הלוואה לרכב יד 2

הלוואה לרכב יד 2

רכב רגיל יכול להיות על הכביש 20 שנה. כלומר רכב משנת 2000 בשנת 2020 כבר לא יכול להיות על הכביש אלא אם כן הוא רכב אספנות. על כל פנים, כאשר הרכב צובר קילומטראג' (ותק תרתי משמע) אנו כבר מבלים אתו יותר זמן במוסך מאשר על הכביש, העלויות עולות משמעותית ואנו מתחילים לחשוב כבר על הרכב הבא שלנו. אנו יכולים להתלבט בין רכב חדש ליד 2 אולם במידה והמצב הכלכלי אינו מאפשר רכב חדש ונרצה רכב יד שניה להרבה שנים קדימה נצטרך הלוואה או מימון לרכב יד שנייה.

איזה רכב יד שניה אנו רוצים וכמה עולה?

אנו מבינים כי לרבים חשוב סוג הרכב שהם קונים. חלק חושבים על סוג הרכב כמה נחשב יותר "קול" לנהוג בו ואילו אחרים חושבים על מיתוג, פרקטיות, ביטחון וכמה שפחות זמן במוסך. כאשר אתם באים לקחת הלוואה לרכב יד 2 אתם צריכים לחשוב על סוג הרכב בהקשר של גודל הרכב והתאמתו לצרכים שלכם, כמה דלק הוא אוכל, כמה הוצאות חודשיות צפויות לכם לא רק על ההלוואה אלא גם על הרכב (ישנם רכבים חסכוניים יותר למשל) וכמובן על מצב הרכב. לקנות רכב יד 2 ידרוש מכם לבצע בדיקה של הרכב או אם תרצו לחסוך את עלויות הבדיקה תצטרכו לקנות רכב לכל מחברת ליסינג אשר מעבירה את הרכבים בדיקות לפני מכירתם כדי לא לפגוע בשמן.

האם צריך לשעבד את הרכב לטובת ההלוואה?

במידה וחסרים לכם 15-20 אלף ₪ כתוספת לכסף שכבר יש לכם לרכוש את הרכב, סביר להניח שגם אם תרצו את הכסף לטובת השלמת הסכום הדרוש לכם לרכישת רכב יד 2 אתם ככל הנראה לא תצטרכו לשעבד את הרכב לטובת ההלוואה. כאשר רוב או כל הסכום של ההלוואה הוא לטובת רכישת הרכב הרי שסביר להניח שהגוף המלווה יבקש מכם לשעבד את הרכב לטובת ההלוואה.

איפה למצוא הלוואה לרכב יד 2 בריבית נמוכה ואטרקטיבית?

פנו אלינו באתר loan4all ונשמח להעניק לכם מגוון הצעות מחיר להלוואות אטרקטיבית לרכישת רכב יד 2 במסלולים הכי משתלמים.

הלוואה להרחבת העסק

עסקים קטנים ובינוניים סובלים ממצוקת אשראי קשה בגלל מדיניות הבנקים, הם מתקשים לגייס הלוואה להרחבת העסק או להקמת עסק. לכן, המדינה הקימה את הקרן בערבות

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה

בדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים