התנאים לקבלת הלוואה מהבנק

התנאים לקבלת הלוואה מהבנק

1000 664 פורטל הלוואות loan 4 all

אז הגיעה השעה שאתם צריכים הלוואה. לא משנה אם המטרה של ההלוואה היא שידרוג הרכב החדש, שיפוץ הבית, ניתוח פלסטי, או שהמינוס טופח ואתם צופים שההכנסות שלכם יצמחו בחודשים הקרובים ותוכלו להחזיר את ההלוואה בקלות, חשוב שתדעו מהם התנאים הראשונים לקבל הלוואה עם בנק. אומנם יש מקורות מימון רבים ונוספים שהתפתחו בשנים האחרונות : בנקים חברתיים שמציעים הלוואה בין בני אדם, חברות פרטיות שמציעות הלוואות ועוד מגון פתרונות, מרבית האנשים המסורתיים יפנו לבנק קודם כל. הסניף מוכר, אנחנו מכירים את הבנקאי שנפגוש, סומכים על הבנק ובעיקר זה מה שאנחנו מכירים ויודעים.

מה חשוב לדעת לפני שאתם מגיעים לבנק?

בחינת הכנסות מול הוצאות – כמו שאתם לא הייתם מלווים לחבר/מכר שלא יודע להתנהל נכון כלכלית ואתם לא סומכים עליו שתהיה לו את יכולת ההחזר בהמשך, כך גם הבנק רוצה לוודא שתהיה לכם אפשרות כלכלית להחזיר כל חודש את ההלוואה שלקחת. בכדי לבחון את הבנקאי יבדוק כמה אתם משתכרים ( זוג או יחיד) , יבדוק את מצב העו"ש שלכם וישקלל את הסכומים כדי לוודא שלא תקפצו מעל הפופיק.  נניח שאתם מרוויחים 15,000 ש"ח בחודש (הלוואי על כולנו), וכרגע אתם נמצאים בחריגה במסגרת האשראי של 4,000 ש"ח. אתם מעוניינים בהלוואה של 7,000 ש"ח בכדי לכסות את החריגה בחשבון ( שבנינו, ידוע שהתשלום ריבית עליה בדרך כלל גבוהה משמעותית מתשלום הריבית על הלוואה) ודרושים לכם עוד 3,000 ש"ח למען נסיעה לחו"ל. הפקיד יבדוק את ההיסטוריה שלכם בעובר ושב ויבדוק אם החזר חודשי של  653 ש"ח ( 7840 ש"ח  חלקי 12 חודשים פריסת תשלומים ) יהיה אפשרי עבורכם ביחס לחודשים קודמים.

ביטחונות, חסכונות וקרנות – שלוקחים משכנתא, הנכס נשאר משועבד לבנק עד להחזר כל הסכום. ערבון זה מאפשר לבנק להיות בטוח שבמידה ולא תוכלו לעמוד בתשלום החודשי הוא יוכל למכור את הנכס ולקבל את הסכום המלא אותו לוויתם. (כמובן שזה מצב אופטימלי וב -2008 עם פיצוץ הבועה הנדלנית בארה"ב ראינו שגם זה לא תמיד בטוח) כמו במשכנתא גם בהלוואה סטנדרטית הבנק רוצה להיות מכוסה על כל מקרה שלא תוכלו לעמוד בהחזרים וכאשר ישנו פיקדון, תוכנית חיסכון שעשיתם לילדים או קרנות השתלמות שעומדות להשתחרר הבנק יכול להיות בטוח שבמידה ומשהו ישתבש הוא לא יפגע.

ערבים – אין צורך בהבאת ערבים היום כבר ניתן לקבל הלוואות ללא ערבים בניגוד לעבר שם היה צורך בשתי ערבים עם משכורת קבועה שיגבו אותך. בלקיחת הלוואה הבנק כבר לא דורש ערבים.

צ'קים חוזרים – צ'קים יכולים לחזור בשל שלל סיבות :, חתימה חסרה, חתימה לא דומה למקור, או טעות בשנה ( שקים תקפים רק לחצי שנה מיום היעד המצוין עליהם) כל אלה לא יחשבו בעייתים אך לעומתם כאשר מופקד שק לגבייה בחשבוןנכם ואין לו כיסוי נרשמת כמו נקודה שחורה לרעתכם בפנקס השחור של הבנק. מספר נקודות כאלה יגרמו לכך שהבנק יסרב לתת לכם הלוואה אז לתשומת לבכם.

חשבון מוגבל – למי שלא יודע ( נאחל לכם גם שלא תיתקלו) חשבון מוגבל הוא חשבון שיש שנמצא בתהליך של פשיטת רגל, שעומד נגדו תיק בהוצאה לפועל, או תיק פתוח בבית דין רבני והמרכז לגביית קנסות אגרות והוצאות.

מקווים שעזרנו לכם להגיע לבנק יותר מוכנים ! במידה ותבחרו בפיתרון נוסף מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם עם הצעות אטרקטיביות ותנאים נוחים.

לחצו כאן לפרטים אודות הלוואות חוץ בנקאיות

בדיקת זכאות להלוואה