הלוואה לעסק דרך הבנקים

  הלוואה לעסק דרך הבנקים

  1903 1260 פורטל הלוואות loan 4 all

  עסקים מחפשים כל העת מימון עסקי שיהיה גם זול עבורם. אם אתם בעלי עסק, אתם יודעים בוודאי שככל שגיוס האשראי לעסק רב יותר, כך כדאי להקפיד יותר על תנאי ההלוואה. לא קל לפתוח עסק קטן ולתחזק אותו בחודשים הראשונים לקיומו; על כן, כל תוספת של פריסה להלוואה, הנחה בריבית ודרישה מופחתת לביטחונות עשויים לסייע משמעותית לצמיחה ומינוף של העסק. על כן הפך אפיק ההלוואה בערבות המדינה בקרב עסקים קטנים לכלי מימון מועדף משמעותית ביחס לקבלת הלוואה לעסק דרך הבנקים. כשקרן סיוג לעסקים מאפשרות הלוואה בתנאים נוחים הרבה יותר מכל הלוואה שתקבלו מהבנק, הבחירה קלה מאוד.

  הלוואה בערבות מדינה ניתנת באמצעות קרן שהוקמה על-ידי משרד האוצר לטובת סיוע לעסקים בינוניים וקטנים בהתמודדות עם מחנק האשראי הנפוץ כל-כך בימינו אנו. איזה עסק יכול לפנות לתהליך גיוס בערבות מדינה? כל עסק בעל מחזור עסקאות הקטן מ-100 מיליוני שקלים בשנה. ניתן לקבל כך הלוואה בפריסה בת 5 שנים ובריבית שאינה גדולה מפריים + 3.5%, ובהצגת 25% ביטחונות – זאת בהתאם לתנאי מכרז מדינה.

  ברור כעת שהלוואות לעסקים בערבות מדינה הן זולות יותר מהלוואה מסחרית מהבנק, הודות לתנאי הלוואה נוחים.

  איך אפשר להשיג הלוואה בתנאים טובים יותר לעסק?

  תמיד כדאי להתמקח, ממש כפי שהייתן עושים לו הייתם עורכים מסע קניות בשוק הפשפשים המקומי – כל אחד מהצדדים הוא בעל אינטרס מנוגד ובכל זאת, יש בידכם את הכוח להטות את הכף לטובתכם. אתם לקוח, וככזה, באפשרותכם (ומחובתכם) להתמקח באסרטיביות על-מנת להוריד את המחיר ולרכוש את המוצר (ההלוואה) במחיר טוב יותר (בתנאים טובים יותר) מהמחיר ההתחלתי.

  כך, גם אם בסופו של דבר בחרתם לקבל הלוואה מהבנק, הרי שיהיה עליכם להתמקח על גובה הריבית, על תנאי ההחזר ואולי גם גובה הביטחונות שיהיה עליכם להציג בפניו, שהרי במידה שהבנק מעוניין בכך, הוא יוכל להעניק לכם הלוואה בריבית נמוכה יותר וכן בפריסה ארוכה יותר. השתדלו להתמקח על כל אחד מהסעיפים בחוזה ההלוואה עליו תחתמו מול הבנק. אם אינכם יודעים כיצד להתמקח, ובכן – למדו לעשות זאת.

  לחצו כאן לפרטים אודות כיסוי מינוס