מימון לרכב יד שנייה 100 אחוז

הלוואה לרכב יד שנייה

 

אחד הדברים שעדיין ישראלים רבים לא יכולים להרשות לעצמם, זה לקנות רכב חדש, זה רכב. בשוק המכוניות מקובל שאנשים רוכשים גם רכב מיד שנייה.
רכב כזה עשוי להיות קנייה מוצלחת מאוד, במצב מכני מצוין והרבה פעמים "כמו חדש".
במגרשי המכוניות המשומשות, ניתן למצוא היום מכוניות מצוינות שיש להם עוד הרבה שנות חיים, שבעליהם פשוט החליפו אותם ברכב יותר חדיש.
אפשר לרכוש אותם במחיר כדאי, יחסית למחיר החדש ששולם עליהם ועדיין ליהנות מהם.
אבל גם מחירו של רכב יד שנייה יכול להיות גבוה, תלוי כמובן במותג, בסוג הרכב, מצבו ועוד ולכן הרבה נהגים זקוקים לגוף מימון לרכב יד שנייה ב-100 אחוז מימון.

 

הלוואת מימון לרכב 100 אחוז מימון

במציאות של היום, כמה אנשים יכולים להרשות לעצמם לרכוש רכב יד שנייה שעלותו אלפי שקלים? לא הרבה. רובם יזדקקו להלוואת 100 אחוז מימון לרכב יד שנייה.
הבעיה היא שאם הם ילכו לבנק, הוא לא תמיד ימהר להעניק להם הלוואה ובכל מקרה, זהו המוסד הכי בירוקרטי והכי קשיח בכל מה שקשור למתן הלוואות ובעיקר אם מדובר בלקוח "בעייתי".
מבחינת הבנק לקוח בעייתי יכול להיות מישהו שחורג מהמסגרת, מישהו שבעבר אולי היה לקוח מוגבל. הוא כבר נושא אתו אות קין, והבנק לא יעניק לו שום הלוואה.
ובכלל- כאשר מבקשים לקחת הלוואה מהבנק , הבנק מכליל אותה במסגרת האשראי שלכם, וזה עלול להגביל אתכם מבחינת מימון ההוצאות השוטפות שלכם.
הפתרון החוקי והכי מבוקש היום, היא פנייה לאחד מגופי מימון חוץ בנקאיים, שפועלים לפי החוקים ולפי ההנחיות של בנק ישראל ולבקש מהם הלוואה.

 

קבלו 3 הצעות להלוואה לצורך מימון רכב יד שנייה 100 אחוז

חוק אשראי הוגן קבע תקרת ריבית מקסימלית אחידה לבנקים ולגופי מימון חוץ בנקאיים העוסקים במתן הלוואות.
אתם יכולים להשאיר את הפרטים שלכם ולקבל 3 הצעות מגופי מימון חוץ בנקאיים שעובדים לפי ההנחיות והחוקים של בנק ישראל.
מלבד זאת בנק ישראל גם מפרסם את הריבית הממוצעת עבור כל ההלוואות (שאינן לדיור) הניתנות היום בארץ (קישור).
אם אתה מעוניין בהלוואה בריבית נמוכה, אתה צריך להתמקח עם גופי המימון השונים, הצג להם את נתוני הריבית הממוצעת ואם הריבית שקיבלת גבוהה יותר, דרוש ריבית שיותר קרובה לממוצע.
כך תוכל לזכות בהלוואה הכי משתלמת.

תנאים טובים יותר
תנאים טובים יותר

מקום שבו אפשר לקחת הלוואות לכולם לקוחות כל הבנקים בדרך כלל מכירים את העובדה הזאת היטב – כל הלוואה שנלקחת מהבנק שלכם מגבילה אתכם יותר,

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים