fbpx

מימון לקניית רכב

מימון לקניית רכב

בדוק זכאות הלוואת מימון לרכב והגש בקשה בדיגיטל,
בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות!

איזו הלוואה זו?

הלוואה פרטית

הלוואה עסקית

מה סכום ההלוואה?

{{form.range}}
500,000₪
10,000₪
{{errors}}

מהי מטרת ההלוואה?

לעסק קיים
לעסק חדש
רכישת נכס לעסק
אחר

מלאו את הפרטים בשביל לעבור לשלב הבא

{{errorName}}
{{errorPhone}}

מהו סוג העסק?

עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע״מ
תאגיד

מהו תחום העסק שלך?

פיננסים, ביטוח, ניהול או משק בית
מסחר קמעונאי וסיטונאי
חינוך, בריאות, פנאי ונופש, רווחה וסעד
שירותי אירוח ומזון
תחבורה, אחסנה, דואר ובלדרות
תשתיות, בניה ונדל"ן
מסחר ותיקון כלי רכב מנועיים
ייצור ותעשייה
חקלאות, ייעור ודייג, כריה וחציבה

כמה שנים העסק פעיל?

מתחת לשנה
שנה עד שנתיים
שנתיים עד חמש
חמש ומעלה

האם העסק מוגבל בבנק?

כן
לא

האם לעסק יש צ'קים חוזרים?

כן
לא

האם היו עיקולים?

כן
לא

מה היה המחזור שלך בשנת 2021?

עד 250
250-מיליון
מיליון עד 2
2 עד 5
5 ומעלה

האם העסק הרוויח בשנת 2020/2021/ או בשניהם?

כן
לא

האם יש בבעלות העסק נכס?

כן
לא
יותר מנכס אחד

{{this.form.name}}, יצאת זכאי לקבלת הלוואה

בשעות הקרובות נציג מטעם גוף פיננסי ייצור קשר ויספק לך עד 10 הצעות להלוואה בתנאים משתלמים.

אולי אתה זכאי להלוואה כנגד קרן עם ריבית נמוכה מריבית הפריים!

האם ברשותך מעל 70,000₪ בקרן פנסיה, קופת גמל, קרן השתלמות או תיק השקעות?

כן
לא

מה סכום ההלוואה?

{{form.range}}
500,000₪
10,000₪
{{errors}}

מהי מטרת ההלוואה?

לימודים
סגירת חובות
עזרה לבן משפחה
רכישת רכב
שיפוץ בית
סיבה אחרת

מלאו את הפרטים בשביל לעבור לשלב הבא

{{errorName}}
{{errorPhone}}

מצב משפחתי?

רווק
נשוי
גרוש
אלמן
הורה יחידני
ידוע לציבור

היכן אתה מתגורר?

שכירות
אצל ההורים
אחר

האם יש ברשותך נכס?

כן
לא
יותר מאחד

מה גובה המשכנתא הקיימת על הנכס\ים?

עד חצי מיליון ש"ח
חצי עד מיליון ש"ח
יותר ממיליון ש"ח
אין משכנתא

מצב תעסוקתי

שכיר
עצמאי
פנסיונר
לא עובד
עתודאי

האם קיימות הלוואות נוספות?

כן
לא

האם חזרו צ'קים או הוראות קבע?

כן
לא

האם אתה מוגבל בבנק?

כן
לא

האם ברשותך קופות גמל, קרנות השתלמות או קרן פנסיה ללא שיעבוד?

כן
לא

האם ברשותך כרטיס אשראי (לא דיירקט)?

כן
לא

{{this.form.name}}, יצאת זכאי לקבלת הלוואה

בשעות הקרובות נציג מטעם גוף פיננסי ייצור קשר ויספק לך עד 10 הצעות להלוואה בתנאים משתלמים.

אולי אתה זכאי להלוואה כנגד קרן עם ריבית נמוכה מריבית הפריים!

האם ברשותך מעל 70,000₪ בקרן פנסיה, קופת גמל, קרן השתלמות או תיק השקעות?

כן
לא

האם יש לך הלוואה פעילה כנגד קרן ההשתלמות?
[אם סימנת לא, אתה זכאי להלוואה]

כן
לא

האם יש לך הלוואה פעילה כנגד קופת גמל?
[אם סימנת לא, אתה זכאי להלוואה]

כן
לא

האם יש לך הלוואה פעילה כנגד קרן פנסיה או תיק השקעות?
[אם סימנת לא, אתה זכאי להלוואה]

כן
לא
{{this.form.name}},כל הכבוד! השלמת בהצלחה בדיקת זכאות לקבלת הלוואה כנגד קרן פנסיה, קרן השתלמות, קופת גמל או תיק השקעות בריבית נמוכה מריבית הפריים! בשעות הקרובות ישוב אלייך גורם מטעם גוף פיננסי אשר יסייע לך לממש את זכאותך בהלוואה משתלמת ביותר.

מימון לקניית רכב – הדרך הנוחה לרכישת רכבים אין ספק שרכישת רכב כיום הפכה בתודעה לסוג של אתגר, אבל כל חברת מימון לרכישת רכב הופכת את כל האתגר לקל במיוחד, ולמי שלא יודע, יש כיום אפשרויות נרחבות לקבלת הלוואה מידית לרכישת רכבים במגוון של סוגים ואיכויות.

איך כל זה קורה, מאיפה משיגים הלוואות אלו ואיך בכלל מתחילים? מיד תדעו את הכל.

חברות מימון לרכישת רכבים – האם לכל דורש?

זה הגיוני, טבעי ולגיטימי שלא לכל אחד או אחת יש כיום את ההון המיידי לקניית רכב החלומות החדש או רכב יד שניה. מימון לקניית רכב היא הוצאה כספית מאד גבוהה ועל כן לא מעט מהרוכשים מחפשים חברת מימון לרכישת רכב וזאת על מנת להסתייע בבחירת הרכב המתאים, ובקבלת מימון רלוונטי.

רוב האוכלוסיה מחפשת אופציות מימון, כמובן שאם יש לכם את ההון המתאים עדיף לסגור את העסקה בבת אחת. אך גם למי שיש הון זמין לא תמיד מעוניין באותו הרגע לבזבז את כולו על רכב, ולכן גם במקרה כזה כאשר יודעים שיש אופציה להחזרת ההלוואה בתשלומים, אפשר לשקול לקיחת הלוואה רלוונטית.

הלוואה היא מוצר כלכלי הנמכר ללקוחות, לכם, כמו כל מוצר אחר. ישנן כמה אופציות להלוואות, סוגים וסגנונות. ולכן עליכם לבחור באופן אישי מה מתאים לכם מבחינת סגנון.

הלוואה לקניית רכב – מהי ההלוואה המתאימה לכם?

אין ספק שענף מימון רכב מציע לא מעט אופציות ומוצרי הלוואות שיכולים להתאים למגוון רחב של אוכלוסיות. אם לרגע נשים בצד את אותה התקופה האחרונה שהביאה לא מעט אנשים פרטיים וגם בעלי עסקים למצב כלכלי לא פשוט, ההלוואות חוות עליה משמעותית בצריכתן.

חברות האשראי השונות מאפשרות מסגרות אשראי נרחבות יותר, הלוואות חוץ בנקאיות מחוץ למסגרת אשראי. תנאי ריבית לטובת הצרכן, ואופציות פריסה נרחבות.

גם הבנקים עצמם מאפשרים כיום לא מעט אופציות לקבלת הלוואה מידית גם אם אינכם לקוחות הבנק. ופרט לחברות כרטיסי האשראי והבנקים, חברות הביטוח מאפשרות קבלת מוצרי אשראי. למגרש הזה נכנסו גם חברות מימון ישיר עבור הלוואה לרכב חדש או יד שניה.

מהי האינדיקציה שלכם לבחור את ההלוואה שהכי מתאימה לכם, ובכלל, איך יודעים? זה הרגע שבו עליכם להתייעץ עם אנשי המקצוע הרלוונטיים וכמובן אך ורק לאחר שאתם מקבלים המלצות רלוונטיות, ומוודאים מוניטין ושיח עם לקוחות עבר ונוכחיים. זאת על מנת שתדעו אם באמת הממליצים לכם צדקו ומדובר באנשי מקצוע המבינים בתחום הכלכלה וההלוואות.

היות ולא כולם מבינים בתחום, הדבר האחרון שתרצו הוא להיות בהטעייה על ידי אנשים אחרים.

מקורות מימון לרכישת רכבים, מהם הסוגים?

לפני שבכלל נדבר על ההלוואה, חשוב שנבין שלא מדובר על הלוואה שיוצאת מחשבון הבנק שלכם ותופסת לכם את האשראי בחשבון הבנק. אבל כן נחשבת אל תוך דירוג האשראי שלכם וכאשר תרצו לקחת הלוואות עתידיות תדעו כי ההלוואה שאתם רוכשים עבור רכישת הרכב נכללת בתוך הדירוג. רוב סוגי מקורות המימון הם:

  • כסף זמין – ברוב הלוואות הרכב ההלוואה מיידית, אין שום ספק כי הלוואות מיידיות הכסף זמין והון אישי מידי היא הדרך הטובה ביותר לרכוש רכב, יחד עם זאת לא כולם מעוניינים לעשות זאת באופן הזה גם אם קיים ההון המידי וגם בסיטואציה הזאת לוקחים הלוואות ספציפיות שקל יותר לשלם אותן.
  • הלוואה בנקאית – בתקופה הנוכחית השתנו לא מעט דברים ברמה הכלכלית, וכיום לא חייב שיהיה לכם חשבון בנק בבנקים מסוימים על מנת לקבל מאלו הלוואה כלשהי. אפשר לגשת אל כל בנק המציעה הלוואות אל כל לקוחות הבנקים ובהתאם לפרמטרים האישיים שלכם, לקבל הלוואה.
  • הלוואה במסגרת חוץ בנקאית – הלוואה מהסוג הזה היא מסגרת אשראי נוספת הקיימת מחוץ לחשבון הבנק, ולכן היא קרויה גם כך. כהלוואה חוץ בנקאית. היא בבסיסה מושתת על חברות ביטוח, חברות כרטיסי אשראי, חברות מימון לרכב או חברות מימון ישר באופן כללי המעניקות הלוואות לכל מטרה. או לרכישת רכב חדש או רכב יד שניה.
  • הלוואה במסגרת חברת אשראי – כיום כמעט כל מי שיש לו כרטיס אשראי יכול ליהנות ממסגרת אשראי בנוסף למסגרת הקיימת בחשבון הבנק ואף מקבלת הלוואה במסגרת האשראי, או בהקצאה נוספת. חשוב לקחת בחשבון שהלוואות עתידיות הן בכל זאת הלוואות שיש לשלם אותן ועל כן פריסת התשלומים זה חשוב, אבל גם החישובים העתידיים הם רלוונטיים.
  • מימון באמצעות חברת ביטוח וקופת גמל – קופות הגמל, חסכונות פנסיה וקרנות ההשתלמות יכולות כיום להוות בסיס איכותי לקבלת הלוואות בתנאים משתנים עבור רכישות רכבים. חברת ביטוח המנהלת לכם את הכספים מציעות הצעות רלוונטיות עבור הלוואות. חלקן אטרקטיביות מאד. השחקניות הגדולות במגרש זה הן הפניקס, מנורה, פסגות, הראל ועוד. הביטחונות הם כמובן החסכונות הקיימים בחברות אלו.

מימון לרכב דרך ליסינג

ללא שום ספק אחת מהאופציות היותר מבוקשות היא האופציה של מימון לרכב באמצעות ליסינג. האופציה הזאת מאפשרת סיוע של יבואן הרכב במימון עם חבילת שיווק רלוונטית דרכה ישנן הטבות נוספות. החבילה הזאת מחייבת את הרוכשים לרכישה חוזרת או טרייד אין. כמובן שכל חברה ותנאיה לנושא הזה.

רכישה באמצעות מימון לקניית רכב באופציות של ליסינג או כל מימון בסגנון הזה חייבת להיעשות בצורה מותאמת ומושלמת לעלויות. זוהי החלטה שתגרום לכם לבצע רכישה איכותית ורלוונטית. רכישה טובה ומותאמת תהיה טובה לכם גם ברמה הכלכלית וגם ברמה הנפשית.

תוכן ממומן: ליסינג או הלוואה?הלוואה מקרן פנסיההאם ניתן לקבל הלוואה מביטוח לאומי | תן לי ביטוח לרכב

לכסף יש השפעה גבוהה מאד עלינו, לעיתים אנו נוטים לקחת הלוואות שהן פחות רלוונטיות לנו או לא מותאמות ובכך לעשות לעצמנו נזקים. התייעצות עם אנשי המקצוע הנכונים תעניק לנו את האופציה לרכוש את הרכב המתאים, עם ההלוואה המתאימה ובכך ליהנות מרכב איכותי לשנים רבות ובנוחות כלכלית.

עוד מאמרים בנושא הלוואות

הלוואה לכלכלת הבית
הלוואות לכלכלת הבית

כל אחד (וכל אחת) נזקק בשלב כזה או אחר להלוואה. הלוואות יכולות לאפשר לנו לקנות רכב חדש (במקום הטרנטה שבחניה) ולקנות רהיטים חדשים. הלוואות יכולות

לקריאה»
לידים להלוואות
לידים להלוואות

לקניית לידים לחץ כאן קבל הצעה לחבילת לידים משתלמת, מלא את הפרטים ואנחנו נחזור אלייך במהירות! כמעט כל אדם זקוק להלוואה כזו או אחרת בחייו.

לקריאה»
הלוואה ללא ריבית לנזקקים
הלוואות ללא ריבית לנזקקים

בדוק זכאות להלוואה והגש בקשה בדיגיטל, בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות! רבים האנשים שנקלעים למצבים כלכליים קשים, הרגה פעמים לקיחת הלוואה

לקריאה»
הלוואה באינטרנט
הלוואות באינטרנט

מחפשים הלוואה מבלי לצאת מהבית? הלוואות באינטרנט הן הפתרון המושלם עבורכם!  כל אחד מאיתנו יזדקק ככל הנראה להלוואה בשלב כזה או אחר, כאשר נעמוד בפני

לקריאה»
הלוואה למסחר בשוק ההון
הלוואה למסחר בשוק ההון

שני דברים מהווים מגמות מרכזיות ומשמעותיות בעולמות הפיננסים של השנים האחרונות, הקלות והזמינות של קבלת אשראי והלוואות במציאות הפיננסית-כלכלית הנוכחית והכניסה של עוד ועוד אנשים

לקריאה»
קרנות מימון
קרנות מימון

במקרים בהם הבנקים אינם מוכנים לתת לעסקים אשראי עסקי, או במקרה של יזם חדש שצריך מימון למטרות שונות, אין ספק כי פנייה אל קרנות מימון

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה