חברת מימון לרכב כל התשובות לשאלות שלכם לגבי הלוואות לרכב

חברת מימון לרכב כל התשובות לשאלות שלכם לגבי הלוואות לרכב - כולם יודעים שהרכישה הגדולה ביותר היא רכישת דירה. לאחריה, רכישת מכונית וכן הלאה.

חברת מימון לרכב כל התשובות לשאלות שלכם לגבי הלוואות לרכב – כולם יודעים שהרכישה הגדולה ביותר היא רכישת דירה. לאחריה, רכישת מכונית וכן הלאה. בגלל שעל רכישה של מכונית יש מיסים מאד גבוהים, היא הפכה להיות מטלה כספית מאד גדולה ולכן רוכשי מכוניות צריכים לעיתים לחפש מקור למימון חיצוני לצורך רכישת הרכב.

מה באמת צריך לדעת על הלוואות לרכב, איך מוצאים חברת מימון לרכב איכותית ומה התהליך? מיד נגלה לכם את הכל.

חברת מימון לרכב – השירות הזה חשוב לכם

כולנו יודעים כמה זה חשוב לעיתים לבצע רכישות גדולות בתשלומים. כך למשל, רכישה של רכב יכולה להתבצע באמצעות הלוואה חוץ בנקאית שמגיעה ממקורות שונים. הלוואות לרכב הן לא דבר נדיר, ויש להן ביקוש רב.

מקור הכסף הראשוני של כל אחד ואחת מאיתנו הם מן הסתם המזומן שיש ברשותנו. אם הצלחנו לאגד את הסכום המתאים לרכישה הרי שאין לנו צורך לחפש הלוואה לרכבי יוקרה או הלוואה לרכב זה או אחר שאנחנו מעוניינים לרכוש. לרוב, ההמלצה היא כאשר יש מזומן זמין היא להשקיע אותו ולא להוציא אותו על רכישה גדולה, אך כאמור, כל נושא לגופו.

בשיטת הכסף המזומן יש כמובן הרבה מאד יתרונות, אחד העיקריים בהם הוא היכולת לקבל הנחה משמעותית בתשלום במזומן ואין עלויות מימון מעבר לכך.

לצערנו, לא כולם יכולים לממן לעצמם את הרכישות הגבוהות בעלויות של רכבים. זה לאו דווקא קשור גם לרכבים אגב. ישנם אנשים המבקשים הלוואה ללימודים או לסיטואציות נוספות. הלוואה לסטודנטים היא גם סיטואציה מאד נפוצה שגם בה יש קריטריונים ספציפיים שיש לעמוד בהם.

אם למשל אנחנו בוחרים לא לבצע רכישה באמצעות כספים במזומן, אנחנו נחפש הלוואה. לקבלת הלוואה יש מספר מקורות. ואנו נשמח לפרט לכם עליהם.

מקורות הלוואה, מה מתאים לכם?

  • מימון דרך הבנק אם יש לכם קשר טוב עם הבנק שלכם, יכול מאד להיות שכבר יש לכם את הפיתרון. יחד עם זאת, חשוב כן לגשת ולבדוק את כל התנאים בכובד ראש ובקפידה. כדי לקבל הלוואה לרכב הבנק יכול לבקש ערבים, ערבויות, משכון נכסים ועוד כל דבר שהוא רואה לנכון על מנת להבטיח את העובדה שתשלמו את התשלומים עבור ההלוואה שתקבלו. כמובן שגם תוכלו לחפש בין הבנקים השונים, ואינכם מחוייבים לבנק ספציפי.
  • הלוואה חוץ בנקאית בשנים האחרונות ההלוואות החוץ בנקאיות הפכו להיות מאד פופולריות ולא בכדי. בנוסף למערכת הכספים של בנק ישראל אפשרי כיום לקבל גם הלוואות מימון לרכב דרך מוסדות כלכליים שהם לא בנק. ולכן למעשה ההלוואה נקראת הלוואה חוץ בנקאית. חברות של כרטיסי אשראי, מוסדות פיננסיים אחרים, וחגם חברות ביטוח. אחת הסיבות בגינן נבחר כן הלוואה מסוג זה היא כי הלוואה זו לא 'סוגרת' לנו את מסגרת האשראי הבנקאית.
  • מימון כרטיס אשראי המחזיקים בכרטיסי אשראי בין אם אחד, ובין אם מספר כרטיסים נהנים ממסגרת אשראי נוספת, חיצונית חלופית למסגרות הבנק. חברות האשראי העיקריות והגדולות בוחנות התנהגויות כלכליות ועל סמך אלו הן מציעות מימון חיצוני שיכול להיכנס אל חשבון הבנק שלכם תוך מספר ימים, ולמעשה, תחזירו בתשלום חודשי אל חברת האשראי עצמה.
  • מימון חברת ביטוח וקופת גמל לא כולם יודעים, אבל אם יש בבעלותכם קרן השתלמות או חסכון פנסיה חברת הביטוח וקופת הגמל יוכלו להעניק לכם הלוואה לרכב. החברה המנהלת את מסגרת החיסכון מעניק הלוואה במימון נוח יחסית למקומות האחרים. הביטחון שהחברה תיקח להחזרת ההלוואה הוא מן הסתם החיסכון עצמו.
  • מימון ישיר אחד הפתרונות היותר מעניינים שעלו לאחרונה על סדר היום בתחום של הלוואות הוא חברות מימון ישיר המאפשרות תנאי מימון איכותיים אפילו מהבנקים. רק חשוב לקחת בחשבון שחברות אלו מבקשות לשעבד את הרכבים בתור תנאי לקבלת המימון. יחד עם זאת, הם לא פוגעים במסגרת האשראי היות והם נחשבים למימון חיצוני.
  • ליסינג מימון באמצעות ליסינג הוא למעשה אופציה לרכישה כחלק מחבילת השירות של יבואן הרכב. היתרון כאן הוא למעשה שירות מימון איכותי כחבילת שירותים בעלת ערך גמיש. ישנה גם אופציה לטרייד אין לרכב, או התחייבות לרכישה חוזרת כתנאי. המימון הוא ליסינג שכולל למעשה הלוואה לרכישת הרכב שאותה משלמים כל חודש בתקופה מוקצבת. לרוב, מדובר על כשלוש שנים. בתום התקופה אפשר לרכוש את הרכב. את הסכום קובעים מראש ומגדירים גם תנאי הסכם מראש.
  • ליסינג פרטי מסלול ליסינג פרטי הוא מסלול המשתייך אל לקוחות פרטיים ולא אל חברות מסחריות. המסלול כולל בתוכו תשלום מראש של חלק מהמחיר של המכונית. ההלוואה של יתרת הסכום תוחזר בתוך מספר שנים. לרוב, התקופה היא תקופה שבה לוקח המימון יוכל לרכוש איתו את הרכב הבא, כמקדמה.

תוכן ממומן: הלוואה בערבות מדינה100% מימון לרכב ללא ריביתמשכנתא הפוכה הלוואה לבני 60 ומעלהמשכנתא על נכס קיים כדאי לא כדאי?

כשאנחנו באים לרכוש רכב באמצעות מימון חיצוני או הלוואות לרכב דרך חברת מימון לרכב חשוב שנדע כי יש לכך השלכות ועלויות נוספות. פתיחת תיק רישום ברשם המשכונות בהנחה והרכב הופך להיות משועבד, ועוד.

רכישה של רכב הוא לא צעד קטן, לא מדובר בקניית מערכת סטריאו, או ברכישה של מערכת בידור הביתה. מדובר בכלי תחבורה שהולך ללוות אתכם לשנים רבות, ועליכם לקחת אחריות מרובה על הטיפול בו. בין אם מדובר בביטוחים, בתחזוקה, או בכל סיטואציה אחרת שבה אתם צריכים לקחת בחשבון עלויות נוספות.

מומלץ תמיד להתייעץ עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום, ולא לעשות את הדברים לבד. לא כי אתם לא יכולים לבד, אלא כי לא תמיד יש לכם את הידע המתאים ועל כן, אנשי המקצוע קיימים בדיוק לשם כך. ללוות אתכם באופן מקצועי בכל שאלה ובכל רגע.

תנאים טובים יותר
תנאים טובים יותר

מקום שבו אפשר לקחת הלוואות לכולם לקוחות כל הבנקים בדרך כלל מכירים את העובדה הזאת היטב – כל הלוואה שנלקחת מהבנק שלכם מגבילה אתכם יותר,

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים