fbpx

הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים

הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים

הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים – רבים במדינת ישראל עובדים 8-9 שעות ביום, ולעתים אף יותר, כדי לממן את כל ההוצאות החודשיות הכוללות שכר דירה, תשלומי חשמל ומים, מצרכי מזון לכל המשפחה ופריטים שונים לבית. חלקם מרוויחים סכומים יפים המאפשרים להם לבצע פעולות נוספות כמו רכישת רכב או קניית כרטיס טיסה לטיול בחו"ל. שכירים אחרים, לעומת זאת, אינם משתכרים כסף רב, והם נאלצים להישאר בעבודה לשעות נוספות כדי לסגור את החודש.

ישנם שכירים הזקוקים להלוואה מידית בשל פערי חוב שנוצרו או כדי לבצע רכישה חשובה של רכב או בית. העניין הוא שלעתים גם החסכונות אינם מספיקים כדי לכסות את כל ההוצאות של ההשקעה. הפורטל Loan 4 All יציג לכם מידע נרחב על הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים בתנאים נוחים. כמו כן, היא מציעה הלוואות לשכירים אשר מעוניינים לפתוח עסק עצמאי.

השכיר מקים עסק

בשוק ההפכפך בימינו שכירים רבים אינם יכולים לסמוך על המעסיקים שלהם. לא אחת קורה שהמעסיק מעכב תשלומים לשכיר, או שהאדם מפוטר בפתאומיות מעבודתו. אך גם אם לא זה המצב, המשכורת החודשים אינה מספיקה דיה. כדי להבטיח ביטחון כלכלי, מחליט העובד השכיר לפתוח עסק קטן משלו וליהנות מרווחים.

הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים לכל מטרה

חברת הלוואות מקצועית מציעה לשכירים הלוואות שונות המיועדות לכל מטרה. אלה כמה מבין המטרות הנפוצות שלשמן מלווים האנשים כסף:

  • חתונה – כולנו יודעים שהחתונה מצריכה הוצאות כלכליות נרחבות. יש צורך לשלם לא רק על אולם או גן אירועים, אלא גם על צלם, תקליטן וגימיקים נוספים שמעוניינים לשלב. כדי להבטיח את קיומו של האירוע המושלם אשר מתרחש בדרך כלל רק פעם בחיים, ישנם שכירים הזקוקים להלוואה.
  • לימודים – ישראלים רבים מעוניינים לרכוש השכלה כדי להתקבל למקומות תעסוקה משתלמים ומתגמלים. אך לפני שמתקבלים משרת מנכ"ל משתלמת עם רכב צמוד, יש צורך לשלם עבור הלימודים כמה אלפי שקלים בשנה במשך 3 או 4 שנים (ולעתים אף יותר). לעתים כדי לעמוד בהוצאות על שכר הלימודים, בתוספת הוצאות שוטפות אחרות, משתלם יותר לקחת הלוואה.
  • רכישת רכב – בימינו הרכב אינו מותרות, אלא אמצעי תחבורה יעיל ומהיר. אנשים הגרים בישובים מרוחקים זקוקים לרכב באופן תמידי, מכיוון שהתחבורה לא תמיד נגישה. הלוואה לשכירים יכולה לכסות את כל ההוצאות של הרכב.

הלוואה לעסק קטן מהצד

עסק קטן זקוק לליווי ותמיכה בתחילת דרכו. משום כך, שכירים רבים פונים לייעוץ מקצועי במטרה לבנות תכנית עסקית, להכיר בצורה טובה יותר את המתחרים בשוק ולקבל מידע על הדרכים שבהם אפשר לקבל כסף לעסק ההתחלתי. כמו כן, ישנן קרנות התומכות בעסקים חדשים וקטנים ומסייעות להם בצעדיהם הראשונים בשוק. כזו היא, למשל, קרן קורת. זוהי קרן בבעלות פרטית המציעה הלוואות בתנאים נוחים – ריביות נמוכות ויכולת פריסת ההלוואה לתקופה ארוכה יחסית של עד חמש שנים. נוסף על כך, ניתן לקחת הלוואה במסגרת הקרן לערבות המדינה. זוהי קרן ממשלתית המציעה הלוואה נוחה למתחילים.

עוד מאמרים בנושא הלוואות

הלוואה לBDI שלילי
הלוואה לבעלי BDI שלילי

בLoan4all תוכלו להגיש בקשה להלוואה לבעלי bdi שלילי גם אם סורבתם בבנק המאמר נסביר לך מה זה BDI שלילי? מהו דירוג האשראי?  לחצו ובדקו זכאות

לקריאה»
הלוואה להקמת עסק קטן
הלוואה להקמת עסק

בדוק זכאות להלוואה לעסק, בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות! הלוואה להקמת עסק – בואו להגשים את החלום שלכם תמיד רציתם להקים

לקריאה»
הלוואה 10000 שח - loan4all.co.il
צריכים הלוואה 10000 ש"ח?

לא תמיד אנחנו יכולים להיעזר בקרובי משפחה או חברים כדי לשלם את שכר הדירה או חשבון החשמל והקניות לבית. לפעמים אנחנו נתקלים בסיטואציה שבה אנחנו

לקריאה»

תוכן עניינים

אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

כלים שימושיים

מאמרים נוספים בנושא

לבדיקת זכאות להלוואה