דרך קיבוץ גלויות 34, תל אביב
חיפוש
Close this search box.
logo Loan4all
חיפוש
Close this search box.

הלוואות לעסקים חדשים

אם החלטתם לפתוח עסק קטן, בינוני או גדול אפשרויות המימון העומדות לפניכם מגוונות מאוד וחלקן אף מסוכנות מאוד ולא מתאימות לכל אופי או מחזור שנתי לכן סיכמנו לפניכם את כל מקורות המימון הקיימים לעסקים בהקמה עם המאפיינים הייחודים של כל גוף מממן כדי שתוכלו לגבש את האסטרטגיה המתאימה ביותר לשגשוג והצלחה בתחום בו בחרתם לפעול.

בדוק זכאות להלוואה והגש בקשה בדיגיטל,
בחר סוג הלוואה, ציין סכום, וקבל הצעה להלוואה במהירות!

מה סכום ההלוואה?

{{form.range}}
500,000₪
10,000₪
{{errors}}
בחר סוג הלוואה
הלוואה פרטית

הלוואה פרטית

הלוואה עיסקית

הלוואה עסקית

מהי מטרת ההלוואה?

לעסק קיים
לעסק חדש
רכישת נכס לעסק
הלוואה כנגד נכס
הלוואה משלימה להון עצמי
הלוואת בלון
אחר

מלאו את הפרטים בשביל לעבור לשלב הבא

{{errorName}}
{{errorPhone}}

אני מאשר , שקראתי ומסכים לתנאי השימוש והפרטיות וכי הפרטים שמסרתי ישמשו לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים

{{validTerm}}

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

מהו סוג העסק?

עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע״מ
תאגיד

יש לך ביטוחים פרטיים שתרצה לבדוק בהם הוזלה?

כן
לא

מהו תחום העסק שלך?

פיננסים, ביטוח, ניהול או משק בית
מסחר קמעונאי וסיטונאי
חינוך, בריאות, פנאי ונופש, רווחה וסעד
שירותי אירוח ומזון
תחבורה, אחסנה, דואר ובלדרות
תשתיות, בניה ונדל"ן
מסחר ותיקון כלי רכב מנועיים
ייצור ותעשייה
חקלאות, ייעור ודייג, כריה וחציבה

כמה שנים העסק פעיל?

מתחת לשנה
שנה עד שנתיים
שנתיים עד חמש
חמש ומעלה

האם העסק מוגבל בבנק?

כן
לא

האם לעסק יש צ'קים חוזרים?

כן
לא

האם היו עיקולים?

כן
לא

מה היה המחזור שלך בשנת 2022?

עד 250
250-מיליון
מיליון עד 2
2 עד 5
5 ומעלה

האם העסק הרוויח בשנת 2022/2021 או בשניהם?

כן
לא

האם יש בבעלות העסק נכס?

כן
לא
יותר מנכס אחד

האם ברשותך קופות גמל, קרנות השתלמות או קרן פנסיה ללא שיעבוד?

כן
לא
{{this.form.name}},הינך זכאי להלוואה בתנאים אטרקטיביים, בשעות הקרובות יחזור אלייך מטעם - גוף פיננסי שיספק לך עד 10 הצעות להלוואה.
כחלק מהשירות נשמח לבדוק עבורך גם זכאות להוזלה במחירי הביטוחים הקיימים באלפי שקלים בשנה באמצעות מענה על 3 שאלות בלבד! מוכן? זה לוקח 15 שניות:

איזה ביטוחים יש לך כיום?

חיים
בריאות
חיים למשכנתא
רכב
דירה
אחר

מהי מטרת ההלוואה?

לימודים
סגירת חובות
עזרה לבן משפחה
רכישת רכב
שיפוץ בית
הלוואה כנגד נכס
הלוואה משלימה להון עצמי
הלוואת בלון
סיבה אחרת

מלאו את הפרטים בשביל לעבור לשלב הבא

{{errorName}}
{{errorPhone}}

אני מאשר, שקראתי ומסכים לתנאי השימוש והפרטיות וכי הפרטים שמסרתי ישמשו לקבלת פניות, הצעות שיווקיות מאיתנו או מצדדים שלישיים

{{validTerm}}

מסכימ/ה לקבלת תוכן, דברי פרסומת או עדכונים מהחברה באמצעות דוא"ל, SMS או טלפון

מהו גילך?

{{form.age}}
80
18

מצב משפחתי?

רווק
נשוי
גרוש
אלמן
הורה יחידני
ידוע לציבור

היכן אתה מתגורר?

שכירות
אצל ההורים
אחר

האם יש ברשותך נכס?

כן
לא
יותר מאחד

מה גובה המשכנתא הקיימת על הנכס\ים?

עד חצי מיליון ש"ח
חצי עד מיליון ש"ח
יותר ממיליון ש"ח
אין משכנתא

מצב תעסוקתי

שכיר
עצמאי
פנסיונר
לא עובד
עתודאי

יש לך ביטוחים פרטיים שתרצה לבדוק בהם הוזלה?

כן
לא

האם קיימות הלוואות נוספות?

כן
לא

האם חזרו צ'קים או הוראות קבע?

כן
לא

האם אתה מוגבל בבנק?

כן
לא

האם ברשותך מעל 30 אלף ש"ח בקופות גמל, קרנות השתלמות או קרן פנסיה? (ללא שיעבוד)

כן
לא

האם ברשותך כרטיס אשראי (לא דיירקט)?

כן
לא
{{this.form.name}},הינך זכאי להלוואה בתנאים אטרקטיביים, בשעות הקרובות יחזור אלייך מטעם - גוף פיננסי שיספק לך עד 10 הצעות להלוואה.
כחלק מהשירות נשמח לבדוק עבורך גם זכאות להוזלה במחירי הביטוחים הקיימים באלפי שקלים בשנה באמצעות מענה על 3 שאלות בלבד! מוכן? זה לוקח 15 שניות:

איזה ביטוחים יש לך כיום?

חיים
בריאות
חיים למשכנתא
רכב
דירה
אחר

כמה משלם בחודש על הביטוחים?

עד 100 ש"ח
100-300 ש"ח
300-500 ש"ח
מעל 500 ש"ח
לבדיקת הוזלה בביטוחים אנא הכנס מספר תעודת זהות ותאריך הנפקה.
פרטייך שמורים, סוכן ביטוח מורשה יעשה שימוש בפרטים לבדיקת ביטוחים באתר הר הביטוח בלבד.
{{errorssn}}
{{errorDate}}
כל הכבוד!, {{this.form.name}} סיימת את בדיקת ההוזלה בביטוחים! בשעות הקרובות יחזור אלייך נציג מטעם סוכנות לביטוח אשר יסייע לך בבדיקת הוזלה, יאתר את הביטוחים שלך ושל משפחתך באתר הר הביטוח וימצא הזדמנויות להוזלה בעד עשרות אלפי שקלים.

האם יש לך הלוואה פעילה כנגד קרן הפנסיה שלך? [אם סימנת לא, הינך זכאי להלוואה]

כן
לא

האם יש לך הלוואה פעילה כנגד קופת גמל או תיק השקעות? [אם סימנת לא, הינך זכאי להלוואה]

כן
לא

האם יש לך הלוואה פעילה כנגד קרן השתלמות? [ אם סימנת לא, הינך זכאי להלוואה]

כן
לא
הינך זכאי להלוואה ב-1% ריבית כנגד קרן! על פי הנתונים שהזנת ניראה כי הינך זכאי להלוואה המשתלמת ביותר בשוק - הלוואה כנגד קרן בריבית של 1% - בתנאי שצברת מעל 30 אלף ש"ח בקרנות שלך. בדקות הקרובות יחזור אלייך נציג מטעם גוף פיננסי מוביל ויספק לך את כל המידע על לקיחת ההלוואה וקבלתה לחשבון הבנק במהירות.

כיצד הלוואה יכולה לעזור לעסק חדש?

החלטתם לפתוח עסק חדש ומצאתם את עצמכם כותבים תוכנית עסקית עם פירוט פיננסי של כל השלבים וחישוב התקציב הכולל. למרבה הצער אתם מגלים שאין לכם מספיק תקציב וכעת עומדות בפניכם שלוש אפשרויות – לוותר על החלום, לחפש היכן ניתן לקצץ מבחינת התקציב או לנסות לגייס כספים. כמובן שלוותר זו לא באמת אופציה ואיננו רוצים לקצץ בתקציב באף תחום משום שבסופו של דבר, זה יפגע בעסק. לכן, האפשרות הנכונה ביותר, היא למצוא מקור הכנסה נוסף ולהגיע לתקציב הדרוש.

עסק ומקורות הכנסה

המקור העיקרי להכנסה בעסק, הם הלקוחות. אך מה קורה במצב בו העסק עדיין טרי ולא הספקנו לגייס את כמות הלקוחות הדרושה? אחת האפשרויות היא לקחת סיכון, להשקיע כסף בפרסום ועל ידי פעולה זו לגייס לקוחות חדשים, מה שיגדיל את המכירות בחברה ואולי יוציא אתכם מן הבור הפיננסי. עם זאת, בואו נהיה כנים: אפשרות זו הינה מסוכנת מאוד משום שאף אחד לא מבטיח שיגיעו לעסק שלכם X לקוחות אחרי קמפיין פרסומי כלשהו, כמו כן, קחו בחשבון את המקרה הגרוע ביותר, בו הקמפיין לא יעבוד כלל ואף לקוח לא ירכוש מכם סחורה. במצב זה, הפסדתם את הכסף האחרון שהיה לכם והכנסתם את עצמכם לבור גדול יותר.

פתרון נוסף לבעיה, הוא להשתמש בשירות הלוואות להקמת עסקים, במקרה זה, בנק או חברה צד ג’ מאפשרת לבעלי עסקים לקחת סכומי כסף משמעותיים בתנאים נוחים. כך שאם נקלעתם לבעיה כלכלית או שאתם נמצאים בתחילת הדרך וצריכים הון עצמי על מנת להתחיל עסק עצמאי, שירות הלוואות להקמת עסקים חדשים בהחלט יכול להציל את המצב ולהגשים את החלום.

כיצד מבקשים הלוואה להקמת עסק חדש?

בנקים וחברות צד ג’ אשר מאפשרות לעסקים חדשים להגיש בקשות להלוואה, רוצים להרוויח. הרווח שלהם הוא, בעצם, הריבית שתשלמו ברגע שתחזירו את הלוואה בתשלומים. לכן, האינטרס של חברות אלה, הוא שהעסק שלכם אכן יצליח וגם אם לא, הן רוצות להיות בטוחות כי תהיו מסוגלים להחזיר את ההלוואה גם במקרה שהתוכניות לא ילכו כמתוכנן.

לשם כך, עליכם להציג לחברה ממנה הנכם מבקשים את ההלוואה, תוכנית עסקית מסודרת שמפרטת את המהות העיקרית של העסק, פעולות שאתם הולכים לנקוט על מנת להגיע להצלחה, מהם היעדים שהצבתם וכו’. כל אלה נועדו על מנת לבדוק את אחוזי ההצלחה של העסק ולתת תשובה סופית בנוגע לאישור ההלוואה.

ב 90% מהמקרים ההלוואה בסופו של דבר מאושרת. לאחר מכן, הכסף נכנס לחשבון הבנק וכל מה שישאר לכם, הוא לחלק את התקציב בצורה נכונה ולהתחיל להריץ את העסק.

הלוואות לעסקים חדשים מהבנק

הבנקים יכולה להיות אופציה נהדרת למימון הקמת עסק חדש אם מדובר בעסק קטן או בינוני, עסק גדול דורש הלוואה גדולה ומחקר מעמיק מאוד כדי לקבל הלוואה מהבנק כלומר הקשר ביניכם לנותן ההלוואה עלול להתקרב יותר משתרצו במיוחד שהשנים הראשונות לרוב סופגות את כל העלויות מבלי יכולת אמיתית לבלום אותן באמצעות הון חוזר ועיכוב בהחזר הלוואה או צ’קים חוזרים עלולים להוביל לדירוג אשראי שלילי שיקח לו 3 עד 5 שנים להתאפס ויכול ללוות אתכם לכל בנק אחר ממנו תרצו לקחת הלוואה בהמשך לכן אנו ממליצים לשמור את הבנק לימים גשומים ובאופן כללי לחקור את כל האפשרויות הפתוחות בפניכם מבחינת ריבית, תקופת ההחזר וכמובן גובה ההלוואה שתוכלו לקבל. לכל הלוואה יש מחיר וסקר שוק בהחלט יכול להוריד אותו ואף לשמש במשא ומתן על ריבית ההלוואה.

מהבנקים תוכלו לקבל עד 500 אלף ש”ח (הרוב מקבלים הרבה פחות) לרוב לתקופה של 5-6 שנים בריבית שנעה סביב 6% או פריים + 3%. חשוב לומר שריבית הפריים כיום (דצמבר 2022) נמצאת במקום לא טוב בגלל שהיא מורכבת מריבית בנק ישראל שגבוהה מאוד עכשיו + 1.5% שהבנק לוקח.

הלוואות לעסקים חדשים בערבות המדינה

מקימי עסקים עם מחזור מתחת למאה מיליון ש”ח יכולים לקבל הלוואה עד 500 אלף ש”ח אם יוכלו להעמיד בטחונות בגובה 10% להלוואות עד 300 אלף ש”ח + 25% על כל סכום מעבר. את ההלוואות מקבלים מהבנקים מזרחי טפחות, לאומי, אוצר החייל או מרכנתיל בכפוף להגשת בקשה לאתר הקרן להלוואות בערבות המדינה ועמידה בתנאי הסף.

ערבות המדינה יכולה להוריד את גובה הריבית שתשלמו מצד אחד אך מכניסה עמלות מצידה בגובה 2% – 1% מסכום ההלוואה לכן חשוב לקחת אותה בחשבון אך יכול להיות שקיימות אופציות יותר אטרקטיביות למצב שלכם.

הלוואה ללא ריבית להקמת עסק – קרן נתן

אם יש לכם תוכנית עסקית וצברתם ניסיון רב בתחום שברצונכם להקים בו עסק, אין סיבה שלא תפנו לקרן נתן שיכולה לספק עבורכם הלוואה עד 240 אלף ש”ח ללא ריבית. קרן נתן הוקמה כדי לעודד יצירת מקומות עבודה במשק הישראלי ועובדת בצורה פילנתרופית לכן ההלוואות שחוזרות מוזרמות שוב כהלוואות להקמת עסקים חדשים והקריטריונים להלוואה הם: אזרח תושב ישראל עבורו מדובר בעסק חדש ויחיד, יש לו את הניסיון הנדרש ומיצה את כל אפשרויות המימון לפני שפנה לקרן.

תחומים בהם הקרן אינה תומכת: קניין רוחני ופטנטים, נדל”ן, עסקים באינטרנט ומקצועות חופשיים (רואי חשבון, משרדי אדריכלות, תיווך, ייעוץ ועריכת דין).

האם הלוואה חוץ בנקאית מתאימה להקמת עסק?

כן ובעיקר בסקאלה בינונית וגדולה. כמו הבנק גם חברות אשראי, חברות ביטוח, בתי השקעות וגופי מימון חוץ בנקאיים נוספים ישמחו להעמיד לרשותכם הלוואה ובמקרים מסוימים עם בטחונות מספיק חזקים הריבית יכולה להיות נמוכה משתקבלו מהבנק, לצורך העניין גם קרן השתלמות בחברת ביטוח מסוימת יכולה להוות ערבון מעולה להורדת גובה הריבית שתשלמו. תקופות גרייס (דחיית תשלומים) כבר הפכו לעניין שבשגרה בכל גופי המימון והדובדבן שבקצפת הוא שסכום ההלוואה לא משפיע על דירוג האשראי או האובליגו הבנקאי מאחר והוא מתנהל במסגרת חיצונית והתשלומים מופיעים בנתוני הבנק ממש כמו רכישה, בדיוק לשם כך התכוונו שכתבתו בתחילת הכתבה שאת הבנק חשוב להשאיר לימים גשומים, הקמת עסק עלולה להביא גלים של חיובים במועדים לא צפויים לכן חשוב לא למצות את אפשרויות המימון במכה אחת.

הלוואות חוץ בנקאיות יכולות להגיע לחצי מיליון ש”ח בפריסה עד לחמש שנים.

האם משתלם לקבל הלוואות לטווח קצר?

לעיתים קרובות נדרשת הלוואה כדי לשלם על מלאי לספקים וברגע שמוכרים את הסחורה כבר אפשר להחזיר את הכסף ולשלם על הסבב הבא ואין סיבה להעמיק את הבור במסגרת הבנקאית ולתת לבנק עוד סיבה להתחשבן איתנו על גובה הריבית שנשלם בהלוואת הבאות ולשם כך הללוואות חוץ בנקאיות יכולות להתאים בדיוק מאחר והן מאושרות בהליך מאוד מהיר (לרוב עד 72 שעות יש תשובה חד משמעית וניתן להתקדם) ולא משאירות סימן על האובליגו הבנקאי. לכן תשובתנו היא שהלוואות לטווח קצר יכולות להיות מאוד משתלמות אך ורק אם קיצור תקופת ההחזר מוריד את גובה הריבית שתשלמו לטווח הנחשב בעיניכם לאטרקטיבי.

הלוואות לעסקים חדשים
חשבו את הריבית על ההלוואה

חשבו את ההחזר החודשי על ההלוואה ואת הריבית הצפויה

החזר החודשי שלך הוא:
0
הצג לוח סילוקין >>

שאלות ותשובות נפוצות

פלוס

איך ניתן לשפר סיכוי לאישור הלוואה?

להגיע מוכנים עם תשובות מלאות, ממש כמו בראיון עבודה, על התחום בו אתם פועלים, מי המתחרים, מהי הצעת הערך שאתם תספקו והם לא, מה הסיכונים ומהם הביטחונות אותם אתם יכולים להעמיד להחזר ההלוואה.

פלוס

מה השימוש של הלוואות קצרות מועד?

בעיקר לגישור על פערים תזרימיים המאפשרים החזר מהיר ודורשים בעיקר אישור מהיר, שליחת כסף מהירה לחשבון ואם אפשר שלא ישאירו עקבות שעלולות להשפיע על המשך הדרך - יותר טוב. בין השימושים הנפוצים: תשלומים לספקים על סחורה ותשלום על עלויות העסק בתקופות משבר (חשבונות, משכורת, שכר דירה וכדומה).

פלוס

כיצד הגוף המממן מחליט על גובה הריבית?

בשוק ההון והחיסכון יש אמרה "תשואה מתגמלת סיכון" או במילים אחרות ככל שקיים סיכון יותר גדול מבחינת הגוף המממן שלא תחזירו את כספו בזמן או בכלל גובה הריבית יעלה בהתאם. בדיוק לשם כך ניתן להעמיד בטוחות וערבונות לטובת הגוף המממן והשוואת הסיכון מצידכם, מה שיוביל להורדת גובה הריבית.

עוד הלוואות בנושא

לקוחות ממליצים
לבדיקת זכאות להלוואה
תוכן עניינים

אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

אתר הלוואות זה פועל אך ורק בגבולות החוק, ומספק מידע מקיף על אפשרויות הלוואות הן מבנקים והן מחברות פרטיות. האתר מאפשר למבקרים להשוות הצעות וליצור קשר ישיר עם המוסדות הרלוונטיים. חשוב לציין כי האתר אינו יוצר כל קשר עסקי עם הבנקים או החברות הנזכרות, והמידע הנמסר הינו אך ורק לטובת המשתמשים.

 

כלים שימושיים
הלוואה לפי סכום