דרך קיבוץ גלויות 34, תל אביב
חיפוש
Close this search box.
logo Loan4all
חיפוש
Close this search box.

פתרונות מימון לרכב

רכב חדש או יד שנייה אפשר לרכוש באמצעות הון עצמי, הלווה, במסלולי ליסינג או בטרייד אין. בנוסף, יש אפשרות לממן החלפה על ידי מכירת רכב קיים ורכישת דגם זול יותר. בכל אחד מהמקרים האלה, מה שחשוב לבדוק זה את מידת ההתאמה של הרכב לצרכים שלנו ואת גובה ההחזר החודשי בכל אחד ממסלולי המימון.

בדוק זכאות להלוואה והגש בקשה בדיגיטל,
בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות!

מה סכום ההלוואה?

{{form.range}}
500,000₪
10,000₪
{{errors}}
בחר סוג הלוואה
הלוואה פרטית

הלוואה פרטית

הלוואה עיסקית

הלוואה עסקית

מהי מטרת ההלוואה?

לעסק קיים
לעסק חדש
רכישת נכס לעסק
הלוואה כנגד נכס
הלוואה משלימה להון עצמי
הלוואת בלון
אחר

מלאו את הפרטים בשביל לעבור לשלב הבא

{{errorName}}
{{errorPhone}}

אני מאשר , שקראתי ומסכים לתנאי השימוש והפרטיות וכי הפרטים שמסרתי ישמשו לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים

{{validTerm}}

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

מהו סוג העסק?

עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע״מ
תאגיד

יש לך ביטוחים פרטיים שתרצה לבדוק בהם הוזלה?

כן
לא

מהו תחום העסק שלך?

פיננסים, ביטוח, ניהול או משק בית
מסחר קמעונאי וסיטונאי
חינוך, בריאות, פנאי ונופש, רווחה וסעד
שירותי אירוח ומזון
תחבורה, אחסנה, דואר ובלדרות
תשתיות, בניה ונדל"ן
מסחר ותיקון כלי רכב מנועיים
ייצור ותעשייה
חקלאות, ייעור ודייג, כריה וחציבה

כמה שנים העסק פעיל?

מתחת לשנה
שנה עד שנתיים
שנתיים עד חמש
חמש ומעלה

האם העסק מוגבל בבנק?

כן
לא

האם לעסק יש צ'קים חוזרים?

כן
לא

האם היו עיקולים?

כן
לא

מה היה המחזור שלך בשנת 2022?

עד 250
250-מיליון
מיליון עד 2
2 עד 5
5 ומעלה

האם העסק הרוויח בשנת 2022/2021 או בשניהם?

כן
לא

האם יש בבעלות העסק נכס?

כן
לא
יותר מנכס אחד

האם ברשותך קופות גמל, קרנות השתלמות או קרן פנסיה ללא שיעבוד?

כן
לא
{{this.form.name}},הינך זכאי להלוואה בתנאים אטרקטיביים, בשעות הקרובות יחזור אלייך מטעם - גוף פיננסי שיספק לך עד 10 הצעות להלוואה.
כחלק מהשירות נשמח לבדוק עבורך גם זכאות להוזלה במחירי הביטוחים הקיימים באלפי שקלים בשנה באמצעות מענה על 3 שאלות בלבד! מוכן? זה לוקח 15 שניות:

איזה ביטוחים יש לך כיום?

חיים
בריאות
חיים למשכנתא
רכב
דירה
אחר

מהי מטרת ההלוואה?

לימודים
סגירת חובות
עזרה לבן משפחה
רכישת רכב
שיפוץ בית
הלוואה כנגד נכס
הלוואה משלימה להון עצמי
הלוואת בלון
סיבה אחרת

מלאו את הפרטים בשביל לעבור לשלב הבא

{{errorName}}
{{errorPhone}}

אני מאשר, שקראתי ומסכים לתנאי השימוש והפרטיות וכי הפרטים שמסרתי ישמשו לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים

{{validTerm}}

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

מהו גילך?

{{form.age}}
80
18

מצב משפחתי?

רווק
נשוי
גרוש
אלמן
הורה יחידני
ידוע לציבור

היכן אתה מתגורר?

שכירות
אצל ההורים
אחר

האם יש ברשותך נכס?

כן
לא
יותר מאחד

מה גובה המשכנתא הקיימת על הנכס\ים?

עד חצי מיליון ש"ח
חצי עד מיליון ש"ח
יותר ממיליון ש"ח
אין משכנתא

מצב תעסוקתי

שכיר
עצמאי
פנסיונר
לא עובד
עתודאי

יש לך ביטוחים פרטיים שתרצה לבדוק בהם הוזלה?

כן
לא

האם קיימות הלוואות נוספות?

כן
לא

האם חזרו צ'קים או הוראות קבע?

כן
לא

האם אתה מוגבל בבנק?

כן
לא

האם ברשותך מעל 30 אלף ש"ח בקופות גמל, קרנות השתלמות או קרן פנסיה? (ללא שיעבוד)

כן
לא

האם ברשותך כרטיס אשראי (לא דיירקט)?

כן
לא
{{this.form.name}},הינך זכאי להלוואה בתנאים אטרקטיביים, בשעות הקרובות יחזור אלייך מטעם - גוף פיננסי שיספק לך עד 10 הצעות להלוואה.
כחלק מהשירות נשמח לבדוק עבורך גם זכאות להוזלה במחירי הביטוחים הקיימים באלפי שקלים בשנה באמצעות מענה על 3 שאלות בלבד! מוכן? זה לוקח 15 שניות:

איזה ביטוחים יש לך כיום?

חיים
בריאות
חיים למשכנתא
רכב
דירה
אחר

כמה משלם בחודש על הביטוחים?

עד 100 ש"ח
100-300 ש"ח
300-500 ש"ח
מעל 500 ש"ח
לבדיקת הוזלה בביטוחים אנא הכנס מספר תעודת זהות ותאריך הנפקה.
פרטייך שמורים, סוכן ביטוח מורשה יעשה שימוש בפרטים לבדיקת ביטוחים באתר הר הביטוח בלבד.
{{errorssn}}
{{errorDate}}
כל הכבוד!, {{this.form.name}} סיימת את בדיקת ההוזלה בביטוחים! בשעות הקרובות יחזור אלייך נציג מטעם סוכנות לביטוח אשר יסייע לך בבדיקת הוזלה, יאתר את הביטוחים שלך ושל משפחתך באתר הר הביטוח וימצא הזדמנויות להוזלה בעד עשרות אלפי שקלים.

האם יש לך הלוואה פעילה כנגד קרן הפנסיה שלך? [אם סימנת לא, הינך זכאי להלוואה]

כן
לא

האם יש לך הלוואה פעילה כנגד קופת גמל או תיק השקעות? [אם סימנת לא, הינך זכאי להלוואה]

כן
לא

האם יש לך הלוואה פעילה כנגד קרן השתלמות? [ אם סימנת לא, הינך זכאי להלוואה]

כן
לא
הינך זכאי להלוואה ב-1% ריבית כנגד קרן! על פי הנתונים שהזנת ניראה כי הינך זכאי להלוואה המשתלמת ביותר בשוק - הלוואה כנגד קרן בריבית של 1% - בתנאי שצברת מעל 30 אלף ש"ח בקרנות שלך. בדקות הקרובות יחזור אלייך נציג מטעם גוף פיננסי מוביל ויספק לך את כל המידע על לקיחת ההלוואה וקבלתה לחשבון הבנק במהירות.

 

החשיבות של פתרונות מימון לרכב

השוואה בין סוגים שונים של פתרונות מימון לרכב היא חלק בלתי נפרד משמירה על איכות החיים בישראל. הסיבה לכך היא שהרכב הפרטי הוא אמצעי התחבורה הנפוץ ביותר בארץ: בגלל שאי אפשר לסמוך על התחבורה הציבורית והיות והיא ממילא לא זמינה בשבתות וחגים, אין כמו רכב פרטי על מנת להבטיח התניידות מהירה וזמינה ממקום למקום.

העניין הוא שלא לכולנו יש את המשאבים הכספיים הזמינים על מנת להשיג את הרכב. בין אם מדובר על רכב חדש או יד שנייה, כדאי לנו להשוות בין פתרונות מימון קיים. מצד אחד, אנחנו כמובן לא לבד וגם יבואני הרכב מכירים בקושי להשיג מימון בתנאים טובים. מצד שני, עדיין צריך להכין את שיעורי הבית בצורה סובייקטיבית בגלל שכל אחד ואחת מאיתנו מחפשים הלוואה לרכב חדש בתנאים קצת אחרים. 

מימון רכב באמצעות הון עצמי

האפשרות הכי משתלמת לממן רכב היא באמצעות הון עצמי. אם אפשר לגייס הון עצמי של כמה עשרות אלפי שקלים או אפילו כמה מאות אלפי שקלים, מגיעים עם כוח מיקוח חזק יותר ליבואנים ומשיגים תנאים מעולים גם על המחיר המקורי של הרכב. מטבע הדברים, הון עצמי הוא גם הכלי העיקרי שבו משתמשים על מנת לממן רכישת רכב יד שנייה.

מימון רכב באמצעות הון עצמי יכול להתאים לבעלי משאבים פיננסיים או למי שחסכו לקראת זה מראש. במידה ומתחילים לחסוך לרכישת רכב, אפשר להשתמש באפיקים שמניבים תשואה ולשלב בין מסלולי חיסכון של הבנקים.

מימון רכב באמצעות הלוואה

האמצעי הכי נפוץ לרכישת רכב הוא הלוואה. הלוואה מאפשרת לנו לקנות רכב חדש או משומש בלי לגייס את ההון העצמי, באופן מיידי ותוך ניצול הזדמנויות טובות שיש בשוק. בנוסף, מי שאין להם מספיק הון עצמי זמין יכולים לקחת הלוואה לרכב יד שניה ולהגיע אל המוכר הפרטי עם סכום הכסף המלא לצורך ביצוע העסקה. 

החדשות הטובות הן שכיום ניתן לקבל אפילו 100 אחוז מימון לרכב חדש או יד שנייה. תנאי הלוואה כאלה מאפשרים לנו להחליף את הרכב לדגם חדש ומתקדם יותר, לשפר את איכות החיים של כל בני המשפחה ואפילו לחסוך בהוצאות. אם מזינים נתונים אל תוך מחשבון הלוואה לרכב ומקבלים תוצאות טובות מבחינת ההחזר החודשי, עוברים לרכב חדש ובטיחותי יותר ומפסיקים להיות תלויים בדגמים ישנים ולא אמינים. 

הסוד של הלוואה משתלמת לרכישת רכב הוא לשמור על החזר חודשי שעומד על עד שליש מההכנסה הפנויה. אם כבר מחזירים הלוואה או משכנתא, צריך לדאוג שכל ההלוואות ביחד לא יעברו את הסכום הזה. בנוסף, אפשר להשוות בין הלוואות לפי נתונים אובייקטיביים ובהם:

  • ריבית
  • תקופת ההלוואה
  • עמלת פירעון מוקדם
  • קנסות ועלויות פתיחת תיק

מימון רכב במסלולי ליסינג

אי אפשר להציג פתרונות מימון לרכב בלי להזכיר את הליסינג. מה שהיה בעבר נחלתם של ארגונים וחברות בלבד, הפך עם השנים לחלק בלתי נפרד מארגז הכלים המימוני של אנשים פרטיים. יתרה על כך, ניתן כיום לבחור בין מסלולים שונים ובהם ליסינג מימוני לעומת ליסינג תפעולי.

ליסינג מאפשר לנו לרכוש רכב חדש תמורת העמדת הון עצמי נמוך. לאחר שנשלם מקדמה לחברת הליסינג לפי הרכב שנבחר ושנתון הייצור שלו, נתחייב להחזר חודשי קבוע לתקופה שעומדת בדרך כלל על 36 חודשים (3 שנים). לאורך התקופה נשלם רק את עלויות ההחכרה של הרכב והוא יישאר על שמה של חברת הליסינג, אך בסיומה נוכל לבחור בין שתי אפשרויות: או לקנות את הרכב ולהעביר אותו על שמנו, או להמשיך למסלול ליסינג של עוד 3 שנים ולהמשיך לשלם רק את ההחזר החודשי הקבוע.

ההבדל בין ליסינג מימוני ותפעולי בא לידי ביטוי בתמורה לסכום שאותו אנחנו משלמים. ליסינג מימוני הוא מסלול מימון לכל דבר ועניין והוא מגלם רק את עלות הרכב, בעוד ליסינג תפעולי מחייב תשלום חודשי גבוה יותר – אבל הוא כולל גם את מימון הוצאות התחזוקה, הרישוי, הטיפולים במוסך וכן הלאה. 

טרייד אין לרכישת רכב חדש

עוד פתרון מימון שיכול להיות רלוונטי לבעלי רכבים שרוצים להחליף ולשדרג אותם הוא טרייד אין. המטרה של טרייד אין היא לחסוך לנו בתור לקוחות פרטיים את המרדף אחרי קונים פוטנציאליים, את ההמתנה למחיר הכי משתלם או את הסרבול בהתנהלות מול אנשים פרטיים אחרים. בנוסף, טרייד אין עוזר לנו להשתמש ברכב בתור נכס ולהשלים רק את הסכום החסר כדי לעבור לרכב חדש.

טרייד אין אפשר לבצע על כל סוגי הרכבים. אפשר לפנות ליבואנים המורשים כדי לבצע טרייד אין על רכב קיים תמורת רכב חדש, או להגיע לסוכנויות הרכב וליישם את העקרונות של טרייד אין על רכבים משנתונים קודמים. היתרון של טרייד אין הוא שלא מתעסקים כאמור עם המכירה, אבל החיסרון הוא שבשוק החופשי בדרך כלל נקבל על הרכב שלנו מחיר טוב וגבוה יותר. 

מכירת רכב לצורך רכישת דגם זול יותר

רבים מבעלי הרכבים הפרטיים מגלים כיום שהם יכולים למכור את הדגם שברשותם כדי לקנות דגם זול יותר. על פניו לא מדובר בשיפור באיכות החיים, אבל הרבה מאוד תלוי בביקוש לרכב: אם למשל אנחנו נוסעים ממש עכשיו על רכב מבוקש שההיצע שלו בשוק נמוך בגלל בעיות בשרשרת האספקה, סביר להניח שנוכל לדרוש וגם לקבל עליו מחיר גבוה יותר מהמחירון. במקרים כאלה חבל יהיה לפספס את ההזדמנות, בעיקר אם כבר מצאנו דגם זול יותר בתנאים טובים.

במילים אחרות, מכירת רכב לצורך רכישת דגם זול יותר היא בהחלט לא אופציה שכדאי לזלזל בה. אם רוצים לוודא שמדובר על עסקה משתלמת, ניתן להשוות בין סוגים שונים של רכבים על פי שיקולים של ביקוש והיצע. לאחר מכן, אפשר גם להגיע אל סוכנויות השכרת הרכב או להיעזר במידע שיש באתרי אינטרנט לגבי מחירונים של רכבים פרטיים, ג’יפים, SUV, מכוניות מסחריות וכן הלאה. 

מימון לרכב
חשבו את הריבית על ההלוואה

חשבו את ההחזר החודשי על ההלוואה ואת הריבית הצפויה

החזר החודשי שלך הוא:
0
הצג לוח סילוקין >>

שאלות ותשובות נפוצות

פלוס

מתי כדאי להחליף את הרכב?

כדאי להחליף את הרכב אם צריכת הדלק הופכת להיות גבוהה מדי ביחס לשימוש, אם מבקרים מעל פעמיים בשנה במוסך ואם מרגישים לא בטוחים בגלל שנת הייצור שלו.

פלוס

איך בוחרים פתרון מימון מתאים?

לפי כושר ההשתכרות ויכולת ההחזר. באופן עקרוני, החזר כל ההלוואות צריך להיות עד שליש מההכנסה הפנויה.

פלוס

מה היתרון של קניית רכב חדש?

מערכת בטיחות טובה יותר, חיסכון בהוצאות הדלק, אין ביקורים במוסך וחווית נהיגה משופרת לכל המשפחה.

פלוס

מה היתרון של קניית רכב יד שנייה?

מחיר נמוך, אספקה מיידית וגמישות רבה יותר מבחינת המשא ומתן על המחיר או על תנאי התשלום.

עוד הלוואות בנושא

לקוחות ממליצים
לבדיקת זכאות להלוואה
תוכן עניינים

אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

אתר הלוואות זה פועל אך ורק בגבולות החוק, ומספק מידע מקיף על אפשרויות הלוואות הן מבנקים והן מחברות פרטיות. האתר מאפשר למבקרים להשוות הצעות וליצור קשר ישיר עם המוסדות הרלוונטיים. חשוב לציין כי האתר אינו יוצר כל קשר עסקי עם הבנקים או החברות הנזכרות, והמידע הנמסר הינו אך ורק לטובת המשתמשים.

 

כלים שימושיים
הלוואה לפי סכום