ממי לקבל הלוואות לעובדי מדינה?

הלוואות לעובדי מדינה - Loan4all.co.il

בישראל ישנם מעל 100 אלף עובדי מדינה בגופים שונים ותפקידים מגוונים. זו נישה משמעותית בעבור מבקשי הלוואות לקבל איזו הטבה או התייחסות בגין פועלם. לכן גופים מסחריים רבים מעניקים תנאים משופרים עבור עובדי המגזר הציבורי בישראל, אפשר לראות זאת בתווי קניה, כרטיסי הנחות, מחירים מוזלים במקומות מסוימים ואפילו כניסות חינם ללא תשלום במקומות ספציפיים. הלוואות לעובדי מדינה היא נישה נוספת שעובדי המדינה מקבלים תנאים מיוחדים.

למה עובדי מדינה מקבלים הלוואות בתנאים טובים?

עובדי מדינה נחשבים לאנשים בעלי הכנסה קבועה ובטוחה, הגופים המלווים מכספם עבור אותם עובדי מדינה מרגישים בטוחים יותר לתת להם הלוואות בתנאים טובים שכן הם בעלי יציבות תעסוקתית מבחינתם, הכנסה יציבה ובנוסף יש להם תנאי פנסיה והפרשות כספים שניתן להסתמך על כך גם כן.

הלוואה מסובסדת או לא מסובסדת?

תחום ההלוואות לעובדי מדינה מתחלק לשני חלקים, הלוואה מסובסדת על ידי המדינה והיא נמצאת תחת מכרז מיוחד של החשב הכללי במשרד האוצר. והלוואות לא מסובסדות שמוענקות ללווים על ידי גופי מימון שונים.

ממה נהנים עובדי המדינה בלקיחת הלוואה?

מרבית עובדי המדינה המבקשים הלוואות פונים להלוואות מהסוג הראשון, הלוואות מסובסדות. שכן גובה הריבית המוצע לעובדי המדינה הינו נמוך משמעותית מכל הצעה שתתקבל מכל גוף מימון כלשהו.

כמו כן, בנוסף לריבית הנמוכה, הסכום אותו עובדי המדינה יכולים לבקש הינו גבוה יותר ממה שניתן בשנים עברו ואם היה צורך בעבר לפתוח תכנית חיסכון מיוחדת למטרת החזר ההלוואה, היום אין כל צורך בפתיחתו.

אלו הן שתי הסיבות העיקריות בגללן עובדי מדינה מעדיפים לבקש הלוואות מסובסדות ולא אחרות.

אצל מי תוכלו לקבל הלוואה בתנאים טובים לעובדי מדינה?

ישנה תחרות מאוד גדולה בין הבנקים בכל נושא ההלוואות. תוכלו לבקש מכל בנק גם אם אינכם מפעילים את חשבונכם אצל אותו הבנק. בנוסף לבנקים תוכלו לפנות לגופי מימון חוץ בנקאיים וחברות פרטיות המעניקות הלוואות לעובדי מדינה. אנחנו פורטל ההלוואות הגדול במדינה loan4all מזמינים אתכם להשאיר פרטים כאן כדי שנציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים הרלוונטיים עבורכם.

תנאים טובים יותר
תנאים טובים יותר

מקום שבו אפשר לקחת הלוואות לכולם לקוחות כל הבנקים בדרך כלל מכירים את העובדה הזאת היטב – כל הלוואה שנלקחת מהבנק שלכם מגבילה אתכם יותר,

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים