כל הנתונים על הלוואת בלון

הלוואה מיידית ללא ריבית

הלוואת בלון – היום בשוק גיוס האשראי ניתן למצוא המון סוגים הלוואות, כמו לדוגמה – הלוואה בנקאית, הלוואה חוץ בנקאית, הלוואה ללא ריבית, הלוואה לכל מטרה, הלוואת בלון ועוד מגוון רחב של סוגי הלוואות נוספים. עקב המגוון הרחב, אנשים שחשובים על לקיחת הלוואה, מוצאים את עצמם מבולבלים וזה מקשה עליהם לקבל החלטה מושכלת, איזו הלוואה הם בדיוק צריכים? ואיזו מהן היא הנכונה עבורם?

אז מהי בעצם הלוואת בלון?

עם הלוואת בלון תוכלו לקבל את הסכף עם אפשרות לפריסה להרבה שנים, את התשלום תשלמו בכל חודש בחודשו שהתשלום הינו עבור הריבית בלבד, כשאת התשלום לקרן  (אשר אינו משתנה לכל אורך תקופת ההלוואה) משלמים במלואה בסוף התקופה, ולכן השם "בלון", כשמו כן הוא לטוב ולרע, כי הינך מחוייב לשלם את מלוא הסכום בפעם אחת או שתיים לכל היותר. לרוב נותנים הלוואה ע"פ גובה סכום שצפוי להיכנס בעתיד כגון, תוכנית חיסכון שיש ללווה, או קרן השתלמות, , במידה ויש ירושה ואולי אפילו נכס שאמור לעבור לרשותך.

הלוואות בלון בדרך כלל היא ניתנת במסלולים של ריבית פריים,אך ישנה אפשרות גם צמוד מט"ח. בצורה כזו או אחרת, בגלל שהקרן אינה נפרעת, יש להימנע ממסלול צמוד מדד על מנת שלא יווצר מצב שתחזירו יותר ממה שלקחתם. במסלול הפריים, קרן ההלוואה נשחקת מהסיבה שהאינפלציה גדלה. לכם כמובן זה יכול לעשות רק טוב לאורך הזמן, וייתכן שתוכלו אפילו גם להרוויח מזה, אבל זה פחות טוב לבנקים, אפשר לומר בגדול שייתכן שזו גם הסיבה שהבנקים לא ששים לתת הלוואת בלון ללווים השונים.

הלוואה מסוג זה, היא הלוואה שבה אתם מקבלים את הכסף בצורה מידית ומחזירים אותו רק בתום תקופת ההלוואה שהוקצתה לכם. זאת אומרת, שבמשך כל תקופת ההלוואה, אתם הלווים תהיו מחויבים להחזיר לגוף ממנו לקחתם את ההלוואה רק את תשלומי הריבית. בנוסף על כך, כמו בעוד סוגים של גיוס אשראי, תינתן לכם האפשרות לתעריפים שונים של ריבית והצמדה.

המון אנשים שלווים כסף מגופים כאלה ואחרים, נוטים להתבלבל עקב המבנה הלא כל כך סטנדרטי של הלוואות בלון. הלוואה זו נקראת בעוד שמות כמו, הלוואת גרייס. חשוב ורצוי לדעת, שסוג זה של הלוואה מיועד לאנשים שזקוקים לסכום מסוים של כסף בדחיפות, כמו לדוגמה – להליך רפואי חשוב. בנוסף על כך, הלוואה מסוג זה יש לקחת רק במידה ואתם הלווים יודעים שיהיה לכם את האפשרות להחזיר את כל סכום ההלוואה בתום תקופתה. הלוואה זו לא מתאימה לאנשים אשר אינם סמוכים ובטוחים שכל סכום ההלוואה יהיה ברשותם בתום התקופה. המום גופים ומוסדות פיננסיים אשר מעניקים הלוואות מסוג זה, מתנים את לקיחת ההלוואה רק לאחר שהלווה הוכיח שתהיה לו הכנסה עתידית של הסכום אותו הוא ביקש.

אתנו לא תצטרכו להוכיח כלום לאף אחד, אנחנו נשלח את בקשת ההלוואה שלכם ל 3 חברות שונות והם יצרו אתכם קשר. לכם רק יישאר להחליט ממי אתם לוקחים את ההלוואה.

מתי כדאי לקחת הלוואת בלון?

אם כן, מתי משתלמת הלוואה מסוג זה? לקיחה של הלוואת בלון משתלמת אך ורק כאשר אתם הלווים זקוקים לכסף בדחיפות ואתם יודעים בוודאות שיהיה לכם להחזיר בסיום תקופת ההלוואה את כל סכום הכסף אשר לוויתם. הלוואה מסוג זה לוקחים בדרך כלל אנשים שהם בעלי עסקים ועצמאיים, מדוע? מכיוון שאלה מקבלים תשלומים שוטפים כמו לדוגמא – צ'קים של שוטף 30, שוטף 60, שוטף 90 ועוד כהנה וכהנה, עקב כך הם זקוקים לתזרים מזומנים מיידי, בעלי עסקים שלא רוצים לפספס הזדמנות עסקית מעולה שעומדת על הפרק גם להם מתאימה הלוואה מסוג זה. אך גם לאנשים שכירים שזקוקים לסכום מיידי של כסף וצריכים להמתין עד שתוכנית חיסכון כזאת או אחרת תיפתח.

מתי לא כדאי לקחת הלוואת בלון?

אם כן, מתי לא יהיה מומלץ לקחת הלוואה מסוג זה? אפשר להגיד, בכלליות כמובן, שההלוואה המדוברת מתאימה בעצם לכל אחד, אך יחד עם זאת, הלוואה מסוג זה לא תשרת את המטרה של הלווה בצורה הטובה ביותר. לפני שלוקחים את ההלוואה הנ"ל, חשוב מאוד לבדוק שביצעתם סקר שוק מקיף לגבי אחוז הריביות, האטרקטיביות של ההלוואה, הגוף או החברה הפיננסית מהם אתם לוקחים את הלוואה ועוד פרמטרים חשובים שאסור לשכוח טרם גיוס ההלוואה.

אנחנו בפורטל Loan4All יכולים לחסוך לכם כאב ראש וההתרוצצויות מיותרות, פשוט תבחרו את סכום ההלוואה, סוג ההלוואה, מטרת ההלוואה ואנחנו נדאג להעביר את הפנייה שלכם ל 3 חברות שונות, מה שיישאר לכם הוא רק לבחור מי  הכי מתאים לכם מבין החברות שיצרו אתכם קשר.

תנאים טובים יותר
תנאים טובים יותר

מקום שבו אפשר לקחת הלוואות לכולם לקוחות כל הבנקים בדרך כלל מכירים את העובדה הזאת היטב – כל הלוואה שנלקחת מהבנק שלכם מגבילה אתכם יותר,

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים