הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

המון בעלי עסקים מחפשים באופן קבוע פתרונות מימון לעסק שלהם, הן פתרונות מהבנק והן מקרנות וגופים חוץ בנקאיים שונים. כל בעל עסק או עצמאי מכיר את הצורך הקבוע הזה בחיפוש אחר גיוס אשראי, אין דרך להימנע מכך. עקב כך חשוב לכם העצמאיים ובעלי העסקים שתכירו את כל האופציות הפתוחות בפניכם לצורך גיוס אשראי וזאת על מנת שתוכלו לעשות בדיקה מקיפה מהיכן הכי כדאי לכם לקחת את ההלוואה המיוחלת.

בפורטל זה תוכלו לקבל הצעה מ 3 חברות שונות ולבחור מה ההצעה המתאימה לכם ביותר!

ברוב הפעמים, גיוס הלוואות לעסק מחברות חוץ בנקאיות הן פתרון נוח מאוד, במאמר זה נציג בפניכם 4 אפיקים שונים לצורך גיוס של אשראי.

ארבעה אפיקים לצורך הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

קרנות סיוע שונות לעסקים קבלת הלוואה דרך קרנות סיוע נחשבת להלוואה חוץ בנקאית וזאת כיוון שהיא מוענקת דרך גורם חיצוני כמו לדוגמא – קרנות פילנתרופיות כגון: קרן נתן, קרן קורת ועוד מגוון קרנות נוספות או לחלופין הן מוענקות דרך הבנקים אך בערבות המדינה לכן הן לא משפיעות על האובליגו העסקי. קרנות אלה מעניקות הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בתנאים נוחים לכן המון בעלי עסקים פונים אליהם על מנת לגייס אשראי לעסק.

הלוואה על חשבון קרן ההשתלמות קרן השתלמות היא קופת חיסכון לשכירים שנפתחת כל 6 שנים. היא לא שונה במהות שלה מתוכניות חסכון ו\או פיקדונות בבנק. רוב קרנות ההשתלמות מוענקות לשכירים, אך בהחלט ניתן גם לפתוח קרן גם בתור עצמאי, קרן זו נועדה לסייע לשכירים או עצמאיים לחסוך כסף. במידה ויש לכם קרן השתלמות, אתם יכולים לקבל הלוואה על חשבון הקרן. זאת אומרת, אתם תקבלו הלוואה כנגד שעבוד הכספים שבקרן בדומה לפרוצדורה הבנקאית בה משעבדים את כספי החיסכון כערבון למול ההלוואה שלקחתם. הלוואות על חשבון קרן השתלמות מוענקת בתנאים מעולים וריבית נמוכה, ניתן גם להאריך את תקופת ההחזר של הלוואה.

הלוואה בעזרת כרטיס האשראיהמון חברות שמנפיקות כרטיסי אשראי כגון – ישראכרט, Cal, לאומי קארד ועוד, מציעות גם הן הלוואות לבעלי כרטיס אשראי. חוץ מזה שהן מספקות לבעלי עסקים ועצמאיים כרטיסי אשראי עם מסגרת חודשית, יש להן גם מגוון מסלולי הלוואות שונים דרך הכרטיס אשראי, מהם אתם יכולים לבחור. כל בעל עסק עם אשראי תקין יכול לפנות לחברת האשראי שלו ולבקש ממנה הלוואה כנגד כרטיס אשראי לעסק שלו, חברות אלה מעניקות הלוואות של עשרות אלפי שקלים, אלה יוחזרו דרך כרטיס האשראי בתשלום חודשי. זהו תהליך נוח ומקוצר אך דעו לכם שהלוואות מסוג זה הן בדרך כלל עם ריבית מאוד גבוהה.

הלוואות דרך חברות פיננסיותישנו מגוון רחב מאוד של חברות פרטיות שפועלות כיום במשק הישראלי, אלה מציעות מגוון רחב של פתרונות מימון לעסקים, חלקן מציעות הלוואות לטווח קצר, חלקן מעניקות סיוע בניכיון שיקים וישנן כאלו שמעניקות הלוואות ארוכות טווח לבעלי עסקים שרוצים לרכוש לעצמם לדוגמא ציוד חדש לעסק, חברות אלה גם מעניקות הלוואה לאנשים שכירים שרוצים למשל לרכוש מכונית חדשה. בחברות אלה תוכלו למצוא מגוון רחב עוד יותר של מסלולי הלוואה שונים, המסלולים משתנים בין חברה לחברה, מה שכן, תנאי ההלוואה הם די דומים. אף על פי כן, לפני שאנו ממהרים לקחת את ההלוואה הרצויה צריך לעשות בדיקה מקיפה על מנת לוודא שהחברה ממנה אתם לוקחים את ההלוואה היא חברה לגיטימית שמאושרת על ידי משרד האוצר, עוד צריך לדעת שבדרך כלל גופים אלה ייקחו מכם ריביות מאוד גבוהות.

הלוואה חוץ בנקאית היא לא מילה גסה! אנחנו בפורטל ההלוואות loan4all נדאג להעביר את הבקשה שלכם ל 3 חברות שונות מהם תוכלו לבחור איזה מסלול הכי מתאים לכם.

תנאים טובים יותר
תנאים טובים יותר

מקום שבו אפשר לקחת הלוואות לכולם לקוחות כל הבנקים בדרך כלל מכירים את העובדה הזאת היטב – כל הלוואה שנלקחת מהבנק שלכם מגבילה אתכם יותר,

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים