שתי הסיבות העיקריות שבעלי עסקים פונים לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

  שתי הסיבות העיקריות שבעלי עסקים פונים לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

  3456 2304 פורטל הלוואות loan 4 all

  כל עסק מתבסס מתחילתו של תהליך ועד לתוצאת קיומו באופן שותף ויציב וגם לאחר מכן על תזרים ההכנסות שלו. תזרים הכנסות הוא זכות קיומו של כל עסק ובלעדיו אין לו את אותו זכות הקיום ולכן אנחנו רואים חברות רבות שנפתחות אינן מצליחות לעמוד בהוצאות הכוללות בניהול עסק. עסק כללי כשמו כן הוא הוא למטרות כלכליות וכמובן שאנחנו מתכוונים לצד החיובי הכלכלי שלו. שמירה על העסק שלכם על מנת שיהיה כלכלי ותוכלו להמשיך בפועלו לפעמים דורש מכם לבצע פעולות כמו לקחת הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים אם ניסיתם לקחת אותן מהבנקים ולא נעניתם בתשובה חיובית על ידי הבנקים.

  סיבה עיקרית – חוסר תזרימי

  נציין את הסיבה העיקרית לשמה רבים מבעלי העסקים פונים לבקשת הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים והיא מצבי קושי כלכלי בין אם הוא תקופתי לעונה מסוימת, רבעון או חודש קשה במיוחד לבין אם מדובר בהתנהלות לקויה שמציבה את העסק בפני קשיים כלכליים רצופים והעסק יורד בכל חודש מהכנסותיו ומביא אותו לקראת קריסה. בשני המקרים התוצאה זהה, על בעל העסק להביא סכום כסף מסוים על מנת לנסות ולהציל את העסק שלו ממדרון תלול יותר ובמטרה לשפר את הכלכלה של העסק. במצב שכזה, שהעסק נמצא בהפסדים הבנקים מקשים מאוד על בעל העסק לקבל הלוואה על מנת לחזור ולעמוד על רגליים, על מנת לפרסם את העסק יותר, להשקיע בתוכנה או באביזר שישפר משמעותית את תפקוד העסק ולכן בעלי עסקים פונים בשלב הזה להלוואות חוץ בנקאיות לעסקים מחברות מימון שהן לא הבנקים.

  בבקשת הלוואה מהבנק, הבנק שבו מתנהל חשבון העסק שלכם, הוא רואה את כל התנועות שבוצעו בחשבונכם, הוא יודע עד כמה המצב קשה ולכן מציב בפניכם ביורוקרטיה גדולה יותר וקשיים לקבלת הלוואה בתנאים טובים יותר. זאת הסיבה שרבים מבין בעלי עסקים פונים לקבלת הלוואה חוץ בנקאית לעסקים. שם, בהלוואות שלא קשורות לבנק שבו מתנהל חשבון בעסק שלכם, בחברות מימון חוץ בנקאיות אתם יכולים לקבל תנאים טובים יותר מבלי כל הביורוקרטיה הקשה, ללא כל קשר למסגרת האשראי של חשבונכם ואתם יכולים להתנהל ביתר קלות מול ההוצאות שהולכות עם התנהלות העסק שלכם בשותף.

  סיבה נוספת – התרחבות וגדילת העסק

  סיבה נוספת שבעקבותיה בעלי עסקים פונים לקבלת הלוואות לעסקים שלהם, היא כעת התרחבות וגדילה. הם התחילו כעסק קטן והם נמצאים בשלב התפר בו הם רוצים להגדיל את העסק אך לשם כך עליהם לעבור למשרדים גדולים יותר, להגדיל את צוות העובדים, לרכוש ציוד נוסף למשרדים החדשים ואולי גם להעביר את המקום שיפוץ טרם המעבר. אלו הן הוצאות שיש לקחת בחשבון עוד בטרם ההכנסות בעקבות הגדילה קורות. לכן הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים קטנים המתקדמים וגדלים הן דרך טובה על מנת להשיג את הסכום הנדרש לבעל העסק על מנת שיוכל לבנות את התהליך של צמיחת העסק שלו.