איך לקחת הלוואה ללימודים

  איך לקחת הלוואה ללימודים

  1000 667 פורטל הלוואות loan 4 all

  רובנו עם סיום השירות הצבאי, פונים לשני מסלולים שונים לתחילת דרכנו בחיים האמתיים שבאים עם סיום השירות. טיול של אחרי צבא או הרשמה ללימודים אקדמאים, את שני המסלולים לרוב אנחנו מתחילים עם עבודות זמניות על מנת לנסות לחסוך כמה שיותר כסף בפרק זמן קצר יחסית למימוש החלום הבא. לאלו שבחרו במסלול הלימודי לא תמיד יש מספיק זמן בין השחרור לבין תחילת שנת הלימודים ועליהם לקחת הלוואה ללימודים על מנת שיצליחו להיכנס אליה ללא המתנה לשנה הבאה.

  הלימודים האקדמאים במדינתנו יקרים מאוד ולא לכולם יש הורים שיכולים לעזור למימון הלימודים, ישנם מצבים בהם אנחנו מעוניינים להתחיל את הלימודים על מנת שנשיג מקצוע לחיים שיאפשר לנו בהמשך הדרך לעבוד במה שאנחנו רוצים ואוהבים. הלימודים עצמם מאוד תובעניים יש מקצועות שיותר ויש שפחות אך עדיין על הסטודנט להשקיע שעות רבות ללמידת החומר, הגשת עבודות, תזות וללמוד לבחינות. תקופת הלימודים היא תקופה מאוד לחוצה ולא משאירה זמן רב לסטודנטים לעבוד ולהרוויח מספיק על מנת לשלם את שכר הלימוד הגבוה ולכן הסטודנטים נאלצים לגשת לבנקים על מנת לקחת הלוואות ללימודים.

  לפני שלוקחים הלוואה ללימודים בין אם זו הלוואה ללימודים בארץ או הלוואה ללימודים בחו"ל יש לבדוק מספר פרמטרים, הפרמטר הראשון האם ההלוואה לסטודנטים ללא ריבית. במידה וניגשתם לבנק אחד וברר על הלוואה, בדקו האם היא כולל ריבית או לא. במידה וכן, בדקו מה גובה הריבית, האם הריבית קבועה או משתנה, האם יש אפשרות לשלם את סה"כ היתרה בהלוואה ללימודים גם באמצע התקופה ולסגור אותה ואם כן, האם יש 'כנס' או דמי טיפול בנוסף לריבית.

  אם בחרתם ללמוד בחו"ל עליכם לבדוק עם הבנקים אילו הלוואות יש להם להציע לכם ואם יש להם הלוואה ללימודים בחו"ל. בנוסף, מומלץ להעביר את חשבונכם עם קבלתכם ללימודים לחשבון סטודנט על מנת שתשלמו פחות עמלות ודמי טיפול בפעולות שונות בחשבונכם.

  אל תתביישו לפנות לבנקים שונים גם אם חשבונכם הפרטי נמצא אצל הבנק המתחרה, הבנקים וגם גופים חוץ בנקאיים מציעים הלוואות לכל מי שמעוניין לקחת הלוואה גם אם הוא לא לקוח שלהם. עשו בדיקה והשוו בין הגופים השונים על מנת שתוכלו להחזיר את ההלוואה ללימודים שלכם דרך הקלה ביותר עבורכם.