הלוואות לבעלי כרטיס אשראי

הלוואות לבעלי כרטיס אשראי

הלוואות לבעלי כרטיס אשראי – בא לך לטייל בחו"ל, או להשלים את הלימודים שכל כך רצית? לפנק את הילד שלך ברכב חדש? אבל אין לך מספיק כסף לעשות זאת עכשיו? גם אם סתם יש לך גחמה להגשים את החלום שלך ולרכוש כרטיס נסיעה לתאילנד או לא עלינו הינך זקוק להלוואה להליך רפואי כזה או אחר היום תוכל להגיש בקשה להלוואה הלוואה בכרטיסי אשראי במהירות וקלות יתרה יחסית, ובתנאים מיוחדים אשר מופרשים כהחזר גמיש ונוח למדי. מעוניין לשמוע פרטים נוספים שיכללו התאמה מלאה לצרכים שלך, מלא את הפרטים שלך ויחזרו אליך במהלך היממה הקרובה (למעט שבתות וחגים)

אז ההלוואה בכרטיס אשראי עובדת?

ראשית העיקרון הברור של הלוואה מסוג זה היא שההלוואה לא פוגעת לך בעו"ש, בחשבון הבנק, זאת מכיוון שמדובר בהלוואה דרך כרטיס האשראי – הלוואה לבעלי כרטיס אשראי, אשר לא קשור לעו"ש ונחשב להלוואה חיצונית, הלוואה חוץ בנקאית מסוג זה הינה יתרון משמעותי למי שלא רוצה להכביד על החשבון הפרטי שלו ועל תזרים המזומנים הקיים. בהלוואה מסוג זה מי שאחראי לנותן את הדין להלוואה היא חברת האשראי ולא כפי שנהוג הבנק

הלוואות בכרטיסי אשראי ניתנו ללווה בצורות הבאות,

  • תשלום והעברה בנקאית של סכום כסף רב ישירות אל חשבון הבנק של הלווה
  • לקבל את הסכום ולשלם אותו לצג ג' בתשלומים

*ברוב המקרים ניתן גם לדחות את התשלום הראשון בין 3 חודשים מיום ההלוואה ל כ 6 חודשים, תלוי בחברת האשראי ובתנאים איתה יסגור הלווה.

אז באילו תנאים תקבלו את ההלוואה ומהם התנאים להצלחת ההלוואות בכרטיסי אשראי?

אם ברצוננו לקבל הלוואה בכרטיס אשראי מן הסתם לא נבצע הלוואה אם יהיה מדובר בפחות מ 30K (30 אלף ₪), ואילו התקופה של ההחזר החודשי לא תעלה על 36 תשלומים שווים, את הריבית ישלם הלווה בתחילת התהליך אך עם זאת יוכל לשלם לאחר תקופת חסד הנ"ל יקרה תקופת גרייס.

הלוואה בכרטיס אשראי לרוב מקובלות, הן על צד הבנק והן על התנאים מצד הלווה, לרוב הלווה יקבל בקלות את מבוקשו וזאת מסיבה מאוד פשוטה, הבנק לא רואה את ההלוואה (סוג של מתחת לרדאר של הבנק), את ההלוואה של חברת כרטיס האשראי ניתן לקבל ללא מפגש עם נציג לקוחות או בעין זכוכית המגדלת של הלווה ולא צריך להגיע למוקד חברת האשראי פיזית, הדבר היחידי שצריך לעשות הוא לצלצל בטלפון לחברה המספקת את השירותים.

תנאי ההלוואה שתקבלו לרוב תלויים בסוג כרטיס שאתם מחזיקים כיום אך עם זאת ישנם פרמטרים שמבחינת חברות האשראי נבדקים ולהלן הדברים,

  1. יש לך כרטיס אשראי בתוקף
  2. חשבון לא מוגבל
  3. ניתנת הלוואה ללקוחות כל הבנקים
  4. החזר הלוואה מתוך תקופה של 3 תשלומים עד 36 תשלומים לכל היותר
  5. לא חזר צ'ק בשנה האחרונה
  6. האם יש לך תיק פעיל או היה לך בשנה האחרונה בהוצל"פ

הסיכון קיים בכל מקרה ולכן חברות כרטיס האשראי ינסו בכל כוחם לעגן את הביטחונות והערבויות שלהם כלפיכם וכלפי התנאים של ההלוואה ולכן חשוב להן לבצע מספר בדיקות שיהיה בכוחן לאשר את אמינותכם ואת יכולת המסוגלות שלכם להחזיר את ההלוואה מבלי לבקש מכם תשלום של פיגורים וכד'.

היתרונות בהלוואות לבעלי כרטיס אשראי:

הלוואות לבעלי כרטיס אשראי יהיו בעלי יתרונות רבים. ראשית הלווה לא צריך לעמוד בתנאים הנוקשים למי שאין לו בדרך כלל כרטיס אשראי וזקוק להלוואה. עצם הקיום של כרטיס אשראי על שמו מציג לחברות חוץ בנקאיות למשל על כושר החזר מסוים שכן הבנק או חברת אשראי חיצונית לא היו מספקים ללקוח כרטיס אשראי אלמלא היה לו אובליגו שמאפשר זאת. דבר נוסף הוא שמבחינת הביטחון של החברה הלווה – לרוב היא תבקש לגהץ את סכום ההלוואה על חשבון מסגרת האשראי ופריסה לתשלומים כפי שסוכם בין הצדדים ולכן היא לא צריכה לדאוג לגבי כושר ההחזר של הלווה.

מתי נצטרך הלוואה ללא כרטיס אשראי ומה גובה ההלוואה שנוכל לקבל במקרה כזה?

הלוואות חוץ בנקאיות ללא כרטיס אשראי הן הלוואות המשמשות כמעין מוצא אחרון לאנשים שהבנק לא מוכן לתת להם אשראי נוסף. אותם אנשים, בין אם מדובר באנשים פרטיים או בעלי עסקים, זקוקים להלוואה נוספת למקרים שונים. זה יכול להיות כדי לשרוד עוד זמן עד שישתחרר לכם כסף מקרן השתלמות, כספי ירושה או בדרך אחרת, זה יכול להיות כאשר אתם צריכים כסף דחוף לניתוח או טיפול רפואי חס וחלילה, זה יכול להיות כסף שאתם צריכים כדי לא לעכב משכורות לעובדים שלכם במידה וירדו המכירות בעסק החודש ועוד. הלוואות חוץ בנקאיות ללא כרטיס אשראי יעזרו לכם במקרה כזה וגם אם אין לכם כרטיס או כושר החזר גבוה ישנן עדיין חברות פרטיות המספקות הלוואות מסוג זה. תוכלו לפנות אלינו ב-loan4all לקבלת הצעות אטרקטיביות להלוואות במקרה כזה למשל.

ממי נוכל לקבל הלוואות לבעלי כרטיס אשראי?

פורטל loan4all עובד שנים רבות עם חברות פרטיות המספקות אשראי לפרטיים ולעסקים. מדובר בין היתר בחברות אשראי, חברות ביטוח, קרנות שונות לעסקים ופרטיים ועוד. כולם פועלים כחוק ותחת מעקב משרד האוצר ורשויות המיסים כמובן. בשל הקשרים הנהדרים שלנו והמוניטין החיובי אנו מצליחים לסדר ללקוחותינו הלוואות מיידיות בכרטיס אשראי וגם הלוואות ללקוחות ללא כרטיס אשראי. הלוואות מיידיות בכרטיס אשראי יהיו אפילו מהירות יותר ולעתים תוך 24 שעות כבר תוכלו לקבל את כספי ההלוואה שלכם.

תנאים טובים יותר
תנאים טובים יותר

מקום שבו אפשר לקחת הלוואות לכולם לקוחות כל הבנקים בדרך כלל מכירים את העובדה הזאת היטב – כל הלוואה שנלקחת מהבנק שלכם מגבילה אתכם יותר,

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים