דרך קיבוץ גלויות 34, תל אביב
חיפוש
Close this search box.
logo Loan4all
חיפוש
Close this search box.

מימון לקניית רכב

בדוק זכאות הלוואת מימון לרכב והגש בקשה בדיגיטל,
בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות!

מה סכום ההלוואה?

{{form.range}}
500,000₪
10,000₪
{{errors}}
בחר סוג הלוואה
הלוואה פרטית

הלוואה פרטית

הלוואה עיסקית

הלוואה עסקית

מהי מטרת ההלוואה?

לעסק קיים
לעסק חדש
רכישת נכס לעסק
הלוואה כנגד נכס
הלוואה משלימה להון עצמי
הלוואת בלון
אחר

מלאו את הפרטים בשביל לעבור לשלב הבא

{{errorName}}
{{errorPhone}}

אני מאשר , שקראתי ומסכים לתנאי השימוש והפרטיות וכי הפרטים שמסרתי ישמשו לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים

{{validTerm}}

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

מהו סוג העסק?

עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע״מ
תאגיד

יש לך ביטוחים פרטיים שתרצה לבדוק בהם הוזלה?

כן
לא

מהו תחום העסק שלך?

פיננסים, ביטוח, ניהול או משק בית
מסחר קמעונאי וסיטונאי
חינוך, בריאות, פנאי ונופש, רווחה וסעד
שירותי אירוח ומזון
תחבורה, אחסנה, דואר ובלדרות
תשתיות, בניה ונדל"ן
מסחר ותיקון כלי רכב מנועיים
ייצור ותעשייה
חקלאות, ייעור ודייג, כריה וחציבה

כמה שנים העסק פעיל?

מתחת לשנה
שנה עד שנתיים
שנתיים עד חמש
חמש ומעלה

האם העסק מוגבל בבנק?

כן
לא

האם לעסק יש צ'קים חוזרים?

כן
לא

האם היו עיקולים?

כן
לא

מה היה המחזור שלך בשנת 2022?

עד 250
250-מיליון
מיליון עד 2
2 עד 5
5 ומעלה

האם העסק הרוויח בשנת 2022/2021 או בשניהם?

כן
לא

האם יש בבעלות העסק נכס?

כן
לא
יותר מנכס אחד

האם ברשותך קופות גמל, קרנות השתלמות או קרן פנסיה ללא שיעבוד?

כן
לא
{{this.form.name}},הינך זכאי להלוואה בתנאים אטרקטיביים, בשעות הקרובות יחזור אלייך מטעם - גוף פיננסי שיספק לך עד 10 הצעות להלוואה.
כחלק מהשירות נשמח לבדוק עבורך גם זכאות להוזלה במחירי הביטוחים הקיימים באלפי שקלים בשנה באמצעות מענה על 3 שאלות בלבד! מוכן? זה לוקח 15 שניות:

איזה ביטוחים יש לך כיום?

חיים
בריאות
חיים למשכנתא
רכב
דירה
אחר

מהי מטרת ההלוואה?

לימודים
סגירת חובות
עזרה לבן משפחה
רכישת רכב
שיפוץ בית
הלוואה כנגד נכס
הלוואה משלימה להון עצמי
הלוואת בלון
סיבה אחרת

מלאו את הפרטים בשביל לעבור לשלב הבא

{{errorName}}
{{errorPhone}}

אני מאשר, שקראתי ומסכים לתנאי השימוש והפרטיות וכי הפרטים שמסרתי ישמשו לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים

{{validTerm}}

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

מהו גילך?

{{form.age}}
80
18

מצב משפחתי?

רווק
נשוי
גרוש
אלמן
הורה יחידני
ידוע לציבור

היכן אתה מתגורר?

שכירות
אצל ההורים
אחר

האם יש ברשותך נכס?

כן
לא
יותר מאחד

מה גובה המשכנתא הקיימת על הנכס\ים?

עד חצי מיליון ש"ח
חצי עד מיליון ש"ח
יותר ממיליון ש"ח
אין משכנתא

מצב תעסוקתי

שכיר
עצמאי
פנסיונר
לא עובד
עתודאי

יש לך ביטוחים פרטיים שתרצה לבדוק בהם הוזלה?

כן
לא

האם קיימות הלוואות נוספות?

כן
לא

האם חזרו צ'קים או הוראות קבע?

כן
לא

האם אתה מוגבל בבנק?

כן
לא

האם ברשותך מעל 30 אלף ש"ח בקופות גמל, קרנות השתלמות או קרן פנסיה? (ללא שיעבוד)

כן
לא

האם ברשותך כרטיס אשראי (לא דיירקט)?

כן
לא
{{this.form.name}},הינך זכאי להלוואה בתנאים אטרקטיביים, בשעות הקרובות יחזור אלייך מטעם - גוף פיננסי שיספק לך עד 10 הצעות להלוואה.
כחלק מהשירות נשמח לבדוק עבורך גם זכאות להוזלה במחירי הביטוחים הקיימים באלפי שקלים בשנה באמצעות מענה על 3 שאלות בלבד! מוכן? זה לוקח 15 שניות:

איזה ביטוחים יש לך כיום?

חיים
בריאות
חיים למשכנתא
רכב
דירה
אחר

כמה משלם בחודש על הביטוחים?

עד 100 ש"ח
100-300 ש"ח
300-500 ש"ח
מעל 500 ש"ח
לבדיקת הוזלה בביטוחים אנא הכנס מספר תעודת זהות ותאריך הנפקה.
פרטייך שמורים, סוכן ביטוח מורשה יעשה שימוש בפרטים לבדיקת ביטוחים באתר הר הביטוח בלבד.
{{errorssn}}
{{errorDate}}
כל הכבוד!, {{this.form.name}} סיימת את בדיקת ההוזלה בביטוחים! בשעות הקרובות יחזור אלייך נציג מטעם סוכנות לביטוח אשר יסייע לך בבדיקת הוזלה, יאתר את הביטוחים שלך ושל משפחתך באתר הר הביטוח וימצא הזדמנויות להוזלה בעד עשרות אלפי שקלים.

האם יש לך הלוואה פעילה כנגד קרן הפנסיה שלך? [אם סימנת לא, הינך זכאי להלוואה]

כן
לא

האם יש לך הלוואה פעילה כנגד קופת גמל או תיק השקעות? [אם סימנת לא, הינך זכאי להלוואה]

כן
לא

האם יש לך הלוואה פעילה כנגד קרן השתלמות? [ אם סימנת לא, הינך זכאי להלוואה]

כן
לא
הינך זכאי להלוואה ב-1% ריבית כנגד קרן! על פי הנתונים שהזנת ניראה כי הינך זכאי להלוואה המשתלמת ביותר בשוק - הלוואה כנגד קרן בריבית של 1% - בתנאי שצברת מעל 30 אלף ש"ח בקרנות שלך. בדקות הקרובות יחזור אלייך נציג מטעם גוף פיננסי מוביל ויספק לך את כל המידע על לקיחת ההלוואה וקבלתה לחשבון הבנק במהירות.

מימון לקניית רכב – הדרך הנוחה לרכישת רכבים אין ספק שרכישת רכב כיום הפכה בתודעה לסוג של אתגר, אבל כל חברת מימון לרכישת רכב הופכת את כל האתגר לקל במיוחד, ולמי שלא יודע, יש כיום אפשרויות נרחבות לקבלת הלוואה מידית לרכישת רכבים במגוון של סוגים ואיכויות.

איך כל זה קורה, מאיפה משיגים הלוואות אלו ואיך בכלל מתחילים? מיד תדעו את הכל.

חברות מימון לרכישת רכבים – האם לכל דורש?

זה הגיוני, טבעי ולגיטימי שלא לכל אחד או אחת יש כיום את ההון המיידי לקניית רכב החלומות החדש או רכב יד שניה. מימון לקניית רכב היא הוצאה כספית מאד גבוהה ועל כן לא מעט מהרוכשים מחפשים חברת מימון לרכישת רכב וזאת על מנת להסתייע בבחירת הרכב המתאים, ובקבלת מימון רלוונטי.

רוב האוכלוסיה מחפשת אופציות מימון, כמובן שאם יש לכם את ההון המתאים עדיף לסגור את העסקה בבת אחת. אך גם למי שיש הון זמין לא תמיד מעוניין באותו הרגע לבזבז את כולו על רכב, ולכן גם במקרה כזה כאשר יודעים שיש אופציה להחזרת ההלוואה בתשלומים, אפשר לשקול לקיחת הלוואה רלוונטית.

הלוואה היא מוצר כלכלי הנמכר ללקוחות, לכם, כמו כל מוצר אחר. ישנן כמה אופציות להלוואות, סוגים וסגנונות. ולכן עליכם לבחור באופן אישי מה מתאים לכם מבחינת סגנון.

הלוואה לקניית רכב – מהי ההלוואה המתאימה לכם?

אין ספק שענף מימון רכב מציע לא מעט אופציות ומוצרי הלוואות שיכולים להתאים למגוון רחב של אוכלוסיות. אם לרגע נשים בצד את אותה התקופה האחרונה שהביאה לא מעט אנשים פרטיים וגם בעלי עסקים למצב כלכלי לא פשוט, ההלוואות חוות עליה משמעותית בצריכתן.

חברות האשראי השונות מאפשרות מסגרות אשראי נרחבות יותר, הלוואות חוץ בנקאיות מחוץ למסגרת אשראי. תנאי ריבית לטובת הצרכן, ואופציות פריסה נרחבות.

גם הבנקים עצמם מאפשרים כיום לא מעט אופציות לקבלת הלוואה מידית גם אם אינכם לקוחות הבנק. ופרט לחברות כרטיסי האשראי והבנקים, חברות הביטוח מאפשרות קבלת מוצרי אשראי. למגרש הזה נכנסו גם חברות מימון ישיר עבור הלוואה לרכב חדש או יד שניה.

מהי האינדיקציה שלכם לבחור את ההלוואה שהכי מתאימה לכם, ובכלל, איך יודעים? זה הרגע שבו עליכם להתייעץ עם אנשי המקצוע הרלוונטיים וכמובן אך ורק לאחר שאתם מקבלים המלצות רלוונטיות, ומוודאים מוניטין ושיח עם לקוחות עבר ונוכחיים. זאת על מנת שתדעו אם באמת הממליצים לכם צדקו ומדובר באנשי מקצוע המבינים בתחום הכלכלה וההלוואות.

היות ולא כולם מבינים בתחום, הדבר האחרון שתרצו הוא להיות בהטעייה על ידי אנשים אחרים.

מקורות מימון לרכישת רכבים, מהם הסוגים?

לפני שבכלל נדבר על ההלוואה, חשוב שנבין שלא מדובר על הלוואה שיוצאת מחשבון הבנק שלכם ותופסת לכם את האשראי בחשבון הבנק. אבל כן נחשבת אל תוך דירוג האשראי שלכם וכאשר תרצו לקחת הלוואות עתידיות תדעו כי ההלוואה שאתם רוכשים עבור רכישת הרכב נכללת בתוך הדירוג. רוב סוגי מקורות המימון הם:

  • כסף זמין – ברוב הלוואות הרכב ההלוואה מיידית, אין שום ספק כי הלוואות מיידיות הכסף זמין והון אישי מידי היא הדרך הטובה ביותר לרכוש רכב, יחד עם זאת לא כולם מעוניינים לעשות זאת באופן הזה גם אם קיים ההון המידי וגם בסיטואציה הזאת לוקחים הלוואות ספציפיות שקל יותר לשלם אותן.
  • הלוואה בנקאית – בתקופה הנוכחית השתנו לא מעט דברים ברמה הכלכלית, וכיום לא חייב שיהיה לכם חשבון בנק בבנקים מסוימים על מנת לקבל מאלו הלוואה כלשהי. אפשר לגשת אל כל בנק המציעה הלוואות אל כל לקוחות הבנקים ובהתאם לפרמטרים האישיים שלכם, לקבל הלוואה.
  • הלוואה במסגרת חוץ בנקאית – הלוואה מהסוג הזה היא מסגרת אשראי נוספת הקיימת מחוץ לחשבון הבנק, ולכן היא קרויה גם כך. כהלוואה חוץ בנקאית. היא בבסיסה מושתת על חברות ביטוח, חברות כרטיסי אשראי, חברות מימון לרכב או חברות מימון ישר באופן כללי המעניקות הלוואות לכל מטרה. או לרכישת רכב חדש או רכב יד שניה.
  • הלוואה במסגרת חברת אשראי – כיום כמעט כל מי שיש לו כרטיס אשראי יכול ליהנות ממסגרת אשראי בנוסף למסגרת הקיימת בחשבון הבנק ואף מקבלת הלוואה במסגרת האשראי, או בהקצאה נוספת. חשוב לקחת בחשבון שהלוואות עתידיות הן בכל זאת הלוואות שיש לשלם אותן ועל כן פריסת התשלומים זה חשוב, אבל גם החישובים העתידיים הם רלוונטיים.
  • מימון באמצעות חברת ביטוח וקופת גמל – קופות הגמל, חסכונות פנסיה וקרנות ההשתלמות יכולות כיום להוות בסיס איכותי לקבלת הלוואות בתנאים משתנים עבור רכישות רכבים. חברת ביטוח המנהלת לכם את הכספים מציעות הצעות רלוונטיות עבור הלוואות. חלקן אטרקטיביות מאד. השחקניות הגדולות במגרש זה הן הפניקס, מנורה, פסגות, הראל ועוד. הביטחונות הם כמובן החסכונות הקיימים בחברות אלו.

מימון לרכב דרך ליסינג

ללא שום ספק אחת מהאופציות היותר מבוקשות היא האופציה של מימון לרכב באמצעות ליסינג. האופציה הזאת מאפשרת סיוע של יבואן הרכב במימון עם חבילת שיווק רלוונטית דרכה ישנן הטבות נוספות. החבילה הזאת מחייבת את הרוכשים לרכישה חוזרת או טרייד אין. כמובן שכל חברה ותנאיה לנושא הזה.

רכישה באמצעות מימון לקניית רכב באופציות של ליסינג או כל מימון בסגנון הזה חייבת להיעשות בצורה מותאמת ומושלמת לעלויות. זוהי החלטה שתגרום לכם לבצע רכישה איכותית ורלוונטית. רכישה טובה ומותאמת תהיה טובה לכם גם ברמה הכלכלית וגם ברמה הנפשית.

תוכן ממומן: ליסינג או הלוואה?הלוואה מקרן פנסיההאם ניתן לקבל הלוואה מביטוח לאומי | תן לי ביטוח לרכב

לכסף יש השפעה גבוהה מאד עלינו, לעיתים אנו נוטים לקחת הלוואות שהן פחות רלוונטיות לנו או לא מותאמות ובכך לעשות לעצמנו נזקים. התייעצות עם אנשי המקצוע הנכונים תעניק לנו את האופציה לרכוש את הרכב המתאים, עם ההלוואה המתאימה ובכך ליהנות מרכב איכותי לשנים רבות ובנוחות כלכלית.

מימון לקניית רכב
חשבו את הריבית על ההלוואה

חשבו את ההחזר החודשי על ההלוואה ואת הריבית הצפויה

החזר החודשי שלך הוא:
0
הצג לוח סילוקין >>

עוד הלוואות בנושא

לקוחות ממליצים
לבדיקת זכאות להלוואה
תוכן עניינים

אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

אתר הלוואות זה פועל אך ורק בגבולות החוק, ומספק מידע מקיף על אפשרויות הלוואות הן מבנקים והן מחברות פרטיות. האתר מאפשר למבקרים להשוות הצעות וליצור קשר ישיר עם המוסדות הרלוונטיים. חשוב לציין כי האתר אינו יוצר כל קשר עסקי עם הבנקים או החברות הנזכרות, והמידע הנמסר הינו אך ורק לטובת המשתמשים.

 

כלים שימושיים
הלוואה לפי סכום