האם ניתן לקבל הלוואה מביטוח לאומי

  האם ניתן לקבל הלוואה מביטוח לאומי

  1920 1297 פורטל הלוואות loan 4 all

  לכל אחד מאיתנו קוראים מצבים, בהם אנו זקוקים לסכום כסף כלשהו באופן מיידי. הסיבות לכך יכולות להיות שונות, החל מרצון לרכוש רכב חדש או לצאת וחופשה ועד לסיבות רציניות יותר, כגון כיסוי מינוס בבנק או הלוואה. ברגע שמתחילים לחפש מקור כסף זמין, רוב האנשים מעוניינים לברר האם ניתן לקבל הלוואה מביטוח לאומי. במאמר זה נענה על שאלה זו ונסביר על מקורות הכנסה נוספים.

  האם ניתן לקבל הלוואה מביטוח לאומי?

  לפני שנסביר על מקורות הכנסה נוספים, נענה על שאלה שעולה אצל הרבה אנשים.

  חשוב להבין כי ביטוח לאומי הוא מוסד שנועד על מנת לתת ביטוח וכיסוי במצבים בהם המבוטח זקוק לכך. לדוגמה – חליתם במחלה ואינכם יכולים לצאת לעבודה, ביטוח לאומי יעזור לכם ואתם תקבלו תשלום עבור אותם ימים שלא יכולתם לעבוד. עם זאת, כאשר מדובר על הלוואה, לא ניתן לקבלה מביטוח לאומי, אלה רק מגופים פרטיים ובנקים.

  היכן ניתן לקבל הלוואה?

  כמו שציינו מקודם, ניתן לקבל הלוואה בבנק ובחברות פרטיות שונות. על מנת לעשות זאת, עליכם לבצע את הדברים הבאים:

  • בנק – אם החלטתם לבקש הלוואה בבנק, עליכם להצטייד בשלושה תלושי שכר אחרונים (על מנת להוכיח לבנק שאתם עובדים ותהיו מסוגלים להחזיר את ההלוואה בתשלומים). בנוסף לתלושי המשכורת, חשוב להסביר לבנק מה הסיבה לבקשת ההלוואה, האם מדובר על הרשמה ללימודים, רכישת רכב או אולי חופשה בחו"ל. לאחר שתציגו את כל הסיבות ההגיוניות שבגללן כדאי לבנק לתת לכם הלוואה, הבנקאי יעביר את הבקשה למנהל הסניף ולאחר מכן תקבלו תשובה סופית, האם ההלוואה מאושרת או לא. במקרה של אישור ההלוואה, בנקאי יציג בפניכם את תנאי התשלום ואחוז הריבית שתשלמו. קחו בחשבון, כי בחלק מהמקרים תלושי המשכורת אינם מספיקים ותצטרכו להביא ערב או אפילו שניים על מנת לקבל את ההלוואה.
  • חברה פרטית – חברות פרטיות רבות מאפשרות לקבל הלוואה בתנאים טובים. כמו כן, בחלק מהמקרים ניתן לקבל הלוואה בחברה פרטית, גם אם קיבלתם סירוב מהבנק. הפרוצדורה לקבלת הלוואה בחברה פרטית הינה פשוטה יותר ולעתים קרובות תקבלו אישור מהחברה כבר במעמד הבקשה.

  לסיכום

  האם ניתן לקבל הלוואה מביטוח לאומי? חד משמעית לא. אם אתם צריכים עזרה וזכאים לסיוע מביטוח הלאומי על פי החוק, אז המוסד ישמח לעזור לכם, אך בכל מה שקשור להלוואות, עליכם לפנות לבנק או לחברה פרטית לפי בחירתכם.

  חינם! גררו את הסמן לסכום ההלוואה הנדרשת והשוו עמלות מ-3 ספקים שונים

  בדיקת זכאות להלוואה בחינם - קבלו עכשיו הצעה מ 3 ספקים שונים


  בלחיצה על שליחה אני מאשר/ת הצטרפות למועדון הלקחות ע"פ תקנון החברה