fbpx

מיחזור הלוואה: לחשב מסלול מחדש

מיחזור הלוואה

לקיחת הלוואה היא החלטה מורכבת שיש לה השלכות הרות גורל על העתיד הפיננסי שלנו. לכל הלוואה, יש תנאים משלה שקובעים למעשה את גובה החזר ההלוואה, וזאת בהתאם לקריטריונים שונים שקשורים באופן ישיר לרמת ההכנסה, משך זמן ההלוואה ועוד קריטריונים ופרמטרים שונים אשר נלקחים בחשבון וקובעים את מסגרת ההלוואה. 

ישנם מצבים בהם ניתן לשנות את תנאי ההלוואה לאחר שכבר נלקחה וזאת עקב סיבות פיננסיות שונות אשר קשורות למצב הכלכלי האישי שלנו ולמצב בשוק הפיננסי המשתנה, מצב זה נקרא "מיחזור הלוואה".

בדוק זכאות להלוואה ותוכלו למחזר הלוואה והגש בקשה בדיגיטל,
בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות!

איזו הלוואה זו?

הלוואה פרטית

הלוואה עסקית

מה סכום ההלוואה?

{{form.range}}
500,000₪
10,000₪
{{errors}}

מהי מטרת ההלוואה?

לעסק קיים
לעסק חדש
רכישת נכס לעסק
אחר

מלאו את הפרטים בשביל לעבור לשלב הבא

{{errorName}}
{{errorPhone}}

מהו סוג העסק?

עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע״מ
תאגיד

מהו תחום העסק שלך?

פיננסים, ביטוח, ניהול או משק בית
מסחר קמעונאי וסיטונאי
חינוך, בריאות, פנאי ונופש, רווחה וסעד
שירותי אירוח ומזון
תחבורה, אחסנה, דואר ובלדרות
תשתיות, בניה ונדל"ן
מסחר ותיקון כלי רכב מנועיים
ייצור ותעשייה
חקלאות, ייעור ודייג, כריה וחציבה

כמה שנים העסק פעיל?

מתחת לשנה
שנה עד שנתיים
שנתיים עד חמש
חמש ומעלה

האם העסק מוגבל בבנק?

כן
לא

האם לעסק יש צ'קים חוזרים?

כן
לא

האם היו עיקולים?

כן
לא

מה היה המחזור שלך בשנת 2021?

עד 250
250-מיליון
מיליון עד 2
2 עד 5
5 ומעלה

האם העסק הרוויח בשנת 2020/2021/ או בשניהם?

כן
לא

האם יש בבעלות העסק נכס?

כן
לא
יותר מנכס אחד

{{this.form.name}}, יצאת זכאי לקבלת הלוואה

בשעות הקרובות נציג מטעם גוף פיננסי ייצור קשר ויספק לך עד 10 הצעות להלוואה בתנאים משתלמים.

יתכן ומגיע לך הרבה כסף ממס הכנסה, בדוק זכאות לקבלת החזרי מס:

ב-6 השנים האחרונות: השכר שלך (או של בן/בת הזוג) היה מעל 7,000 ש"ח?

כן
לא

מה סכום ההלוואה?

{{form.range}}
500,000₪
10,000₪
{{errors}}

מהי מטרת ההלוואה?

לימודים
סגירת חובות
עזרה לבן משפחה
רכישת רכב
שיפוץ בית
סיבה אחרת

מלאו את הפרטים בשביל לעבור לשלב הבא

{{errorName}}
{{errorPhone}}

מצב משפחתי?

רווק
נשוי
גרוש
אלמן
הורה יחידני
ידוע לציבור

היכן אתה מתגורר?

שכירות
אצל ההורים
אחר

האם יש ברשותך נכס?

כן
לא
יותר מאחד

מה גובה המשכנתא הקיימת על הנכס\ים?

עד חצי מיליון ש"ח
חצי עד מיליון ש"ח
יותר ממיליון ש"ח
אין משכנתא

מצב תעסוקתי

שכיר
עצמאי
פנסיונר
לא עובד
עתודאי

האם קיימות הלוואות נוספות?

כן
לא

האם חזרו צ'קים או הוראות קבע?

כן
לא

האם אתה מוגבל בבנק?

כן
לא

האם ברשותך קופות גמל, קרנות השתלמות או קרן פנסיה ללא שיעבוד?

כן
לא

האם ברשותך כרטיס אשראי (לא דיירקט)?

כן
לא

{{this.form.name}}, יצאת זכאי לקבלת הלוואה

בשעות הקרובות נציג מטעם גוף פיננסי ייצור קשר ויספק לך עד 10 הצעות להלוואה בתנאים משתלמים.

יתכן ומגיע לך הרבה כסף ממס הכנסה, בדוק זכאות לקבלת החזרי מס:

ב-6 השנים האחרונות: השכר שלך (או של בן/בת הזוג) היה מעל 7,000 ש"ח?

כן
לא

ב-6 השנים האחרונות: שילמת (או בן/בת הזוג) מס הכנסה?

כן
לא

ב-6 השנים האחרונות: החלפת (או בן/בת הזוג) מקום עבודה?

כן
לא

ב-6 השנים האחרונות: נולד לך ילד?

כן
לא

האם משכת (או בן/בת הזוג) כספים מקרן פנסיה, קרן השתלמות או קופת גמל ושילמת מס?

כן
לא
{{this.form.name}},כל הכבוד! השלמת בהצלחה בדיקת זכאות להחזרי מס מהמדינה! בתוך מספר שעות ישוב אלייך גורם מוסמך אשר יסייע לך לממש את הזכויות שלך מול מס הכנסה. החזר מס מקסימאלי - בדיקת זכאות ללא עלות - התשלום בעבור השירות לפי הצלחה - לא החזרת? לא שילמת!

מה זה מיחזור הלוואה? 

כאשר מעוניינים לבצע הליך מיחזור הלוואה, הכוונה היא שלא מבטלים את ההלוואה הישנה או פורעים אותה מוקדם יותר, אלא מדובר על שינוי של תנאי ההלוואה, כך שיהפכו אטרקטיביים יותר ויתאימו למציאות הכלכלית החדשה שנוצרה. 

חשוב מאוד להבין שכאשר מבצעים מיחזור הלוואה, התנאים החדשים שלה, חייבים להיות נוחים ומוסכמים על כל הצדדים כלומר, על הלווה ועל נותני ההלוואה

אנשים אשר מעוניינים לקחת הלוואה, לרוב פורסים אותה לתקופה של שנים ארוכות עם החזרים חודשיים נמוכים. כאשר לוקחים ההלוואה לתקופה ארוכת שנים, דברים רבים משתנים במרוצת הזמן, החל ממצב כלכלי אישי של הלווים, תנאי הלוואה נוחים יותר של גופי המימון הבנקאיים והחוץ בנקאיים ומצב המשק במדינה שיש לו השפעה גדולה על גובה הריביות המשפיעות על גובה ההחזר של ההלוואה ומכאן החשיבות של מיחזור הלוואה והכדאיות המשתמעת מכך.

כיצד מבצעים מיחזור הלוואה?

אנשים אשר לוקחים הלוואה, חייבים לעקוב מקרוב אחר השינויים הכלכליים המתרחשים בחייהם האישיים ובמדינה עצמה. מעת לעת, הריביות משתנות, משכורות גדלות, מצבים כלכליים מתרחשים, ונוצרים שינויים במשק אשר משפיעים על כל ההתנהלות הכלכלית במדינה. על כן חשוב לעקוב ובמידת הצורך לבצע מיחזור הלוואה, ובכך ליהנות מתנאים נוחים יותר מאלה אשר היו בהלוואה הישנה. המטרה היא לנסות ולשפר את ההלוואות הנלקחות ולא לנוח על זרי הדפנה. 

באמצעות מיחזור הלוואה בהחלט ניתן לשנות את המצב הקיים ולהשפיע על העתיד הכלכלי שלכם ולהפוך אותו להרבה יותר לנוח ומשתלם. בשונה ממצב של פירעון הלוואה, כאשר מדובר על מיחזור הלוואה, למעשה לוקחים את ההלוואה הנוכחית, ומשנים אותה כך שתתאים למצב הכלכלי שלנו. ניתן לקבל אופציות שונות של מיחזור הלוואה ומתוכם לבחור את האופציה המועדפת עליכם, זאת אשר תשנה את תנאי ההלוואה הנוכחית ותהפוך את ההחזרים החודשיים לנוחים יותר, דבר אשר ישפר את עתידכם הכלכלי.  

אל מי פונים לביצוע מיחזור הלוואה?

כאשר פונים אל ביצוע מיחזור הלוואה, האינטרס הוא משותף, הן מצד הלווים והן מצד המלווה. מצד הלווים, הם מעוניינים בתנאי תשלום נוחים ואטרקטיביים יותר ומצד המלווים, הם מעוניינים כי הלווים יחזירו את סכום ההלוואה במלואו ולכן יעדיפו לשנות את תנאי החזרי ההלוואה ולמנוע הגעה למצב של חדלות פירעון ההלוואה, דבר אשר יפגע בלווים ובמלווים וייצור סחרור כלכלי.

מיחזור הלוואה, מאפשר למעשה לשנות את תנאיה של הלוואה קיימת לתנאים אחרים, המתאימים יותר למצב הכלכלי הנוכחי של הלווה או למצב הריבית במשק. בשונה מפירעון מוקדם של הלוואה,  בתהליך של מיחזור הלוואה, לוקחים את ההלוואה הנוכחית וממירים אותה להלוואה במסלול שונה.

יתרונות למיחזור הלוואה

היתרון של מיחזור הלוואה עבור הלווה, הוא שאין עליו חובה לבצע את ההליך באותה מסגרת או מסלול הלוואה שבה בחר בפעם הקודמת והוא רשאי לבדוק כמה הצעות ולבחור בזו המתאימה לו ביותר.

מהצד השני, גם הגוף המלווה מרוויח ממיחזור הלוואה. מטרת המלווה היא שהלווים ממנו יחזירו את חובותיהם ולכן מיחזור של הלוואות יכול לשרת גם אותו, בעיקר כשהחלופות עלולות להיות חדלות פירעון והפסד הכספים.

קבלו הצעה למיחזור הלוואה

אילו סוגי הלוואות ניתן למחזר? 

רוב סוגי ההלוואות ניתן למיחזור, החל מהלוואות גדולות כמו משכנתאות לרכישת דירה ועד להלוואה מיידית שנועדה לסגור את המינוס

כאמור, אין חובה לבצע את המיחזור באותה מסגרת ואף לא מול אותו גוף מלווה. אם מקבלים תנאים טובים יותר מגורם פיננסי אחר, ניתן לבצע את המיחזור מולו. במקרה כזה, מדובר למעשה בלקיחת הלוואה נוספת בתנאים נוחים יותר מקודמתה, כדי להחזיר את החובות על ההלוואה המקורית. 

כאשר מיחזור הלוואה נעשה מול הגוף הפיננסי המלווה שנתן גם את ההלוואה הקודמת, אפשר לקחת את אותה הלוואה, למעשה לסגור אותה ולשנות את תנאי ההחזר, כדי שיתאימו יותר ללווה. ניתן למשל, לשנות את חלוקת תשלומי ההחזר ולפרוס אותם על פני שנים רבות יותר, לשנות את תבנית ההחזר, את מסלול הריבית והיבט ההצמדה ועוד.

מתי כדאי לשקול מיחזור הלוואה? 

מיחזור הלוואה נועד על מנת לשפר את תנאי ההלוואה שנלקחה, ולהפוך אותם לאטרקטיביים הרבה יותר. מה שיגרום להחזרים נוחים יותר לשיפור המצב הכלכלי של הלווים ולמניעת קריסה כלכלית ואי עמידה בנטל ההלוואה הכבד. לחלופין, ביצוע מיחזור הלוואה עקב שיפור אישי במצב הכלכלי ומתוך רצון להחזיר את ההלוואה באופן מהיר יותר. ישנם כמה מצבים שכיחים לביצוע מיחזור הלוואה והם:

  • קשיים בהחזר ההלוואה – כאשר לוקחים הלוואה ולאחר תקופה מסוימת, מתגלים קשיים כלכליים אשר מונעים עמידה בהחזרים החודשיים של ההלוואה, זה הזמן לבדוק לגבי ביצוע מיחזור הלוואה ולסכם על תנאי החזר הלוואה נוחים יותר.
  • שיפור במצב הכלכלי  – אם בתקופה של לאחר לקיחת ההלוואה, גיליתם שיפור במצבם הכלכלי, אשר מאפשר ביצוע החזרים גדולים של ההלוואה מידי חודש ובכך לקצר את משך ההלוואה, ראוי לשקול ביצוע מיחזור הלוואה.
  • איחוד הלוואות  – מיחזור הלוואה אפקטיבי מאוד לצורך איחוד כמה הלוואות שונות להלוואה אחת עיקרית אשר תצריך החזר אחד קבוע מידי חודש ולא כמה החזרים שונים אשר גורמים לעומס כלכלי. איחוד הלוואות הוא הפתרון הטוב ביותר על מנת ליהנות מהחזר חודשי המותאם ליכולות הכלכליות של הלווים, כזה אשר יסייע להם לעמוד בהחזרים החודשיים ולא להגיע למצב של חדלון פירעון.

קבלו הצעה למיחזור הלוואה

 

אנחנו נענה לכם על כל השאלות למיחזור הלוואה

מה זה מיחזור הלוואה?

מיחזור הלוואה, זה למעשה "חישוב מסלול מחדש" של תנאי ההלוואה הקיימת, הריביות, תקופת ההחזר, גובה ההחזר וכדומה.

אילו סוגי הלוואות ניתן למחזר?

מרבית סוגי ההלוואות ניתנות למיחזור, לרוב הליך מיחזור הלוואה מתאים להלוואות ארוכות טווח כמו הלוואת משכנתא.

מתי מומלץ לבצע הליך מיחזור הלוואה?

כדאי לבצע מיחזור הלוואה במצבים בהם חל שיפור ניכר והטבה במצבכם הכלכלי, או לחלופין, חלה הרעה במצבכם הכלכלי ואתם מתקשים לעמוד בתשלומי ההלוואה.

האם אפשר לבצע דרכם מיחזור הלוואה?

כן, מלאו את הפרטים שלכם בטופס דיגיטלי ואנחנו נחזור אליכם עד 72 שעות במידה ואתם זכאים להלוואה ותוכלו למחזר את ההלוואה הקיימת שלכם.

עוד מאמרים בנושא הלוואות

הלוואה כנגד נכס
מה הן הלוואות כנגד נכס?

עם אילו נכסים ניתן לממש בקשה להלוואות כנגד נכס ומה זה אומר. לפעמים החיים מאלצים אותנו לבקש הלוואה, הלוואות היום אפשר לקחת מבנקים ומגופי מימון חוץ

לקריאה»
משכנתא חוץ בנקאית - loan4all.co.il
משכנתא חוץ בנקאית

למרות שבמהלך השנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מגלים את האפשרויות העומדות בפניהם לקבלת משכנתא לרכישת בית או דירה, ישנם עדיין כאלו שחושבים כי משכנתא לוקחים

לקריאה»
הלוואה לכיסוי מינוס
הלוואה לכיסוי המינוס

מחפשים הלוואות משתלמות שיעזרו לכם לכסות את המינוס בבנק? לא מצליחים לצאת מהמינוס כבר תקופה ארוכה ואתם מרגישים שהמינוס מתחיל לחנוק אתכם? למה שפשוט לא

לקריאה»
הלוואה לגיל 18
הלוואה לגיל 18

בדוק זכאות להלוואה והגש בקשה בדיגיטל, בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות! בגיל 18 יכולים להתעורר צרכים שונים שמצריכים מכם כסף זמין

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה