הלוואה לפתיחת עסק

הלוואה לפתיחת עסק - Loan4all

צעירים רבים לאחר סיום שירותם הצבאי או לאחר סיום לימודיהם האקדמאים רוצים לפתוח עסק עצמאי משלהם. איך הם אותם חיילים משוחררים או בוגרים אקדמאים שחלקם הגדול עוד משלם על הלימודים שכבר סיימו יכולים להרשות לעצמם לממן פתיחת עסק חדש? אם אתם מאלו שרק עכשיו מתחילים את דרכם בעולם העסקים ואתם רוצים להיות חלק ממנו תוכלו לקבל הלוואה לפתיחת עסק.

צעירים, מבוגרים ומה שביניהם

איזה יופי! סיימתם את לימודי האקדמיה בהצטיינות, אתם חיילים משוחררים שרוצים לפתוח עסק עצמאי ולא להיות שכירים, אתם יכולים לבקש הלוואה לפתיחת עסק. אך לא רק לצעירים ניתנת ההזדמנות לפתוח עסק, גם לאנשים בעלי היסטוריה תעסוקתית כשכירים גם לעצמאים שרוצים להקים עסק נוסף ישנה האפשרות להיעזר בפתיחת העסק החדש עם הלוואה לפתיחת עסק.

אז למי פונים?

ישנו הערוץ הידוע כבר שנים רבות, הבנקים. הם רוצים שילוו מהם כסף, הם מגדילים את הרווחים שלהם על ידי אותם עמלות שאנחנו הלווים מחזירים בגין אותו סכום כסף שלווינו מהם ולכן ישנה תחרות מטורפת בין הבנקים. הדבר הבעייתי בלקיחת הלוואה לפתיחת עסק מהבנקים היא הבירוקרטיה הארוכה והוכחת יכולות ההחזר עבור אותה הלוואה. מה שבמרבית המקרים לצעירים אין את שרת הביטחון הזו ולא לכולם יש ערבים שהם יכולים להציג בפני אותו פקיד.

הדרך השנייה שתופסת תאוצה עם השנים הינה לפנות לגופי מימון חוץ בנקאיים שמאפשרים לכם ללוות כספים בצורה קלה יותר מבלי שתצטרכו לעבור בירוקרטיה ארוכה ומסורבלת. ישנם הרבה חברות פרטיות, חברות ביטוח ועוד המאפשרות לכם לקבל הלוואה בצורה מהירה ופשוטה.

חיילים משוחררים מרוויחים מעט יותר

חיילים משוחררים יכולים להשתמש בכספי הפיקדון שהם מקבלים עם שחרורם מצה"ל לטובת פתיחת העסק, זו טובה מאוד אך לא תמיד זה מספיק כדי לפתוח את העסק ולכן הם יכולים להשתמש גם בכספי הפיקדון וגם לקחת הלוואה להשלמת העלויות.

כשאתם לוקחים הלוואה לפתיחת עסק מגופי מימון חוץ בנקאיים אתם משלמים עמלה גבוהה יותר בשל הקלות וחוסר הבירוקרטיה. אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאירה שלמה ולכן אותם גופי מימון גובים עמלה גבוהה יותר כדי להבטיח את החזר ההלוואה.

למידע נוסף, קבלת פרטים צרו קשר עם צוות Loan4all ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

תנאים טובים יותר
תנאים טובים יותר

מקום שבו אפשר לקחת הלוואות לכולם לקוחות כל הבנקים בדרך כלל מכירים את העובדה הזאת היטב – כל הלוואה שנלקחת מהבנק שלכם מגבילה אתכם יותר,

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים