי שהעסק שלכם לא יקרוס בימים אלו. אנחנו מזמינים אתכם לתת תמיכה לעסק שלכם ע"י הלוואה לקורונה טיים ולהירשם כאן כדי שתקבלו תנאים מעולים מהמדינה, קחו הלוואה לקורונה בבזמן הקרוב כל עוד המדינה מקצה משאבים לכך, עלות הבדיקה של נציגנו הנה 100 ₪ בלבד, השירות שניתן ביכולת אדירה של הצלחה של  99% הצלחה לקבלת הלוואה מהירה. אנחנו ב loan4all איננו לווים, ההלוואה ניתנת על ידי חברות מובילות במשק הישראלי ומיועדת ללקוחות כל הבנקים.  השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם עם הצעה משתלמת להלוואה לקורונה עבור העסק שלכם.

למידע נוסף ראו גם: הלוואה ללא בדיקה

תנאים טובים יותר
תנאים טובים יותר

מקום שבו אפשר לקחת הלוואות לכולם לקוחות כל הבנקים בדרך כלל מכירים את העובדה הזאת היטב – כל הלוואה שנלקחת מהבנק שלכם מגבילה אתכם יותר,

לקריאה»

תוכן עניינים

לבדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים