הלוואה 100 אלף ללא ריבית

הלוואה 100 אלף ללא ריבית

הלוואה 100 אלף ללא ריבית – לקיחת הלוואה היא צעד נכון למען השקט הנפשי שלכם בין אם המינוס לוחץ בבנק, אתם מעוניינים לנסוע לחופשה משפחתית בקיץ או שהרכב דורש שידרוג.

הלוואה מאפשרת לכם להגדיל את תזרים המזומנים בנוחות ובאופן מיידי מתוך מחשבה שאת הסכום שקיבלתם תוכלו להחזיר בפריסה רחבה. במיוחד אם אתם יודעים שיהיו שינוים בעתיד שיקלו עליכם את ההחזר ( סיימתם לשלם על הרכב, נגמרו תשלומים נוספים בכרטיס אשראי וכו').

במקרה ואתם עדין שוקלים אם לקחת הלוואה או לא נספר לכם קצת על היתרונות:

 • הריבית על ההלוואה נמוכה משמעותית מהתשלום על חריגה ממסגרת האשראי. לא כולם יודעים את זה אבל למסגרת האשראי שלכם יש מדרגות וגדילה של המינוס משמעה עלייה של שיעור הריבית שאתם משלמים. לדוגמא: אם המינוס שלכם 6000  ש"ח תשלמו 8% ריבית, כלומר 480 ריבית. שהמינוס יטפח ל 9,000 ש"ח האחוז של הריבית יטפח ל 11% , מה שאומר שפועל תשלמו 480 ש"ח ריבית עבור החוב של ה6000 בנוסך לעוד 11% מהסכום הנוסף (3000 ש"ח). בפועל זה יוצא עוד 300 ש"ח. כך יוצא שבחודש אחד תוכלו לשלם 780 ש"ח רק ריבית על המינוס ( שהוא חוב לכול דבר) וזה בלי להחזיר כלום מהקרן ( לא לצמצם את המינוס.  שיעור הריבית בהלוואה נמוך משמעותית משיעור הריבית על המינוס ולכן תמיד חשוב לשקול הלוואה במקרים כאלה.
 • אתם יכולים לתכנן את ההחזר החודשי שלכם יחד עם ההוצאות.
 • במקרה ויש ברשותכם את כל הסכום לפרעון הלוואה  תוכלו לעשות זאת עבור תשלום ממש מזערי ( קנס פירעון של בערך 50 ש"ח).
 • ההלוואה תאפשר לכם להנות ממזומנים כאן ועכשיו או להחזיר חוב חונק בתוך 3 ימים

סוגי הלוואה 100 אלף ללא ריבית

הלוואה בהחזר קבוע 

 • תקופה: עד 72 תשלומים חודשיים שווים, החל מ-99 ש"ח לחודש
 • ריבית: קבועה
 • פטור מעמלת טיפול באשראי ובטחונות

הלוואה משתנה – צמודה לפריים 

 • תקופה: עד 72 חודשים
 • ריבית: משתנה על בסיס הפריים
 • פטור מעמלת טיפול באשראי ובטחונות

הלוואה משתנה – צמודה למדד 

 • תקופה: עד 72 חודשים
 • ריבית: משתנה על בסיס המדד
 • פטור מעמלת טיפול באשראי ובטחונות

הלווואת בלון

הלוואה זו מאפשרת לעכב מעט את תחילת ההחזר של סכום הקרן ובתחילה להחזיר את הריבית בסכומים נמוכים. הלוואה זו מוכרת בעיקר לאנשים שבונים בית ותוך כדי משלמים שכירות על הבית שהם גרים בו. במקרה  כזה יש להם כפילות בהוצאות הדיור ופיתרון זה מאפשר להם לשלם תשלום ראשוני נמוך ( בדרך כלל מוגבל למספר בודד של חודשים) , עד לביטול הכפילות בהוצאות הדיור ( בשעה טובה הם נכנסו לביתם החדש).

אז איך Loan4all יכולים לעזור לך?

מרבית האנשים לא מודעים לכך שהבנקים כמו כל גוף עיסקי יכולים לשפר את ההצעה שלהם בהתאם לכוח המיקוח שמופעל מולם. לראשונה שנתקלנו בהורדת ריבית כמעט בחצי הבנו שיש אפשרות כזאת והחלטנו להרים את הכפפה ולאפשר גם לכם להנות מכוח המיקוח שלנו מול הבנקים. אז איך זה עובד? אתם משאירים פרטים בטופס מטה ואנחנו חוזרים אליכם עם מספר הצעות אטרקטיביות וטובות במיוחד בהתאם לתנאים שמתאימים לכם. מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם על מנת שתוכלו לקבל הלוואה 100 אלף ללא ריבית.

לשם מה יכולות לשמש אותנו הלוואות עד 100 אלף ש"ח?

לא פעם בחיים נזדקק לסכום מסוים של כסף. זה יכול להיות עבור משהו דחוף כמו ניתוח או טיפול רפואי חשוב חס וחלילה, זה יכול להיות עבור טיול לחו"ל שתמיד חלמנו עליו, לצורך סגירת מינוס בבית או תשלום חובות לגופים שונים מסביב וייתכן ואתם זקוקים לכסף להקים או לקיים את העסק שלכם. קבלת הלוואות עד 100 אלף ש"ח זה לא דבר פשוט ולא מקבלים אישור לכך סתם כך, אולם במידה ואין לכם בעיות בחשבון או הלוואות רבות אחרות שעשויות למנוע את זה – אין סיבה שלא תקבלו את ההלוואה לה אתם זקוקים ואפילו מהר ממה שחשבתם.

הלוואה לטיול בחו"ל

לא לכל אחד מזדמן לצאת לטיול אחרי הצבא. חלק חושבים על העתיד וישר מתחילים לעבוד, לחסוך כסף ולאחר מכן מתחילים ללמוד. השנים עוברות ואולי עשינו נופש פה, טיול קטן שם, אך לא עשינו באמת טיול חווייתי וארוך יותר שבו אנו מטעינים מצברים מחדש לחלוטין. טיול שכזה בדרך כלל נקרא "טיול שאחרי הצבא" כי כך נתנו לו את הכינוי על שם אותם אנשים שמסיימים את השירות הצבאי ורק רוצים לנפוש ולטעון את אותם מצברים מחדש. הלוואה לטיול בחו"ל היא הלוואה מוכרת מאוד ונפוצה מאוד בקרב חברות פרטיות ובנקים המספקים הלוואות אלו. הכי חשוב בהלוואות אלו הוא לזכור שאתם צריכים להתחיל לשלם את ההלוואות הללו כבר מהחודש הבא כך שגם אם אתם מתכננים טיול של כמה חודשים חשוב להתנהל נכון מבחינה פיננסית.

האם יש דבר כזה הלוואה עד 100 אלף ללא ריבית?

הלוואה 100 אלף ללא ריבית יכולה להתקיים בעיקר דרך קרנות מיוחדות. קרנות אלה מסיימות במתן הלוואה 100 אלף ללא ריבית לאוכלוסיות מיוחדות או לצרכים מיוחדים. לדוגמה קרת קורת המסייעת לעסקים וקרנות אחרות המסייעות לאוכלוסיות חלשות וכו'.

כיצד ניתן לקבל הלוואה עד 100 אלף ללא ערבים וללא ריבית:

כדי לקבל הלוואה מאה אלף ללא ערבים וללא ריבית, יש הצורך להגיש בקשה מיוחדת אל אותה קרן מדוברת עם מפרט הבקשה  שלכם וטפסים נוספים שיש להגיש על פי בקשת הקרן. הבקשה שלכם תועבר לוועדה ובמידה ותתקבל תזכו בהלוואה ללא ריבית וללא ערבים. רוצים שנסייע לכם בקבלת הלוואה זו? צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם.

לחצו כאן לפרטים אודות הלוואה ללקוחות כל הבנקים

תנאים טובים יותר
תנאים טובים יותר

מקום שבו אפשר לקחת הלוואות לכולם לקוחות כל הבנקים בדרך כלל מכירים את העובדה הזאת היטב – כל הלוואה שנלקחת מהבנק שלכם מגבילה אתכם יותר,

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים