דרך קיבוץ גלויות 34, תל אביב
חיפוש
Close this search box.
logo Loan4all
חיפוש
Close this search box.

חברות מימון

גופים חוץ בנקאיים שמספקים פתרונות מימון מאפשרים ללקוחות פרטיים ועסקיים לקבל הלוואות בהליך מהיר, ללא ערבים וללא ביטחונות. עם זאת, הריבית שגובות חברות אלו יחסית גבוהה ועומדת בממוצע על 12%-17% לעומת 7%-9% בריבית הבנקאית.

בדוק זכאות למימון והגש בקשה בדיגיטל,
בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות!

מה סכום ההלוואה?

{{form.range}}
500,000₪
10,000₪
{{errors}}
בחר סוג הלוואה
הלוואה פרטית

הלוואה פרטית

הלוואה עיסקית

הלוואה עסקית

מהי מטרת ההלוואה?

לעסק קיים
לעסק חדש
רכישת נכס לעסק
הלוואה כנגד נכס
הלוואה משלימה להון עצמי
הלוואת בלון
אחר

מלאו את הפרטים בשביל לעבור לשלב הבא

{{errorName}}
{{errorPhone}}

אני מאשר , שקראתי ומסכים לתנאי השימוש והפרטיות וכי הפרטים שמסרתי ישמשו לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים

{{validTerm}}

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

מהו סוג העסק?

עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע״מ
תאגיד

יש לך ביטוחים פרטיים שתרצה לבדוק בהם הוזלה?

כן
לא

מהו תחום העסק שלך?

פיננסים, ביטוח, ניהול או משק בית
מסחר קמעונאי וסיטונאי
חינוך, בריאות, פנאי ונופש, רווחה וסעד
שירותי אירוח ומזון
תחבורה, אחסנה, דואר ובלדרות
תשתיות, בניה ונדל"ן
מסחר ותיקון כלי רכב מנועיים
ייצור ותעשייה
חקלאות, ייעור ודייג, כריה וחציבה

כמה שנים העסק פעיל?

מתחת לשנה
שנה עד שנתיים
שנתיים עד חמש
חמש ומעלה

האם העסק מוגבל בבנק?

כן
לא

האם לעסק יש צ'קים חוזרים?

כן
לא

האם היו עיקולים?

כן
לא

מה היה המחזור שלך בשנת 2022?

עד 250
250-מיליון
מיליון עד 2
2 עד 5
5 ומעלה

האם העסק הרוויח בשנת 2022/2021 או בשניהם?

כן
לא

האם יש בבעלות העסק נכס?

כן
לא
יותר מנכס אחד

האם ברשותך קופות גמל, קרנות השתלמות או קרן פנסיה ללא שיעבוד?

כן
לא
{{this.form.name}},הינך זכאי להלוואה בתנאים אטרקטיביים, בשעות הקרובות יחזור אלייך מטעם - גוף פיננסי שיספק לך עד 10 הצעות להלוואה.
כחלק מהשירות נשמח לבדוק עבורך גם זכאות להוזלה במחירי הביטוחים הקיימים באלפי שקלים בשנה באמצעות מענה על 3 שאלות בלבד! מוכן? זה לוקח 15 שניות:

איזה ביטוחים יש לך כיום?

חיים
בריאות
חיים למשכנתא
רכב
דירה
אחר

מהי מטרת ההלוואה?

לימודים
סגירת חובות
עזרה לבן משפחה
רכישת רכב
שיפוץ בית
הלוואה כנגד נכס
הלוואה משלימה להון עצמי
הלוואת בלון
סיבה אחרת

מלאו את הפרטים בשביל לעבור לשלב הבא

{{errorName}}
{{errorPhone}}

אני מאשר, שקראתי ומסכים לתנאי השימוש והפרטיות וכי הפרטים שמסרתי ישמשו לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים

{{validTerm}}

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

מהו גילך?

{{form.age}}
80
18

מצב משפחתי?

רווק
נשוי
גרוש
אלמן
הורה יחידני
ידוע לציבור

היכן אתה מתגורר?

שכירות
אצל ההורים
אחר

האם יש ברשותך נכס?

כן
לא
יותר מאחד

מה גובה המשכנתא הקיימת על הנכס\ים?

עד חצי מיליון ש"ח
חצי עד מיליון ש"ח
יותר ממיליון ש"ח
אין משכנתא

מצב תעסוקתי

שכיר
עצמאי
פנסיונר
לא עובד
עתודאי

יש לך ביטוחים פרטיים שתרצה לבדוק בהם הוזלה?

כן
לא

האם קיימות הלוואות נוספות?

כן
לא

האם חזרו צ'קים או הוראות קבע?

כן
לא

האם אתה מוגבל בבנק?

כן
לא

האם ברשותך מעל 30 אלף ש"ח בקופות גמל, קרנות השתלמות או קרן פנסיה? (ללא שיעבוד)

כן
לא

האם ברשותך כרטיס אשראי (לא דיירקט)?

כן
לא
{{this.form.name}},הינך זכאי להלוואה בתנאים אטרקטיביים, בשעות הקרובות יחזור אלייך מטעם - גוף פיננסי שיספק לך עד 10 הצעות להלוואה.
כחלק מהשירות נשמח לבדוק עבורך גם זכאות להוזלה במחירי הביטוחים הקיימים באלפי שקלים בשנה באמצעות מענה על 3 שאלות בלבד! מוכן? זה לוקח 15 שניות:

איזה ביטוחים יש לך כיום?

חיים
בריאות
חיים למשכנתא
רכב
דירה
אחר

כמה משלם בחודש על הביטוחים?

עד 100 ש"ח
100-300 ש"ח
300-500 ש"ח
מעל 500 ש"ח
לבדיקת הוזלה בביטוחים אנא הכנס מספר תעודת זהות ותאריך הנפקה.
פרטייך שמורים, סוכן ביטוח מורשה יעשה שימוש בפרטים לבדיקת ביטוחים באתר הר הביטוח בלבד.
{{errorssn}}
{{errorDate}}
כל הכבוד!, {{this.form.name}} סיימת את בדיקת ההוזלה בביטוחים! בשעות הקרובות יחזור אלייך נציג מטעם סוכנות לביטוח אשר יסייע לך בבדיקת הוזלה, יאתר את הביטוחים שלך ושל משפחתך באתר הר הביטוח וימצא הזדמנויות להוזלה בעד עשרות אלפי שקלים.

האם יש לך הלוואה פעילה כנגד קרן הפנסיה שלך? [אם סימנת לא, הינך זכאי להלוואה]

כן
לא

האם יש לך הלוואה פעילה כנגד קופת גמל או תיק השקעות? [אם סימנת לא, הינך זכאי להלוואה]

כן
לא

האם יש לך הלוואה פעילה כנגד קרן השתלמות? [ אם סימנת לא, הינך זכאי להלוואה]

כן
לא
הינך זכאי להלוואה ב-1% ריבית כנגד קרן! על פי הנתונים שהזנת ניראה כי הינך זכאי להלוואה המשתלמת ביותר בשוק - הלוואה כנגד קרן בריבית של 1% - בתנאי שצברת מעל 30 אלף ש"ח בקרנות שלך. בדקות הקרובות יחזור אלייך נציג מטעם גוף פיננסי מוביל ויספק לך את כל המידע על לקיחת ההלוואה וקבלתה לחשבון הבנק במהירות.

מהן חברות מימון חוץ בנקאי?

לחברות המימון בישראל יש תפקיד קריטי בנוף הכלכלי של המדינה. ברמה הבסיסית ביותר, חברת מימון היא גוף עסקי המעניק כסף ליחידים או לעסקים אחרים בצורת הלוואות. כאשר מישהו מדבר על קבלת הלוואה לרכישת רכב, פתיחת עסק או רכישה גדולה, ייתכן שהוא מתכוון לחברת מימון.

למה צריך פתרונות מימון לעסקים מחברות שהן לא הבנק?

בישראל, כמו במדינות רבות, לחברות המימון יש מערכת ייחודית של תקנות ותקנים שעליהן לעמוד. תקנים אלה מבטיחים שעסקים פועלים בצורה אתית ושהצרכנים מוגנים. גופים אלו שונים מבנקים בכך שהם לא לוקחים פיקדונות. במקום זאת, הם מגייסים הון ממקורות שונים, שיכולים להיות משקיעים מוסדיים, בנקים או אפילו משקיעים פרטיים. ברגע שיש להם את ההון הזה, הם יכולים להלוות אותו.

איך חברות מימון מרוויחות כסף?

הריבית שהם גובים עבור הלוואות היא אחת הדרכים העיקריות שבהן חברות מימון מרוויחות כסף. הריבית היא בעצם עמלה שמשלמים הלווים לחברה המממנת בתמורה לשאלת כספם. ריבית זו יכולה להשתנות על סמך גורמים רבים, כגון כושר האשראי של הלווה, הבריאות הכללית של הכלכלה וסוג ההלוואה המוצעת.

למי מיועדות הלוואות מימון?

כעת, בהקשר של ישראל, חשוב להבין שלמדינה יש כלכלה דינאמית מאוד עם דגש חזק על חדשנות ויזמות. זה אומר שיש הרבה ביקוש למימון. סטארט-אפים, עסקים קטנים ואפילו אנשים פרטיים עשויים לחפש הלוואות מחברות מימון כאשר יש להם רעיון טוב אך חסרים את הכספים הדרושים כדי להוציאו אל הפועל.

מי מפקח על חברות מימון לעסקים?

לישראל יש גם תקנות ליצירת מגרש משחקים שווה ולהגן על הצרכנים. הרגולטורים מפקחים על חברות אלו כדי לוודא שהן אינן נוטלות סיכונים מיותרים ושהשיטות שלהן שקופות והוגנות. בעוד שחברות מימון נמצאות שם כדי להרוויח, הן גם משרתות מטרה חשובה באקוסיסטם הכלכלי של ישראל על ידי מתן מימון הכרחי למי שצריך.

איזה אשראי מספקות חברות המימון השונות?

כאשר חברה פונה לבנק לקבלת אשראי, היא נמשכת לעתים קרובות לערעור של ריביות נמוכות יותר. עם זאת, הבטחת אשראי מבנק מגיעה עם מערך האתגרים שלו. ראשית, סכום האשראי שחברה יכולה לקבל מותנה במידה רבה בבטחונות מוחשיים לגיבוי ההלוואה. יתר על כן, המוניטין של העסק מול הבנק נבדק בקפדנות, ולעיתים דרישות אלו עשויות להתגלות מחמירות מדי מכדי שהחברה תוכל לעמוד בה.

איך חברות המימון מספקות אלטרנטיבה לאשראי הבנקאי?

האלטרנטיבה לאשראי או הלוואה מהבנק היא אשראי חוץ בנקאי. בבחירת האפיק הזה, חברה יכולה לעקוף את הרשת הסבוכה של מסגרות בנקאיות מסורתיות, שאולי היא עדיין תרצה למנף לצורכי היום-יום. הפיתוי של האשראי החוץ בנקאי הוא המהירות והפשטות שבהן יכולות חברות לרכוש סכומים נכבדים. עם זאת, חיוני להכיר בכך שלנוחות זו יש מחיר. בשל הסיכון המובנה שגופות חוץ בנקאיות נוטלות על עצמן בהלוואות לחברות פחות מוכרות, הריבית גבוהה משמעותית.

מיהן חברות המימון הגדולות בישראל?

  1. גופים פיננסיים גדולים: בישראל פועלים תאגידים פיננסיים רבים, עם כמה בענף הביטוח, המעניקים הלוואות חוץ בנקאיות ליחידים ולעסקים כאחד. בהתחשב בבעלותם הפרטית, מוסדות אלו אינם מחויבים בקפדנות להנחיות בנק ישראל. אוטונומיה זו מאפשרת להם לספק פתרונות אשראי מגוונים שעשויים להיעדר בבנקים קונבנציונליים.
  2. קרנות אשראי פילנתרופיות: מעבר לפעילות פיננסית מונעת רווח, ישראל מתהדרת גם בגופים המונעים על ידי חזון להמריץ פעילויות עסקיות מסוימות. למשל, יש כספים המוקדשים ליזמים מתחילים שיוצאים למיזמים עסקיים ראשוניים או כאלה שמטרתם להסיע את פעילותם לאזורים כמו הנגב או הפריפריה. 
  3. פקטורינג: שירות פיננסי ייחודי שעסקים יכולים למנף הוא פקטורינג. אם עסק מחפש לחזק את תזרים המזומנים המיידי שלו, ניתן לפנות לחברות פקטורינג. בעיקרו של דבר, גופים אלו קונים את חשבוניות ההכנסה העתידיות של העסק ובתמורה מספקים לעסק כ-90% מערך החשבונית.

איך בוחרים את חברת המימון המתאימה?

לעסקים המתלבטים כיצד למצוא פתרון מימון כדאי לבחור את מקור האשראי המתאים המותאם הן לאופי העסק והן לכוונת ההלוואה. יועצים מומחים יכולים למלא תפקיד מרכזי בהדרכת עסקים למסלול אשראי מתאים במהירות וביעילות.

למה החברות מסכימות לממן עסקאות שהבנקים מסרבים לממן?

זה יכול לנבוע משפע של סיבות, כגון סיכונים גבוהים הנתפסים על ידי הגוף המלווה, חוסר בטחונות, או אפילו הבריאות הפיננסית של העסק. אבל אם בנקים מסורתיים סוגרים את דלתותיהם, אפשרויות האשראי החוץ בנקאי נשארות פתוחות לרווחה. אלה הסקרנים לצלול עמוק יותר לתוך חלופות אשראי חוץ בנקאיות יכולים לפנות לייעוץ מקצועי באינטרנט, שבו אנשי מקצוע להוטים לטפל בשאלות ולהדריך עסקים לקראת פתרונות פיננסיים מיטביים.

חברות מימון
חשבו את הריבית על ההלוואה

חשבו את ההחזר החודשי על ההלוואה ואת הריבית הצפויה

החזר החודשי שלך הוא:
0
הצג לוח סילוקין >>

שאלות תשובות נפוצות

פלוס

מה ההבדל בין אשראי בנקאי לאשראי חוץ בנקאי של חברת מימון?

אשראי בנקאי ניתן על ידי מוסדות בנקאיים מסורתיים ולעיתים דורש בטחונות ומוניטין טוב בבנק. אשראי חוץ בנקאי, לעומת זאת, מוצע על ידי גופים מחוץ למערכת הבנקאית המסורתית ולעיתים ניתן להבטיח אותו מהר יותר ובקריטריונים שונים, אם כי לרוב בריביות גבוהות יותר.

פלוס

מדוע ייתכן שעסק יבחר בריבית גבוהה של חברת מימון?

עסקים עשויים לבחור באשראי חוץ בנקאי בגלל קלות הגישה היחסית שלו, זמני אישור מהירים יותר, או אם הם לא יכולים לעמוד בדרישות המחמירות של הבנקים המסורתיים. זה יכול להיות גם מהלך אסטרטגי לגיוון מקורות המימון שלהם.

פלוס

האם טבלת ריביות בחברה חוץ בנקאית גבוהה יותר מאשר בבנק?

כן, בדרך כלל, ספקי אשראי חוץ בנקאיים גובים ריביות גבוהות יותר כדי לפצות על הסיכונים הגדולים שהם נוטלים על עצמם, במיוחד כאשר מלווים לעסקים פחות מוכרים או לעסקים ללא בטחונות משמעותיים.

פלוס

מה זה פקטורינג בהקשר של מימון עסקי?

פקטורינג כולל עסק שמוכר את חשבוניות ההכנסה העתידיות שלו לגוף פיננסי. בתמורה, העסק מקבל חלק ניכר (למשל, 90%) מערך החשבונית מראש, מה שמשפר את תזרים המזומנים המיידי שלו.*

פלוס

האם ישנן אפשרויות פילנתרופיות לאשראי חוץ בנקאי בישראל?

אכן, בישראל קיימות קרנות פילנתרופיות המיועדות לקידום פעילויות עסקיות ספציפיות. קרנות אלו, כמו קרן נס או קרן נתן, מציעות אשראי בתנאים נוחים יותר, במיוחד ליזמים מתחילים או לאלו המתרחבים לאזורים ספציפיים

עוד הלוואות בנושא

לקוחות ממליצים
לבדיקת זכאות להלוואה
תוכן עניינים

אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

אתר הלוואות זה פועל אך ורק בגבולות החוק, ומספק מידע מקיף על אפשרויות הלוואות הן מבנקים והן מחברות פרטיות. האתר מאפשר למבקרים להשוות הצעות וליצור קשר ישיר עם המוסדות הרלוונטיים. חשוב לציין כי האתר אינו יוצר כל קשר עסקי עם הבנקים או החברות הנזכרות, והמידע הנמסר הינו אך ורק לטובת המשתמשים.

 

כלים שימושיים
הלוואה לפי סכום