הלוואה לנופש

הלוואה לנופש

1903 1260 פורטל הלוואות loan 4 all

מי זכאי לקבל הלוואה לנופש?

מי מאיתנו לא חולם לטוס לתאילנד או לעשות איזו גיחה קטנה לדרום אמריקה? לפי הסטטיסטיקה כל משפחה ישראלית ממוצעת טסה לפחות פעם אחת בשנה לחו"ל. אך מה לעשות אם השנה אין תקציב לכך? מה עם טיול אחרי צבא? טיול תרמילים להודו? לוותר? במאמר זה נסביר מי זכאי לקבל הלוואה לנופש.

אם נדמיין את עצמנו כ 20 שנה אחורה, יושבים ומדברים עם חבר קרוב על טיול שאנחנו רוצים לעשות, אך אין ביכולתנו לממן אותו, החבר היה צוחק עלינו ואומר שכדאי לנו לוותר על התכנון. היום, החלום הופך למציאות ויש מסגרות שמאפשרות לקבל הלוואה לנופש וכך לאפשר לאלפי ישראלים להגשים את החלום שלהם.

אז מי זכאי לקבל את ההלוואה? כולם. קראתם נכון, כל אדם מעל גיל 18 שיש ברשותו חשבון בנק פעיל, זכאי לבקש הלוואה מהבנק או מחברה צד ג'. עם זאת, הבנק לא תמיד מאפשר את הבקשה מסיבות כאלה ואחרות, לדוגמה, המשכורת שלכם נמוכה מדי והבנק מפחד שלא תצליחו לעמוד בהוצאות ולכסות את התשלומים בזמן, אולי יש לכם תיק בהוצאה לפועל או היסטוריית אשראי לא טובה – הסיבות לסירוב יכולות להיות רבות.

גם במקרה בו הבנק סירב לבקשתכם, תוכלו לנסות לקבל הלוואה לנופש במקומות אחרים. קיימות חברות צד ג' אשר מאפשרות לקבל הלוואה תחת תנאים אטרקטיביים במיוחד ואף מומלץ לבדוק קודם כל את התנאים בחברות אלה ורק אחר כך לגשת לבנק, אם בכלל.

חברות צד ג', הן חברות פרטיות אשר עוסקות במתן הלוואות ללקוחות פרטיים ועסקיים והרווח שלהם הינו בעקבות הריבית שגובים מהלקוחות.

כיצד לבחור חברה למתן הלוואה חוץ בנקאית?

כמו שציינו מקודם, מעבר לבנק, ישנן חברות אשר דרכן ניתן לקבל הלוואה לנופש בתנאים טובים. עם זאת, קיימות בשוק אין ספור חברות שלכל אחת יש יתרונות וחסרונות משלה ועל מנת לבחור את ההצעה הטובה ביותר, מומלץ לעשות סקר שוק ולקבל הצעה להלוואה מכל אחת מהחברות. חשוב להבין כי קבלת הצעה אינה מחייבת אתכם לכלום, אך קחו בחשבון כי ברוב המקרים החברה מאפסת את ההצעה לאחר כמה ימים ותנאי העסקה יכולים להשתנות במידה ופניתם אחרי X זמן.

בנוסף להצעה, אנו ממליצים להסתכל גם על החברה עצמה, בדקו האם אתם אוהבים את הסניף, שירות שמספקים במקום וכמובן בדקו המלצות של לקוחות אחרים של הסניף/חברה. אחרי הכל, ברגע שתקבלו את ההלוואה תהפכו ללקוחות קבועים ולעתים, תצטרכו להיות באינטראקציה עם עובדי החברה על מנת לשאול שאלה זו או אחרת.

לסיכום – אם החלטתם לבקש הלוואה לנופש, אל תרוצו ישר לסניף הבנק, אלא בדקו תנאים במקומות אחרים. כמו כן, אל תתפתו להצעה הראשונה ועשו סקר שוק. בהצלחה וטיול נעים!

חינם! גררו את הסמן לסכום ההלוואה הנדרשת והשוו עמלות מ-3 ספקים שונים

בדיקת זכאות להלוואה בחינם - קבלו עכשיו הצעה מ 3 ספקים שונים


בלחיצה על שליחה אני מאשר/ת הצטרפות למועדון הלקחות ע"פ תקנון החברה