fbpx

הלוואות למוגבלים ומעוקלים בלי נכס

הלוואות למוגבלים ומעוקלים בלי נכס

בדוק זכאות להלוואה למוגבלים ומעוקלים בלי נכס

מוגבלים בבנק? מעוניינים לקבל הצעה להלוואה? לחצו על הכפתור ובדקו זכאות להלוואה למוגבלים בלי נכס. בדיקת הבקשה אורכה כ- 3 ימים ותקבלו תשובה דרך SMS לנייד הפרטי שאתם מזינים בשאלון . 

הלוואות למוגבלים ומעוקלים בלי נכס – עשויות להיות המענה המתאים ביותר, עבור אנשים המצויים במשבר כלכלי עמוק. הלוואות למוגבלים ומעוקלים בלי נכס יכולות לשמש לכיסוי של חובות, אך גם להפוך למינוף לצמיחה ולדרך שבה אדם עם חשבון מוגבל יוכל לשוב ולנהל את ענייניו הכספיים בצורה מחושבת יותר. 

בקשה לקבלת הלוואות למוגבלים ומעוקלים בלי נכס תאושר, במקרים מסוימים, על ידי גופי מימון חוץ בנקאיים, כאשר תנאי ההלוואה יותאמו ללווים, מתוך מטרה לאפשר להם לקבל הלוואה שיוכלו להחזיר עד תומה. חשוב להבין כיצד ניתן לאשר הלוואות למוגבלים בלי נכס? במה התהליך הזה כרוך? ולמי הוא יכול להתאים? כל המידע במאמר הבא! 

החשבון שלכם הוכרז כמוגבל? זה מה שצפוי לקרות

חשבון בנק יוכרז כמוגבל, אם בעליו נתן שיקים כדרך תשלום – והם חזרו ללא כיסוי. בנק לא יכריז על הגבלת חשבון בגלל פעם אחת שזה קורה, אבל במידה שעשרה שיקים חוזרים בפרק זמן של שנה וחלפו למעלה מ-15 יום בין השיק הראשון שחזר לבין האחרון, לא ניתן יהיה להשתמש בחשבון הבנק הזה באופן הרגיל.

המשמעויות של חשבונות מוגבלים הן רבות: החל מביטול האופציה לשלם באמצעות שיקים, דרך חסימה של יתר אמצעי התשלום של בעל החשבון וכלה במניעת האפשרות ליהנות מ"מוצרים פיננסיים" שונים, לרבות הלוואות בנקאיות. אנשים שחשבונם הוגבל בגלל שיקים שחזרו, למעשה שקועים בחובות שהם אינם מסוגלים להחזיר – כאשר הלוואות למוגבלים בלי נכס יכולות להוות עבורם דרך לקבל כסף רב באופן מיידי. עם זאת, הלוואות למוגבלים בלי נכס לא יאושרו על ידי הבנקים, לכן על האנשים הללו לפנות לאפיקי מימון אלטרנטיביים, משמע גופי פיננסיים אשר מציעים הלוואות למוגבלים ומעוקלים בלי נכס באופן חוץ בנקאי.

מדוע הבנקים לא מאשרים הלוואות למוגבלים ומעוקלים בלי נכס?

הבנקים לא יאשרו הלוואות למוגבלים בלי נכס, כיוון שבהיעדרו הם לא יוכלו להבטיח את ההחזר ההלוואה, לכן הלוואות למוגבלים ומעוקלים בלי נכס לא יינתנו דרך הבנק אלא באמצעות גופי מימון אחרים.

במעמד הבקשה לאישור הלוואה, יבקשו הבנקים מהלווים להציג נכס שנמצא בבעלותם כעירבון – שלא כמו במקרה של הלוואות למוגבלים ומעוקלים בלי נכס. דירה שעולה מאות אלפי שקלים או למעלה מזה, מהווה עוגן פיננסי עבור הבנק ועירבון לכך שהכסף שיצא ממנו בהלוואה, אכן ישוב אליו גם אם הלווה ייקלע למצוקה כלכלית, לכן הלוואות למוגבלים בלי נכס לא יקבלו אישור אצל גופי מימון המתנים את מתן ההלוואה בבעלות על דירה שאיננה מעוקלת ובחשבון שאיננו מוגבל. 

האם בעלי חשבון מוגבל לא יכולים בכלל לקבל הלוואה?

מטרת הפנייה אל גופים המציעים הלוואות למוגבלים בלי נכס, היא לאפשר פתרון לבעלי חשבונות מוגבלים הזקוקים להלוואה, אשר יהיה כדאי לשני הצדדים: מצד אחד, בעלי החשבון יקבלו הצעה להלוואה בתנאים מיטביים מבחינתם – ומצד שני הגוף המלווה יקבל החזרי תשלומים בריביות גבוהות יותר. 

יש להבין כי הלוואות למוגבלים בלי נכס לא היו מאושרות על ידי הבנקים בכל מקרה, לכן ההלוואות החוץ בנקאיות הן הפתרון הרלוונטי לבעלי חשבון מוגבל. הלוואות למוגבלים ומעוקלים בלי נכס הן חוקיות והן מיועדות למי שאין לו ערבון להציג ובכל זאת מעוניין לחתום על הסכם הלוואה שיוכל לעמוד בתנאיו.

הלוואות למוגבלים ומעוקלים בלי נכס: היתרונות של מקבלי ההלוואה

יתרונות רבים עבור הלווים: הלוואות למוגבלים ללא נכס מיועדות לכל מטרה ויש להן 

  • הימנעות מבירוקרטיה ושאלות נוקבות – קבלת הלוואות למוגבלים בלי נכס אינה כרוכה בתשאול וחתימה על טפסים רבים. אין צורך לעמוד בתורים ולחוות אי נעימות או לעבור תחקור, על מנת לקבל אישור עבור הלוואות למוגבלים בלי נכס. מי שעומד בתנאי הסף המינימליים – יוכל לקבל הלוואה.
  • מסלולים מותאמים – על מנת להצליח לעמוד בתנאי התשלום של הלוואות למוגבלים בלי נכס, אפשר למצוא את המסלול שבו גם מי שיש לו חשבון מוגבל, יוכל להחזיר מדי חודש את תשלומי ההלוואה במלואם. המטרה היא להבריא את החשיבה הפיננסית ולכסות את החוב.
  • קבלת סכום כסף מעכשיו לעכשיו – בדרך כלל, הפנייה לקבלת הלוואות למוגבלים בלי נכס קורית לאחר שהסיטואציה הכלכלית היא קשה ומגבילה מאוד בהתנהלות היום יומית. הלוואה מיידית לכל מטרה, כמו במקרה של הלוואות למוגבלים בלי נכס הניתנות על ידי גופים חוץ בנקאיים, מאפשרת "להרים את הראש מעל המים" ולהתחיל לנהל את החיים הפיננסיים בצורה טובה יותר.

עוד מאמרים בנושא הלוואות

הלוואה לרכב
פשוט לקחת הלוואה לרכב

בדוק זכאות הלוואת מימון לרכב והגש בקשה בדיגיטל, בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות! החלטתם שהגיע הזמן להחליף את הרכב? רוצים להתפנק

לקריאה»
הלוואה 200 אלף ש"ח
הלוואה 200 אלף ש"ח

הלוואות בסכומים גדולים הן הלוואות חוץ בנקאיות שאינן תופסות מסגרת אשראי. אחת הדוגמאות להלוואה בסכום גבוה היא הלוואה בסכום של 200 אלף ש"ח. הלוואה בסכום

לקריאה»
הלוואה ברגע
הלוואה ברגע

בדוק זכאות להלוואה והגש בקשה בדיגיטל, בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות! מה זה הלוואה ברגע? הלוואה ברגע זו הלוואה מהירה מיידית

לקריאה»
הלוואה למשכון דירה
הלוואה תמורת משכון דירה

מהי הלוואה תמורת משכון דירה ולמי היא מיועדת?  במהלך השנים האחרונות הגופים הפיננסיים השונים במדינת ישראל מעודדים אזרחים לקחת הלוואות מסוגים שונים ולמטרות שונות. יחד

לקריאה»
מפתח לרכב חדש
ליסינג או הלוואה?

בדוק זכאות הלוואת מימון לרכב והגש בקשה בדיגיטל, בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות! על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מעל 7%

לקריאה»
הלוואות בשוק האפור
הלוואות שוק אפור

בדוק זכאות להלוואה והגש בקשה בדיגיטל, בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות! מה זה הלוואות בשוק אפור? הלוואה בשוק האפור היא הלוואה

לקריאה»
הלוואה עד 100 אלף - loan4all
הלוואה עד 100 אלף

לעתים נגיע לרגע שבו נצטרך הלוואה מיידית ממקור חיצוני כדי שיעזור לנו להגשים חלום, לקבל טיפול רפואי חס וחלילה, לרכוש משהו או אפילו לסייע לנו

לקריאה»
כדאיות כלכלית
כדאיות כלכלית

בדוק זכאות להלוואה והגש בקשה בדיגיטל, בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות! מהי בדיקת כדאיות כלכלית לעסק ואיך עושים אותה?  בדיקה של

לקריאה»

תוכן עניינים

אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

כלים שימושיים

לבדיקת זכאות להלוואה