דרך קיבוץ גלויות 34, תל אביב
חיפוש
Close this search box.
logo Loan4all
חיפוש
Close this search box.

בנק אגוד הלוואה לרכב

בנק אגוד נרכש על ידי מזרחי טפחות אבל עדיין קיימת אפשרות לרכישת רכב חדש בתנאי הלוואה מעולים: גובה הלוואה של עד 85% מערך הרכב לתקופה של עד 60 חודשים. במידה ומעוניינים לקנות רכב משומש, אפשר לקחת מהבנק הלוואה לכל מטרה.

בדוק זכאות להלוואה והגש בקשה בדיגיטל,
בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות!

מה סכום ההלוואה?

{{form.range}}
500,000₪
10,000₪
{{errors}}
בחר סוג הלוואה
הלוואה פרטית

הלוואה פרטית

הלוואה עיסקית

הלוואה עסקית

מהי מטרת ההלוואה?

לעסק קיים
לעסק חדש
רכישת נכס לעסק
הלוואה כנגד נכס
הלוואה משלימה להון עצמי
הלוואת בלון
אחר

מלאו את הפרטים בשביל לעבור לשלב הבא

{{errorName}}
{{errorPhone}}

אני מאשר , שקראתי ומסכים לתנאי השימוש והפרטיות וכי הפרטים שמסרתי ישמשו לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים

{{validTerm}}

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

מהו סוג העסק?

עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע״מ
תאגיד

יש לך ביטוחים פרטיים שתרצה לבדוק בהם הוזלה?

כן
לא

מהו תחום העסק שלך?

פיננסים, ביטוח, ניהול או משק בית
מסחר קמעונאי וסיטונאי
חינוך, בריאות, פנאי ונופש, רווחה וסעד
שירותי אירוח ומזון
תחבורה, אחסנה, דואר ובלדרות
תשתיות, בניה ונדל"ן
מסחר ותיקון כלי רכב מנועיים
ייצור ותעשייה
חקלאות, ייעור ודייג, כריה וחציבה

כמה שנים העסק פעיל?

מתחת לשנה
שנה עד שנתיים
שנתיים עד חמש
חמש ומעלה

האם העסק מוגבל בבנק?

כן
לא

האם לעסק יש צ'קים חוזרים?

כן
לא

האם היו עיקולים?

כן
לא

מה היה המחזור שלך בשנת 2022?

עד 250
250-מיליון
מיליון עד 2
2 עד 5
5 ומעלה

האם העסק הרוויח בשנת 2022/2021 או בשניהם?

כן
לא

האם יש בבעלות העסק נכס?

כן
לא
יותר מנכס אחד

האם ברשותך קופות גמל, קרנות השתלמות או קרן פנסיה ללא שיעבוד?

כן
לא
{{this.form.name}},הינך זכאי להלוואה בתנאים אטרקטיביים, בשעות הקרובות יחזור אלייך מטעם - גוף פיננסי שיספק לך עד 10 הצעות להלוואה.
כחלק מהשירות נשמח לבדוק עבורך גם זכאות להוזלה במחירי הביטוחים הקיימים באלפי שקלים בשנה באמצעות מענה על 3 שאלות בלבד! מוכן? זה לוקח 15 שניות:

איזה ביטוחים יש לך כיום?

חיים
בריאות
חיים למשכנתא
רכב
דירה
אחר

מהי מטרת ההלוואה?

לימודים
סגירת חובות
עזרה לבן משפחה
רכישת רכב
שיפוץ בית
הלוואה כנגד נכס
הלוואה משלימה להון עצמי
הלוואת בלון
סיבה אחרת

מלאו את הפרטים בשביל לעבור לשלב הבא

{{errorName}}
{{errorPhone}}

אני מאשר, שקראתי ומסכים לתנאי השימוש והפרטיות וכי הפרטים שמסרתי ישמשו לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים

{{validTerm}}

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

מהו גילך?

{{form.age}}
80
18

מצב משפחתי?

רווק
נשוי
גרוש
אלמן
הורה יחידני
ידוע לציבור

היכן אתה מתגורר?

שכירות
אצל ההורים
אחר

האם יש ברשותך נכס?

כן
לא
יותר מאחד

מה גובה המשכנתא הקיימת על הנכס\ים?

עד חצי מיליון ש"ח
חצי עד מיליון ש"ח
יותר ממיליון ש"ח
אין משכנתא

מצב תעסוקתי

שכיר
עצמאי
פנסיונר
לא עובד
עתודאי

יש לך ביטוחים פרטיים שתרצה לבדוק בהם הוזלה?

כן
לא

האם קיימות הלוואות נוספות?

כן
לא

האם חזרו צ'קים או הוראות קבע?

כן
לא

האם אתה מוגבל בבנק?

כן
לא

האם ברשותך מעל 30 אלף ש"ח בקופות גמל, קרנות השתלמות או קרן פנסיה? (ללא שיעבוד)

כן
לא

האם ברשותך כרטיס אשראי (לא דיירקט)?

כן
לא
{{this.form.name}},הינך זכאי להלוואה בתנאים אטרקטיביים, בשעות הקרובות יחזור אלייך מטעם - גוף פיננסי שיספק לך עד 10 הצעות להלוואה.
כחלק מהשירות נשמח לבדוק עבורך גם זכאות להוזלה במחירי הביטוחים הקיימים באלפי שקלים בשנה באמצעות מענה על 3 שאלות בלבד! מוכן? זה לוקח 15 שניות:

איזה ביטוחים יש לך כיום?

חיים
בריאות
חיים למשכנתא
רכב
דירה
אחר

כמה משלם בחודש על הביטוחים?

עד 100 ש"ח
100-300 ש"ח
300-500 ש"ח
מעל 500 ש"ח
לבדיקת הוזלה בביטוחים אנא הכנס מספר תעודת זהות ותאריך הנפקה.
פרטייך שמורים, סוכן ביטוח מורשה יעשה שימוש בפרטים לבדיקת ביטוחים באתר הר הביטוח בלבד.
{{errorssn}}
{{errorDate}}
כל הכבוד!, {{this.form.name}} סיימת את בדיקת ההוזלה בביטוחים! בשעות הקרובות יחזור אלייך נציג מטעם סוכנות לביטוח אשר יסייע לך בבדיקת הוזלה, יאתר את הביטוחים שלך ושל משפחתך באתר הר הביטוח וימצא הזדמנויות להוזלה בעד עשרות אלפי שקלים.

האם יש לך הלוואה פעילה כנגד קרן הפנסיה שלך? [אם סימנת לא, הינך זכאי להלוואה]

כן
לא

האם יש לך הלוואה פעילה כנגד קופת גמל או תיק השקעות? [אם סימנת לא, הינך זכאי להלוואה]

כן
לא

האם יש לך הלוואה פעילה כנגד קרן השתלמות? [ אם סימנת לא, הינך זכאי להלוואה]

כן
לא
הינך זכאי להלוואה ב-1% ריבית כנגד קרן! על פי הנתונים שהזנת ניראה כי הינך זכאי להלוואה המשתלמת ביותר בשוק - הלוואה כנגד קרן בריבית של 1% - בתנאי שצברת מעל 30 אלף ש"ח בקרנות שלך. בדקות הקרובות יחזור אלייך נציג מטעם גוף פיננסי מוביל ויספק לך את כל המידע על לקיחת ההלוואה וקבלתה לחשבון הבנק במהירות.

בנק אגוד הלוואה לרכב דרך בנק מזרחי טפחות

ברשימת ההצלחות של בנק אגוד הלוואה לרכב עמדה במקום מאוד גבוה, בגלל התנאים שהיא הציעה. עם זאת, בנק אגוד כבר הספיק להירכש על ידי מזרחי טפחות. החדשות הטובות הן שעדיין קיימת אפשרות לקבל הלוואה לרכישת רכב חדש בתנאי הלוואה מעולים. בתנאים הקיימים כיום, בנק מזרחי טפחות מציע במקום בנק איגוד הלוואה לרכישת רכב חדש של עד 85% מערך הרכב. בנוסף, ההלוואה היא לתקופה של עד 60 חודשים. 

בנק אגוד הלוואה לרכב כפי שהיה בעבר

בנק אגוד הוקם בשנת 1951 והציע בזמנו שירותים פיננסיים ללקוחות פרטיים ועסקיים במגוון רחב של מגזרים, הכוללים מט”ח, שוקי הון, פיקדונות וחסכונות, ובאופן טבעי, משכנתאות ואשראי. למרות שנחשב למוסד קטן יחסית בתחום האשראי הציבורי, זה איפשר לו יתרונות מסוימים כמו קשר לקוחות אישי יותר, חיובים נמוכים יותר ותמריצים רבים שמטרתם למשוך קהל לקוחות חדש. 

איזה הלוואות היו בבנק אגוד?

בשל גודלו, אפשרויות ההלוואות שהציע בנק אגוד היו מוגבלות במידה מסוימת, אך לקוחות מכל הבנקים יכלו להגיש בקשה לאשראי. התנאים, ברוב המקרים, היו מושכים בהשוואה לבנקים גדולים יותר. הנה למשל דוגמאות למספר מסלולי הלוואות של בנק אגוד:

  1. אפשרות הלוואה אחת כזו נועדה לרכישת רכב – בנק אגוד יכול היה לממן עד 100 אחוז מעלות הרכב, להחזר על פני חמש שנים לכל היותר. ראוי להזכיר כי לבנק היו שיתופי פעולה עם יבואני רכב שונים, שהציע ללקוחותיו תנאים אטרקטיביים למדי. עם אישור ההלוואה, הרכב שועבד לבנק כערובה כנגד ההלוואה, המחייב את הלווה לדווח על כל שינוי במצב הרכב.
  2. מסלול הלוואה נוסף תוכנן לסטודנטים – לבנק אגוד היו כמה אפשרויות מפתות לסטודנטים, חלקן קשורות לתשלום שכר לימוד ואחרות עם מסגרות אשראי לצרכים מגוונים. תלמיד הוגדר כאדם מתחת לשלושים וחמש שהציג תעודה תקפה ממוסד חינוכי. למשל, סטודנטים שהיו לקוחות בנק אגוד יכלו לחלק את שכר הלימוד שלהם לשלושה תשלומים שווים ללא ריבית ויכלו גם להבטיח הלוואה לתקופה של שש שנים. בתקופה זו שולמה רק ריבית עבור שלוש השנים הראשונות, כאשר יתרת היתרה תשולם בשלוש השנים האחרונות, לאחר סיום התואר. היו גם אפשרויות מימון אטרקטיביות להשכרה, רכישת רכב והלוואות לכל מטרה.
  3. מסלול הלוואות לכל לקוחות הבנקים – במטרה למשוך לקוחות חדשים, התיר בנק אגוד ללקוחות מכל בנק ללוות עד שלושים אלף ש”ח לכל מטרה. ניתן היה לקבוע במהירות את הזכאות להלוואה דרך אתר האינטרנט של הבנק.

הלוואות בנק איגוד – מימון רכב

באשר להלוואות בנק אגוד לרכישת רכב, אפשרויות המימון היו בעיקר לרכבים חדשים, כאשר הבנק הציע עד 80% מימון לפי שווי הרכב (עד גבול מסוים) לתקופה של חמש שנים בריבית מינימלית. של פריים פלוס 0.25%. ההלוואה הייתה כרוכה בתשלום חיובים מראש ומתן בטחונות לפי דרישת הבנק – ככל הנראה שעבוד הרכב. כמו כן, הלוואות לרכישת רכב של בנק אגוד כללו גם שותפויות עם יבואני רכב בישראל, המציעות תנאי מימון מגוונים.

הלוואות בנק איגוד – ליסינג

לבנק אגוד הייתה חברה בת בתחום הליסינג, המציעה פתרונות מימון לרכישת רכב או ציוד אחר. בהלוואת ליסינג ביצע הלקוח מקדמה, תשלומים חודשיים לתקופה קצובה ותשלום סופי בסיום עבור רכישת הרכב או הציוד – עם אפשרות לשדרוג לדגם חדש והמשך תשלומים חודשיים. אפשרויות ההלוואה של בנק אגוד בשיטת הליסינג היו: ריבית קבועה צמודה למדד, על בסיס הפריים או בריבית שקלית קבועה ללא הצמדה.

השינויים שהשפיעו על בנק איגוד והלוואות לרכב

באוגוסט הופיעו צצו דיווחים על שיחות מיזוג אפשריות בין הבנק לבנק מזרחי טפחות, התפתחות שהובילה את ההסתדרות להכריז על סכסוך עבודה בבנק. ביוני 2018, הממונה על ההגבלים העסקיים הביע התנגדות למיזוג המוצע. בעלי השליטה בשני הבנקים ערערו על החלטה זו בבית המשפט, ובדיון שנערך בנובמבר 2019 בבית הדין לתחרות, הערעור נדחה והמיזוג אושר. בסוף אוגוסט 2020 הציע בנק מזרחי הצעת רכש רשמית לבעלי 25% ממניות המיעוט בבנק אגוד, לרבות הסכם החלפת מניות בכ-8% ממניות מזרחי. עד סוף ספטמבר 2020 פורסם כי רוב בעלי המניות נתנו את הסכמתם למסגרת העסקה, בסכום כולל של כ-1.4 מיליארד ש”ח.

הבדלים בין הלוואות בנקאיות לקניית רכב

קניית רכב היא רכישה גדולה, ויכול להיות קשה להגיע עם מלוא סכום המזומן מראש. כאן נכנסות לתמונה הלוואות בנקאיות. הלוואה בנקאית יכולה לעזור לכם לממן רכישת רכב, והיא יכולה לתת שקט נפשי ותחושה של החלטה פיננסית אחראית.

איך בוחרים בין הלוואה של בנק לבין הלוואות אחרות?

יש כמה דברים שצריך לדעת לפני שלוקחים הלוואה בנקאית לקניית רכב. ראשית, כדאי להשיג דירוג אשראי טוב. דירוג אשראי טוב יעזור לקבל ריבית נמוכה יותר על ההלוואה, מה שיחסוך כסף בטווח הארוך. שנית, חייבים להוכיח מסוגלות לעמוד בתשלומים החודשיים. יש להקפיד לקחת בחשבון את עלות הביטוח, הדלק והתחזוקה בעת חישוב התקציב.

תוך כמה זמן מקבלים הלוואה מהבנק?

תהליך הגשת הבקשה לקבלת הלוואה בנקאית הוא בדרך כלל די פשוט. ראשית, צריך לספק מידע בסיסי כולל שם, כתובת, הכנסה והיסטוריית התעסוקה. שנית, ייתכן ויתעורר צורך לספק עותק של רישיון הנהיגה והוכחת ביטוח. לאחר אישור ההלוואה, מקבלים את הכסף לחשבון הבנק תוך מספר ימים ולאחר מכן ניתן להשתמש בו לרכישת המכונית.

איך משווים בין הלוואות בנקאיות וחוץ בנקאיות לקניית רכב?

הריבית עשויים להשתנות במידה רבה, ולכן חשוב לעשות בדיקות כדי לקבל את העסקה הטובה ביותר. אפשר למשל לשקול תקופת הלוואה קצרה יותר: טווח הלוואה קצר יותר פירושו תשלומים חודשיים גבוהים יותר, אך בסך הכל משלמים פחות ריבית. לשם השוואה, אפשרות אחרת היא לשלם מקדמה מההון העצמי. בכל מקרה, לא כדאי לפחד לנהל משא ומתן עם הסוחר כדי לקבל מחיר טוב יותר על המכונית.

לוגו בנק איגוד
חשבו את הריבית על ההלוואה

חשבו את ההחזר החודשי על ההלוואה ואת הריבית הצפויה

החזר החודשי שלך הוא:
0
הצג לוח סילוקין >>

שאלות ותשובות

פלוס

למה אין יותר דרך בנק אגוד הלוואה לרכב?

כי בספטמבר 2020 רכש בנק מזרחי את כל מניות הבנק והחל מאוקטובר של אותה שנה חדל בנק אגוד להתקיים כחברה ציבורית שנסחרת בבורסה, אלא הפך לחברת בת של בנק מזרחי טפחות.

פלוס

מתי משתלם לקחת הלוואה מבנק מזרחי טפחות?

אם דירוג האשראי גבוה, קיימת הכנסה קבועה ומשיגים תנאים שמתאימים ליכולת ההחזר.

פלוס

תוך כמה זמן צריך להחזיר את ההלוואה שמציעים באיגוד על קניית רכב לחדש?

בבנק מזרחי טפחות, החברה שמחזיקה בבנק איגוד, מציעים הלוואה לקניית רכב חדש בפריסה של עד 60 תשלומים.

פלוס

איך מחשבים את העלות של הלוואה לקניית רכב דרך הבנק?

באמצעות מחשבון הלוואות שמזינים אליו נתונים על גובה ההלוואה, הריבית והתקופה. עם זאת, מה שקובע בסוף אלו רק התנאים בבנק.

עוד הלוואות בנושא

לקוחות ממליצים
לבדיקת זכאות להלוואה
תוכן עניינים

אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

אתר הלוואות זה פועל אך ורק בגבולות החוק, ומספק מידע מקיף על אפשרויות הלוואות הן מבנקים והן מחברות פרטיות. האתר מאפשר למבקרים להשוות הצעות וליצור קשר ישיר עם המוסדות הרלוונטיים. חשוב לציין כי האתר אינו יוצר כל קשר עסקי עם הבנקים או החברות הנזכרות, והמידע הנמסר הינו אך ורק לטובת המשתמשים.

 

כלים שימושיים
הלוואה לפי סכום