הלוואות מהירות

הלוואות מהירות

האם הלוואות מהירות יקרות יותר?

הלוואות מהירות לזוגות צעירים, למשכנתא, לרכישת רכב, לטיול או לעסק קטן הזקוק להלוואות מהירות וזריזות למינוף או הצלה מעוניין כמובן לבצע זאת בתנאים המיטביים האפשריים, אולם לא תמיד זה אפשרי, זאת עקב הביקוש הרב להלוואות על-ידי עסקים קטנים וחדשים בארץ.

הלוואה מהירה כמעט תמיד יקרה – זאת כיוון שלנותן ההלוואה אין את הזמן הנדרש לבדוק קריטריונים שונים המבטיחים לו אכן שיוכל להשיב את סכום ההלוואה במלואו (נוסף על הריבית המוגדרת בהסכם בין הצדדים); נוסף על הריבית הגבוהה, הלוואה מהירה תהיה גם בפריסה קצרה יחסית (להלוואות בערבות מדינה).

ניתן לראות שהלוואה מהירה אינה נוחה במיוחד, אולם לעתים נדרשת מחוסר חלופות. עם זאת, עסקים רבים בוחרים באפשרות זו כאשר הם מעדיפים שלא להיבדק בציציות ולהידרש להגיש מסמכים וניירת אינסופית על-מנת להוכיח שהעסק יוכל להשיב את ההלוואה. (ראו ערך בויקי)

הלוואה מהירה ויקרה

שאלה שעולה לעתים קרובות בעניין הלוואות מהירות עסקיות היא "מדוע הלוואה מהירה נושאת בחובה ריבית גבוהה ביחס להלוואה בערבות מדינה. ובכן, למזלכם ישנה תשובה מן המוכן לשאלה זו, שנשאלת פעמים רבות על-ידי אנשי עסקים שאפתניים; אפשר לומר שנוחות בדרך כלל אינה הולכת יד ביד עם הלוואה משתלמת ובריבית נמוכה.

כאשר בעל עסק משקיע זמן ניכר בגיוס כספים מהיר, הוא למעשה מבקש לבצע זאת בהליך מזורז – והליך כזה חייב לבוא על חשבונו של משהו אחר. התהליך אינו כולל בדיקה מקיפה ורצינית של הגורם המעניק את ההלוואה ועל הוא לוקח סיכון מסוים ועל כן הריבית הגבוהה, כדי להפוך את מענק ההלוואה לכדאי.

הלוואה לעסק קטן – איך עושים זאת באמת?

השאלה הזו נשאלה על-ידי רבים וממשיכה להישאל תכופות. ניתן להשיב על שאלה זו במספר אופנים, אולם נשתדל להתמקד כאן באופן אחד, שהרי המאמר עומד להסתיים בכל רגע. ובכן, רצוי להיוועץ עם מביני עניין; מתוקף קיומם של מסלולי הלוואה רבים, עליכם למצוא את המסלול המתאים ביותר לעסק שלכם. זאת ועוד – מדובר בעסק קטן שאינו לוקח סיכון גדול מדי עבורו פשוט אינה באה בחשבון ולא שווה את אי היציבות העסקית שתגיע.

ייעוץ מקצוע מאפשר לבנות תכנית עסקית אמיתית שתעשה סדר בכאוס הכלכלי שנוצר בעסק, אם במודע ואם שלא במודע; תכנית כזו תכתיב את דרך ההתנהלות הפיננסית העתידית ותקנה לעסק שלכם אופי רציני ויציב – ואין טוב מכך על-מנת לשכנע קרנות למתן הלוואות לעסק שמגיע לכם לקבל הלוואה. ניתן להבין מכך שייעוץ עסקי צריך להגיע מוקדם יותר מלקיחת הלוואה לעסק שלכם.

תנאים טובים יותר
תנאים טובים יותר

מקום שבו אפשר לקחת הלוואות לכולם לקוחות כל הבנקים בדרך כלל מכירים את העובדה הזאת היטב – כל הלוואה שנלקחת מהבנק שלכם מגבילה אתכם יותר,

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים