איחוד הלוואות משכנתא – המדריך בתקופת הקורונה

איחוד הלוואות משכנתא - הלוואה לקורונה

שנת 2020 היא שנה שתיזכר לעד כשנה שהצליחה לטרוף את כל הקלפים ולשבש תכניות לכולם. אילו זה היה קורה רק למעטים ורק לאנשים שלוו כספים זה כנראה היה בעייתי יותר. אבל העובדה שכל המשק וכל הגופים והמעסיקים והתחומים סבלו מכך, מבטיחה גל ללווים דרכים חדשות לנסות להתמודד עם המשכנתא וההלוואות שלקחו כדי לרכוש נכס. כדי לדעת איך משפיעה הקורונה על הלוואות משכנתא יש לבדוק לא רק בהנחיות הרשמיות של בנק ישראל ומשרד האוצר אלא גם לברר במוקדי הבנקים מה הם מוכנים לעשות כדי ללכת לקראתכם. ברוב המקרים הם יציעו לעזור לכם על ידי איחוד הלוואות משכנתא כדי שתוכלו לשפר תנאים ולפרוס אותו ליותר שנים במידת הצורך. זה מתייחס, כמובן, לאלה שכבר לקחו משכנתא ונמצאים כבר בעיצומם של ההחזרים. מי שרוצה לקחת משכנתא צריך לבדוק כמה דברים וסביר להניח שיהיו לו קשיים כי כעת הבנקים נזהרים הרבה יותר.

מה זה איחוד הלוואות משכנתא? 

בפשטות, מדובר על לקיחת הלוואה בגובה סכום כל ההלוואות שלקחתם ואתם חייבים להחזיר, משלמים את כל ההלוואות ה"קטנות" ונשארים עם הלוואה אחת בגובה כל הסכומים בתנאי משכנתא. כלומר, ההלוואה היא תחת המשכנתא שלקחתם וזה אומר שעבוד הנכס שלכם כנגד ההחזרים ובכך אתם יכולים ליהנות מאותם תנאים טובים של החזר וגם להיות רגועים מבחינת השעבוד של הנכס שלכם שמבטיח לבנק שאתם יכולים לעמוד בזה. היתרון הוא שאין צורך לעקוב אחר אין ספור סכומים שיורדים מהחשבון שלכם ואין יותר דאגה בנוגע לאי עמידה בתשלומים. המשכנתא שלכם מכסה גם אותם ומאפשר לכם לעקוב אחר הכל בצורה קלה יותר. כמו כן, אתם יודעים בדיוק כמה יורד לכם בכל חודש כי כל הסכומים מאוחדים.
אולי יעניין אותך:

מי צריך איחוד שכזה? 

האנשים שזקוקים לאיחוד הלוואות הם בדרך כלל אלה שנקלעו לקשיים פיננסיים עקב הקורונה או נסיבות חיים והם רודפים אחרי ההחזרים משום שאיבדו כבר את המעקב אחר כל ההלוואות שלקחו. מה שקורה הוא שאנשים רבים נכנסים למינוס גם בגלל משברים כמו קורונה ומתקשים להחזיר את המשכנתא או הלוואות קודמות שהתחייבו להן. בצורה כזאת הם מגדילים עוד יותר את החוב החודשי שלהם ומתקשים מאוד לעמוד בכך. כשעושים סדר בחשבון שלכם ובמצבכם הפיננסי כבר ברור יותר כמה חייבים וזה בדרך כלל לגוף אחד וזהו.

האם כדי לעשות איחוד להלוואות המשכנתא? 

לעשות סדר פיננסי זה תמיד טוב ותמיד נוח. במיוחד כאשר חיים בתקופה כל כך חסרת ודאות כמו הקורונה. אם אתם נוטלים הלוואות שכל אחת מהן במסלול שונה של ריביות וכשיש לכם הלוואות שאינן נהנות מהריבית המועדפת והתנאים הטובים יותר של משכנתא, כדאי מאוד לעשות איחוד הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע. להזכירכם, הלוואות לוקחים בגובה ריבית גבוהה לפעמים ולמרות שאתם פורסים את איחוד ההלוואות ליותר שנים עדיין תשלמו ריבית נמוכה יותר וגם תצליחו להקטין את ההחזר לבנקים בכל חודש. בתקופה כל כך קשה וחסרת יציבות כמו הקורונה זאת לפעמים הדרך הטובה היחידה להבטיח לפחות לכם יציבות פיננסית בצורה כזאת, שלא תצטרכו יותר לקחת הלוואות משלימות ולכסות את המינוס שנוצר כתוצאה מהחובות שכם.

לבדיקת זכאות להלוואה


בואו נתחיל עכשיו

תנאים טובים יותר
תנאים טובים יותר

מקום שבו אפשר לקחת הלוואות לכולם לקוחות כל הבנקים בדרך כלל מכירים את העובדה הזאת היטב – כל הלוואה שנלקחת מהבנק שלכם מגבילה אתכם יותר,

לקריאה»

תוכן עניינים

לבדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים