איך פורטים צ’ק דחוי לפני המועד?

  איך פורטים צ’ק דחוי לפני המועד?

  1000 563 פורטל הלוואות loan 4 all

  בעלי עסקים רבים עדיין מקבלים שיקים למרות שהשיטה ישנה ועדיין יש כאלו העובדים איתה

  היום מרבית העסקים עובדים עם כרטיסי אשראי ומעט מאוד מקבלים שיקים, בעבר המצב היה הפוך, מרבית הלקוחות שילמו בשיקים ומעט היו מוציאים את כרטיסי האשראי מכיסם. השימוש בשיקים נוח מצד אחד, שאין מגבלה עבור סכום עסקה מסוימת לפי גובה המסגרת של חברת האשראי, לדוגמא, אם אתם רוצים לרכוש מוצר שמחירו 10,000 שקלים ואתם מעוניינים לקנות אותו באשראי, חברת האשראי לא תאשר את הרכישה אם המסגרת שלכם עומדת על פחות ובנוסף, אם כבר ביצעתם רכישות אחרות זה מוריד את סכום המסגרת גם כן.

  ניתן לרשום שיקים והם ייפדו כאשר מועד הפירעון יגיע, אם סכום השיק קיים לכם בחשבון, לא תהיה כל בעיה והכסף ישולם בבטחה לבעל העסק. אם אין בחשבונכם הסכום המתבקש, השיק יוחזר ואתם תישאו בעלויות נוספות מול הבנק ובחוסר אמון של בעל העסק. ברכישות בעלות סכום גבוה עדיין ישנם רבים המעוניינים לשלם בשיקים בגלל הסיבה שהם לא תופסים ממסגרת החשבון כמו כרטיסי האשראי, ולכן גם בחלוקת התשלומים בשיקים אנחנו מוסרים שיקים דחויים.

  בעלי עסקים אשר מקבלים את השיקים מלקוחותיהם לפעמים נתקלים במצב בו הם צריכים לשמור על השיקים עד למועד הפירעון שלו, מה שמציב את בעל העסק בסכנה לאיבוד השיק, גניבה או נזק שעלול להיגרם לו. הדרך הישנה והבטוחה יחסית לשמירת השיקים הדחויים היא בתוך כספות, חשוב לאבטח את השיקים על מנת שלא יגיעו לידיים הלא נכונות ואתם כבעלי עסק תפסידו מכך כסף רב. כמובן עדיין אתם צריכים להמתין למועד פירעון השיק על מנת להפקידו בזמן בבנק.

  חברות חוץ בנקאיות מאפשרות לכם דרך בטוחה ומהירה יותר לקבלת הכסף גם אם מדובר בשיק שמועד הפירעון שלו מאוחר יותר. כחלק משירות שהחברות הללו נותנות ניתן גם לבצע דרכן ניכיון שיקים, אתם מעבירים אליהם את השיקים הדחויים, הן בודקות את אמינות השיקים, שלמוציא השיק ישנה האפשרות לשלם את הסכום המצוין על גביו, אם כל התנאים עוברים כשורה, הן פורעות את השיק עבורך, מעבירות אליך את הסכום המופיע על גבי השיק ומחייבות אותך בעמלה שמסוכמת על שני הצדדים מראש.