fbpx

הלוואה כנגד קרן השתלמות

הלוואה כנגד קרן השתלמות

אז מהי הלוואה כנגד קרן השתלמות? ולמה כדאי לבקש אותה? כל התשובות בכתבה הבאה! הישארו איתנו! הכנו מערכת במיוחד עבורכם לבדיקת זכאות להלוואה כנגד קרן השתלמות הכניסו את הפרטים ונבדוק לכם זכאות להלוואה על חשבון קרן ההשתלמות.

מה Loan4All עושה כדי לעזור לכם? דרך בדיקת זכאות דיגיטלי אנו בודקים עבורכם את הזכאות לאחר מילוי השאלון דיגיטלי תדעו האם כדאי לכם להוציא את קרן ההתשלמות? מהי גבוה ההלוואה שתקבלו? והצעה להלוואה עם ריבית יותר נמוכה מ1%.

בדקו זכאות להלוואה מקרן השתלמות

{{index+1}}
בדיקת זכאות להלוואה כנגד קרן
{{dataForm.name}}
{{validName}}
{{step.buttonNext}}
{{error}}

אני מאשר שקראתי ומסכים לתנאי השימוש והפרטיות ,וכי הפרטים שמסרתי ישמשו לקבלת פניות,
הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים.

{{errorTerms}}
{{dataForm.name}}
{{step.buttonNext}}
{{error}}

אני מאשר שקראתי ומסכים לתנאי השימוש והפרטיות ,וכי הפרטים שמסרתי ישמשו לקבלת פניות,
הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים.

{{errorTerms}}

 

מהי הלוואה כנגד קרן השתלמות?

הלוואה כנגד קרן השתלמות ניתנת לאנשים שיש להם סכום כספי בקרן ההשתלמות, וחברת הביטוח מוכנה להעניק לאדם מסוים את ההלוואה המבוקשת. כאשר הכסף שנמצא בקרן ההשתלמות משמש כמקדם ביטחון עבור מתן ההלוואה  – כך בעצם שאם במידה כזו או אחרת, אתם לא תעמדו בתשלום ההלוואה, הרי שחברת הביטוח תוכל לגבות אותה מכספי קרן ההשתלמות שלכם.

לרוב הלוואה כנגד קרן השתלמות ניתנת בתנאי ריבית נמוכה ומשתלמת מזו המוצעת בבנק, לאור רמת הסיכון הנמוכה. ולכן אנשים רבים בוחרים לקחת הלוואות דווקא כנגד קרן השתלמות או קרנות נוספות.

מי יהיה זכאי להלוואה על חשבון קרן השתלמות?

למעשה, כל חוסך שיש לו כספים בקרן השתלמות יהיה זכאי לקבל הלוואה כנגד הקרן. היתרון הגדול בקבלת הלוואה כנגד קרן השתלמות, זה שלחברת הביטוח שלכם לא משנה מהו מצב חשבון הבנק שלכם, כי גם אם לא תוכלו לעמוד בתנאי ההלוואה שתיקחו, הרי שיש לכם כסף בקרן ההשתלמות שישמש כערבות לכל תרחיש של אי החזרת ההלוואה.

לעיתים, התנאי של חברות הביטוח יהיה שתחסכו טווח שנים מסוים בקרן ההשתלמות שלכם, ורק אז יוכלו לאפשר לכם לקחת הלוואה כנגד הקרן. הלוואה על חשבון קרן השתלמות יגיעו בתנאים אטרקטיביים, וזה נובע, כאמור, מרמת הסיכון הנמוך שחברת הביטוח לוקחת על עצמה.

אילו חברות מציעות הלוואה כנגד קרן התשלמות?

אלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ מציעה הלוואה כנגד קרן התשלמות בתנאים טובים ובריבית נמוכה. ובונסף גם חברת מנורה מציעה הלוואות כנגד קרן התשלמות היכנסו ובדקו.

מדוע כדאי לבקש הלוואה כנגד קרן השתלמות?

ברגע שיש ברשותכם כספים בקרן השתלמות, וקרה שאתם צריכים סכום כסף באופן מיידי – כמובן שאתם יכולים לפרוע את כספי הקרן במידה וחלפו שש שנות חיסכון, אבל השאלה היא: "למה בעצם?" כי כספי קרן ההשתלמות צמודים למדד שהולך ועולה, רק יגדילו עבורכם את הסכום שנצבר בקרן שילך ויגדל בטווח הארוך ובמרוצת השנים.

זאת בדיוק הסיבה שכדאי לפנות לחברת הביטוח שלכם לבקשת הלוואה על חשבון קרן השתלמות. ככה בעצם, אתם תוכלו ליהנות מכספי ההלוואה הדרושה בעבורכם, ואילו הכסף בקרן ההשתלמות ימשיך לשחק ולצבור את התשואות ממסלולי הקרן, מה שכעבור שנים ספורות יכול להגדיל עבורכם את כספי הקרן.

מה הם אפיקי החזרי הלוואה כנגד קרן השתלמות?

הסכום המקסימלי אותו תוכלו לבקש מגופים פיננסיים שונים, הינו סכום הקרן שהצטבר אצלכם בחשבון. אומנם, ישנה אבחנה בין כספים נזילים ולכספים שאינם נזילים – אך כל חברת ביטוח וגוף פיננסי יחליטו על פי שיקול דעתם לאיזה גובה הלוואה אתם תהיו זכאים. לרוב, הקרנות השונות מעניקות הלוואות בגובה 80%-70% מכספי הקרן שברשותכם, כאשר להלוואה הזו מוסיפים ריבית פריים שנחשבת לאחוז הריבית הנמוך במיוחד שתוכלו למצוא בשוק. בעוד שנכון לשנת 2022, ריבית הפריים עומדת על 1.60%. תקופות ההחזר יכולות להשתנות ולעמוד על בין 3-7 שנות החזר.

ובכל זאת, מה החיסרון בהלוואה שכזו?

חשוב לזכור שכל הלוואה שנלקחת, אפילו אם מדובר בריביות נמוכות, וגם אם מדובר בהלוואה שנפרסת לכמה שנים – הרי שבסופו של דבר אתם תצטרכו להחזיר אותה. וזה נכון אומנם שאתם יכולים להחזיר במקרה הקיצוני ביותר את ההלוואה דרך כספי קרן ההשתלמות שלכם, אבל חשוב לזכור שהפעולה הזו עלולה להותיר אתכם בלי החסכונות שצברתם בקרן ההשתלמות שלכם, דבר שעלול להשפיע עליכם גם בעתיד.

בעולם שבו עליית מחירים מתרחשת אחת למספר שנים ואף חודשים, במצב של קורונה וכן שינויים מדינתיים בכל רחבי העולם – אתם עלולים להזדקק לכסף, ועל כן בעת בחירתכם בלקיחת הלוואה, חשוב לבצע את השיקולים הנכונים, בכובד ראש ולבחור את המסלול הבטוח ביותר עבורכם.

אין ספק שלקיחת הלוואה כנד קרן השתלמות זהו אחד מהפתרונות המשתלמים כיום, אבל אל לנו לשכוח שמדובר בהלוואה לכל דבר, שאנחנו נצטרך להחזיר. ולכן, חשוב שתוודאו בעת לקיחת הלוואה כנגד קרן השתלמות, את אחוזי הריביות ואופן ביצוע התשלומים שתצטרכו לבצע ובאילו מועדים. בהצלחה! 

מעוניינים לבדוק זכאות להלוואה כנגד קרן פנסיה?

בדקו זכאות להלוואה מקרן פנסיה

אנחנו נענה לכם על כל השאלות כנגד קרן השתלמות

מהי הלוואה כנגד קרן השתלמות?

הלוואה הניתנת על ידי חברת הביטוח כנגד כספי קרן ההשתלמות שברשותכם שעומדים לרשות חברת הביטוח. במקרה שאין ביכולתכם להחזיר את ההלוואה, חברת הביטוח תגבה את החוב מכספי הקרן.

מי זכאי להלוואה כנגד קרן השתלמות?

כל אדם שיש ברשותו כספים בקרן השתלמות, זכאי לקחת הלוואה כנגד קרן השתלמות.

איך מחשבים את סכום ההלוואה כנגד קרן השתלמות?

על פי רוב, חברת הביטוח מעניקה הלוואה בגובה של בין 70-80 אחוז מגובה כספי קרן ההשתלמות.

עוד מאמרים בנושא הלוואות

הלוואה כנגד שעבוד נכס
הלוואה כנגד שעבוד נכס

יש כמה וכמה מקרים בחיים בהם נרצה לקחת הלוואה כנגד שעבוד של נכס. זה יכול להיות זוג צעיר המעוניין לקנות דירה משלו ובסיוע ההורים ושעבוד

לקריאה»
הלוואות לשכירים ללא ערבים
הלוואות לשכירים ללא ערבים

במידה ואתם שכירים ואין לכם את ההון העצמי להגשמת החלומות שלכם, ייתכן שהלוואות לשכירים ללא ערבים יהוו פתרון מצוין עבורכם!  בדוק זכאותך להלוואה לשכירים ללא

לקריאה»
מימון לרכב 100 אחוז ללא מקדמה
מימון לרכב 100 אחוז

בדוק זכאות הלוואת מימון לרכב והגש בקשה בדיגיטל, בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות! הרבה מאוד נהגים לא מרשים לעצמם לרכוש רכב

לקריאה»

תוכן עניינים

אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

כלים שימושיים

לבדיקת זכאות להלוואה