הלוואות לעסקים חדשים

הלוואות לעסקים חדשים

כיצד הלוואה יכולה לעזור לעסק חדש?

החלטתם לפתוח עסק חדש ומצאתם את עצמכם כותבים תוכנית עסקית עם פירוט פיננסי של כל השלבים וחישוב התקציב הכולל. למרבה הצער אתם מגלים שאין לכם מספיק תקציב וכעת עומדות בפניכם שלוש אפשרויות – לוותר על החלום, לחפש היכן ניתן לקצץ מבחינת התקציב או לנסות לגייס כספים. כמובן שלוותר זו לא באמת אופציה ואיננו רוצים לקצץ מהתקציב באף תחום משום שבסופו של דבר, זה יפגע בעסק. לכן, האפשרות הנכונה ביותר, היא למצוא מקור הכנסה נוסף ולהגיע לתקציב הדרוש.

עסק ומקורות הכנסה

המקור העיקרי להכנסה בעסק, הם הלקוחות. אך מה קורה במצב בו העסק עדיין טרי ולא הספקנו לגייס את כמות הלקוחות הדרושה? אחת האפשרויות היא לקחת סיכון, להשקיע כסף בפרסום ועל ידי פעולה זו לגייס לקוחות חדשים, מה שיגדיל את המכירות בחברה ויוציא אותכם מהבור הפיננסי. עם זאת, בואו נהיה כנים,  אפשרות זו הינה מסוכנת מאוד משום שאף אחד לא מבטיח שיגיעו לעסק שלכם X לקוחות אחרי קמפיין פרסומי כלשהו, כמו כן, קחו בחשבון את המקרה הגרוע ביותר, בו הקמפיין לא יעבוד כלל ואף לקוח לא ירכוש מכם סחורה. במצב זה, הפסדתם את הכסף האחרון שהיה לכם והכנסתם את עצמכם לבור גדול יותר.

פתרון נוסף לבעיה, הוא להשתמש בשירות הלוואות לעסקים חדשים, במקרה זה, בנק או חברה צד ג' מאפשרת לבעלי עסקים לקחת סכומי כסף משמעותיים בתנאים נוחים. כך שאם נקלעתם לבעיה כלכלית או שאתם נמצאים בתחילת הדרך וצריכים הון עצמי על מנת להתחיל עסק עצמאי, שירות של הלוואות לעסקים חדשים בהחלט יכול להציל את המצב ולהגשים את החלום שלכם.

כיצד מבקשים הלוואות לעסקים חדשים?

בנקים וחברות צד ג' אשר מאפשרות לעסקים חדשים להגיש בקשות להלוואה, רוצים להרוויח. הרווח שלהם הוא, בעצם, הריבית שתשלמו ברגע שתחזירו את הלוואה בתשלומים. לכן, האינטרס של חברות אלה, הוא שהעסק שלכם אכן יצליח וגם אם לא, הינן רוצות להיות בטוחות כי תהיו מסוגלים להחזיר את ההלוואה גם במקרה שהתוכניות לא ילכו כמתוכנן.

לשם כך, עליכם להציג לחברה שממנה הינכם מבקשים את ההלוואה, תוכנית עסקית מסודרת שמפרטת את המהות העיקרית של העסק, פעולות שאתם הולכים לנקוט על מנת להגיע להצלחה, מהם היעדים שהצבתם וכו'. כל אלה נועדו על מנת לבדוק את אחוזי ההצלחה של העסק ולתת תשובה סופית בנוגע להלוואות לעסקים חדשים – האם הוחלט לאשר את ההלוואה או לא.

ב90% מהמקרים ההלוואה בסופו של דבר מאושרת. לאחר מכן, הכסף נכנס אל חשבון הבנק וכל מה שנשאר לכם, הוא לחלק את התקציב בצורה נכונה ולהתחיל להריץ את העסק.

לסיכום, הלוואות לעסקים חדשים מאפשרים ליזמים מתחילים להגשים את החלום שלהם ולהקים עסק עצמאי באופן כמעט מיידי.

תנאים טובים יותר
תנאים טובים יותר

מקום שבו אפשר לקחת הלוואות לכולם לקוחות כל הבנקים בדרך כלל מכירים את העובדה הזאת היטב – כל הלוואה שנלקחת מהבנק שלכם מגבילה אתכם יותר,

לקריאה»

תוכן עניינים

לבדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים