הלוואות בכרטיס אשראי חוץ בנקאי

הלוואות בכרטיס אשראי חוץ בנקאי

אם ברצונכם לקבל הלוואה מיידית בכרטיס אשראי חוץ בנקאי הגעתם למקום הנכון, כל מי שמעוניין לברר לגבי קבלת הלוואה בלי ללכת לבנק או אפילו מבלי לצאת מביתו, יש לו את האפשרות לגייס אשראי וקבל הלוואה באמצעות כרטיס האשראי העסקי או הפרטי שלו. למען הסדר הטוב, ישנם 2 סוגי כרטיס אשראי לקבלת הלוואה, האחת היא דרך כרטיס המשוייך לבנק מסוים ומתקבל על ידי הבנק, וכמו כן ישנו אשראי שניתן ע"י אשראי חוץ בנקאי וכבכול הלוואה להלוואה זו יש את הפלוסים ואת המינוסים שלו.

מרבית האנשים אינם יודעים אך עצם לקיחת הלוואה מכרטיס אשראי, היא לקיחת הלוואה שנקראת הלוואה חוץ בנקאית – על כל המשתמע מכך. זו הלוואה עם יתרונות וחסרונות כפי שציינו קודם לכן ונפרט על כך בהמשך המאמר.

האם הלוואות בכרטיס אשראי חוץ בנקאי קשורות לבנק?

הלוואות בכרטיס אשראי חוץ בנקאי הם הלוואות אשר נלקחות דרך כרטיס האשראי הפרטי או העסקי שלכם ואילו את התשלומים אתם משלמים דרך ככרטיס האשראי ולא דרך החשבון הבנקאי שלכם ולכן הוא גם לא פוגע באובליגו ואילו הבנק גם לא מודע להלוואה הזו. וזאת למרות שרוב חברות האשראי החוץ בנקאי קשורות לרוב הבנקים הקיימים בשוק הישראלי, אך ההלוואה אינה קשורה לבנק בצורה ישירה ולא עוברת דרכו. ולכן בהחזר החודשי של ההלוואה תראו את ההורדה בכרטיס האשראי שלכם ובתדפיס של הכרטיס האשראי שלכם בצורה רגילה ממש לצד שאר הקניות שביצעתם באותו החודש.

סוגי ההלוואות הקיימות באמצעות כרטיסי האשראי

באמצעות כרטיס האשראי שלכם תוכלו לקחת ולקבל מספר סוגי הלוואות שניתנו באמצעות כרטיסי האשראי, כגון הלוואות מתגלגלות, הלוואות בלון, הלוואות מיידיות בכרטיס אשראי, הלוואות רגילות, הלוואות לעסק, הלוואות אחרות ועוד. בדיוק כפי שבבנק האישי שלכם תוכלו לקבל הלוואה, כך גם באמצעות חברת כרטיסי האשראי שלכם.

מהיא הלוואה מתגלגלת? הלוואה מתגלגלת היא הלוואה שנוצרת עקב בקשה לגלגול ההלוואה לחודשים אחרים מהחודש הנוכחי בו אתם נמצאים. אפשר לפרוש את ההלוואה לטווחים בזמן משתנה ע"פ הנוחות של הלווה, החל מחודשיים לשנה וחצי ובמקרים חריגים אף יותר תלוי בסוג הכרטיס אשראי שיש לכם.

היחודיות בהלווה זו היא שתוכלו לבנות הלוואה שמתאימה לכם, ע"פ הצרכים המיוחדים והאישיים שלכם, אך חשוב ביותר הוא להתייעץ עם איש מקצוע לפני לקיחת הלוואה (במיוחד הלוואות לעסקים בערבות מדינה). ההלוואה שתתקבל היא ע"פ מסגרת האשראי שיש לכם בבנק וברוב המקרים לא יינתנו חריגות מיוחדות מהמסגרת.

ניתן לקחת הלוואה של 5,000 ש"ח ועד 9 מיליון – בהתאם דרישות של הבנק, אם יש לכם עסק החישוב נעשה ע"י הרבה פרמטרים ולכן רצוי להתייעץ עם יועצי מס בעיקר על מנת שתקבלו את ההלוואה הרצויה והיא לא תחנוק אתכם. ניתן לבצע הלוואה נוספת שנקראת הלוואה מיידית שייתרונה הוא שהלוואות מסוג זה הם הלוואות זמינות ומיידיות. באמצעות אתר אינטרנט, מקלדת ועכבר, ושיחת טלפון קצרה תוכלו לקבל הלוואה. לרוב הלוואות אלו ניתנו עד 60,000 שקלים ולא יותר ואין צורך בבטחונות וגם לא בערבים.

אז מה צריך לעשות על מנת להגיש הלוואה באמצעות כרטיס האשראי?

אם ברצונך לקבל הלוואה חוץ בנקאית בכרטיס האשראי עליך להגיש בקשה ולשוחח עם נציג חברת האשראי, לפעמים להתרוצץ שעות בהגשת ניירות, פקסים ושיחות טלפונים מיותרים. באתר שלנו תוכל לחסוך לך את כל התררם וההתעסקויות. כל מה שעליך לעשות הוא ליצור איתנו קשר ולאחר מכן הספקים ונותני השירות ירדפו אחריך, חסוך זמן, וכסף עכשיו!

שימו לב! להיסטוריית האשראי שלכם ולמצב הפיננסי של החשבון יש השפעה רבה להחלטות של חברות האשראי, אם לתת או לא לתת לכם הלוואה באשראי אך ישנם פרמטרים נוספים שלא יגידו לכם בבנקים, לכן חשוב שתצרו קשר עם מקצועיים בדיוק כפי שלא תיקחו אינסטלטור לתיקון המחשב שלכם. לא כל אחד יודע להגיש בקשה להלוואה , אך למי שיודע לעשות זאת התהליך די פשוט ואפשרי ביותר לקבל הלוואה מיידית מאשר הלוואה ישירה מהבנק.

חסרונות:

  • ריבית יותר גבוה באופן משמעותי

יתרונות:

  • יכולת החזר עם שינוי ודחייה
  • מהירות קבלת האישור להלוואה
  • ללא ערבים

המלצה:

  • יש להשוות בין חברת אשראי לשנייה עוד לפני הנפקת הכרטיס

האם ניתן לקבל הלוואות ללא תלושי משכורת?

הצורך בהלוואה יכול להגיע מצורך פשוט בסכום קטן ועד לסכום של עשרות או מאות אלפי שקלים בדחיפות מיידית. כמובן שבכל הקשור לנטילת הלוואות ללא תלושי משכורת סכום ההלוואה שיסכימו לתת לכם תהיה נמוכה בדרך כלל וגם זה תלוי בסיבה שלשמע אתם לוקחים את ההלוואה ואל מי מגישים את הבקשה. בדרך כלל הבנק או חברה פיננסית חיצונית המספקת הלוואות תדרוש לראות את תלושי השכר שלכם מסיבה פשוטה: הם רוצים לראות שיש לכם הכנסה מסודרת ויכולת לעמוד בהחזרי ההלוואה. כאשר אדם מובטל הוא לרוב אינו בעל מקורות הכנסה (שכן אם יש לו מקורות הכנסה פסיביים הוא לרוב לא יצטרך הלוואה אלא אם זה לצורך השקעה ורכישת דירה ואז מדובר בסוג אחר של הלוואות). הלוואות ללא תלושי משכורת יהיו אם כן באמצעות גופים פיננסיים מיוחדים כמו קרנות שונות הפועלות בשת"פ עם הממשלה או עם עמותות לטובת מתן עזרה לחתכים מסוימים באוכלוסייה.

לקיחת הלוואה לנופש:

אז אם אתם רוצים לצאת לנופש מפנק ואין לכם מספיק כסף כדי לעשות את זה בראש שקט תוכלו לקחת הלוואה לנופש. יש כמה דרכים לעשות זאת. הראשונה היא לפנות לבנק לבקש הלוואה לכל מטרה או הלוואה לצורך חופשה. אם אתם רוצים הלוואה והחזר דרך כרטיס אשראי מבלי לתת דין וחשבון לבנק תוכלו לנסות הלוואה דרך כרטיס אשראי חוץ בנקאי. ישנן חברות אשראי רבות המוכנות לספק לכם אשראי חוץ בנקאי, כזה שאינו תלוי כאמור בגובה האשראי שלכם בבנק או במה שהבנק מוכן לתת לכם. תוכלו לנצל את האשראי הזה לצורך חופשה בחו"ל ולחלק את העלויות לתשלומים בהתאם לרצונכם. תוכלו גם לקחת הלוואה על חשבון מסגרת האשראי שאושרה לכם.

טיפים לקבלת ההלוואה המתאימה לנו ביותר:

  • בצעו חישובים לסכום המדויק ביותר שאתם צריכים לצורך החופשה שלכם וקחו בחשבון 20%-25% נוספים על הסכום הזה.
  • קחו בחשבון את ההחזר החודשי על ההלוואה ושאתם אכן יכולים לעמוד בו כדי למנוע אי נעימות.
  • אם יש לכם כבר כרטיס אשראי חוץ בנקאי בקשות להגדיל בו את המסגרת לפני שאתם רצים להתחייב על הלוואה חדשה או כרטיס אשראי חדש.

מידע בכתבה זו אינו מהווה ייעוץ משפטי, כלכלי או כל ייעוץ מסוג אחר. למען הסר ספק – כל המסתמך על המידע בכתבה זו בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד.

תנאים טובים יותר
תנאים טובים יותר

מקום שבו אפשר לקחת הלוואות לכולם לקוחות כל הבנקים בדרך כלל מכירים את העובדה הזאת היטב – כל הלוואה שנלקחת מהבנק שלכם מגבילה אתכם יותר,

לקריאה»

תוכן עניינים

לבדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים