גיוס אשראי לעסק מחברות ביטוח

גיוס אשראי לעסק מחברות ביטוח

כמו שאתם כבר יודעים, יש צורך בסכומים גדולים על מנת לפתוח עסק. לעיתים קרובות, כשרוצים לקחת הלוואה מסתמכים על הגוף הכי מוכר, הבנקים, וכולם כבר יודעים שלקיחת הלוואה מהבנק זה אומר ריביות גבוהות, תנאי החזר בעיתיים (בלשון המעטה) ועוד. אך ישנה גם אופציה אחרת, שברוב המקרים משתלמת יותר והיא גיוס אשראי מגוף חוץ בנקאי ו\או חברות ביטוח.

כיום בישראל יש למעלה מ 10 חברות ביטוח (15 חברות ליתר דיוק), רבות מן החברות האלה מציעות מגוון של פתרונות עסקיים.

הבסיס החזק והעמיד של חברות ביטוח

לא צריך להיות בעל מנת משכל גבוהה מאוד בשביל להעריך את גודל הרווח שצוברות רוב חברות הביטוח כל שנה. בין אם מדובר בביטוח רכב, בריאות, חיים או מנהלים, כל שנה מיליארדים של שקלים זורמים לחשבונות של חברות הביטוח, חוץ מעוד מיליארדי שקלים שמנוהלים במגוון קופות שונות ותרים אחר כל מיני אפיקי השקעה שונים. לכן, כאשר בעלי עסקים מחפשים גוף עם גב כלכלי חזק לקחת ממנו הלוואה, חברות הביטוח הן בין הראשונות שאליהן יפנו.

אצלנו תוכלו לקבל הצעות מ 3 חברות שונות! מה שיישאר לכם זה לבחור מי הכי מתאים לכם מבחינת התנאים.

הפעילות של חברות ביטוח

פעילותן של חברות הביטוח בארץ בתחום ההלוואות הוא לא משהו מובן מאליו, זהו משהו שנכנס בשנים האחרונות בלבד. מאידך, ניתן לראות שמגמה זו היא בעלייה וישנה תחושה שהיא תגבר בשנים הקרובות.

אז איך זה עובד?

ברוב המקרים, לקיחת הלוואה מחברות הביטוח מצריך פתיחה של פוליסה בעזרתן, מהפוליסה הזו יילקחו כספים בהווה וגם בעתיד. זאת אומרת – ההלוואה שדורש הלווה תינתן דרך תכנית חסכון או קרן ספציפית שנפתחה עבור הלווה עצמו.

חשוב מאוד להדגיש כי ישנם מקרים ספציפיים בהם קבל ההלוואה תהיה מותנית בתוספת של תנאים נוספים אותם יתחייב למלא הלווה. הדרישות המרכזיות הן לפחות 3 שנים וותק בחברה ממה נלקחת הלוואה וסכום ההלוואה לא יעבור את רף ה – 50% מסך הכספים אשר בתוכנית החיסכון או הקרן.

היתרונות של לקיחת הלוואה מחברות הביטוח

מדי פעם, חברות הביטוח יעניקו הלוואות בתנאים אטרקטיביים יותר מאשר התנאים של הבנקים. עניין זה מורגש לדוגמא בגובה הריבית שצריך לשלם על החזר ההלוואה. משום כך, באותו עניין, רצוי וצריך לבצע סקר שוק של השוואת מחירים בין נותני ההלוואה השונים, (בנקים, חברות ביטוח, גופים חוץ בנקאיים אחרים) וגם בין חברות הביטוח עצמן.

באופן מנוגד לגופים פיננסיים אחרים, שאצלם יש תהליך בירוקרטי ארוך ומייגע של הגשת בקשה, מילוי טפסים, הצגת מסמכים, תכנית עסקית ועוד, תהליך הקשה דרך חברות הביטוח הוא קל יותר ומהיר יותר. לחברות הביטוח ישנה נטייה לאשר הלוואות במידה רבה יותר, יוצא מכך שהמון אנשים אשר רוצים לקבל הלוואה אך הבנק לא מאשר להם, פונים אל חברות הביטוח.

החסרונות של לקיחת הלוואה מחברות הביטוח

אחרי כל היתרונות של לקיחת הלוואה מחברות הביטוח, בואו ונדבר קצת על החסרונות. אז מדוע יש להיזהר כשאר אנו לוקחים הלוואה מחברות אלה? התשובה פשוטה מאוד, בגלל שההלוואה ניתנת מכספים אשר נמצאים בקופות הפנסיה או הגמל. השימוש בכספים אלה, אפילו למטרה טובה כמו פתיחה של עסק חדש, יכולה להביא אתכם למצב כזה שלא יישאר לכם כסף בקופות הגמל והפנסיה בשנים מאוחרות יותר.

כל הדברים הנ"ל מצריכים התחשבות מצדכם בכלל הדברים טרם אתם מחליטים לקחת את ההלוואה. חייבים לזכור! הלוואה מסוג זה או אחר, לעיתים קרובות יהוו את הצעד הראשון שלכם לפתיחת העסק או הרחבתו, ההמשך כמובן, תלוי בכם בעלי העסק.

אתנו לא תצטרכו להתאמץ ולרדוף אחר החברות, אנו נעשה את ההשוואה למענכם, כתבו לנו בטופס הצור קשר ואנחנו נשלח את הבקשה שלכם ל 3 חברות שונות מהם תוכלו לקבל הצעה לגיוס אשראי לעסק שלכם.

תנאים טובים יותר
תנאים טובים יותר

מקום שבו אפשר לקחת הלוואות לכולם לקוחות כל הבנקים בדרך כלל מכירים את העובדה הזאת היטב – כל הלוואה שנלקחת מהבנק שלכם מגבילה אתכם יותר,

לקריאה»

תוכן עניינים

לבדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים