כאל הלוואה ללא כרטיס

הלוואה כאל ללא כרטיס אשראי

אם חשבתם שאתם צריכים להיות בעלים של כרטיס כאל כדי לקבל הלוואה מכאל, אז תופתעו לגלות כי גם אם אין ברשותכם כרטיס כאל עדיין יש באפשרותכם לקבל הלוואה ולמען האמת די בקלות. חברת כאל מאפשרת ללקוחותיה ולאלו שאינם נמנים מלקוחותיה לקבל הלוואה בקלות ובמהירות. כאל הלוואה ללא כרטיס מתאפשרת בלחיצת כפתור ממש ועוד השבוע הכסף יועבר לחשבונכם.

מי זאת חברת כאל?

חברת כאל (כרטיס אשראי לישראל בע"מ) מנפיקה את כרטיסי האשראי המוכרים ביותר בארץ, ויזה, ישראכרט, מסטרקארד ודיינרס. היא שייכת לבנק לאומי ובנק דיסקונט בחלוקת אחוזים שונים בין הבנקים והיא מאפשרת לנו, לקוחות כל הבנקים בלי קשר לכרטיס האשראי שאנחנו מחזיקים בידינו לקבל מהם הלוואה ללא כרטיס כאל.

כאל הלוואה ללא כרטיס – הלוואה חוץ בנקאית

ישראלים רבים מוצאים את הפתרון לכיסוי המינוס בבנק באמצעות לקיחת הלוואה מגוף חוץ בנקאי. חברות הבנקים מקשות מאוד בקבלת הלוואה במיוחד כאשר אנחנו לקוחות הבנק נמצאים במינוס ולכן הלוואה עד לסכום 80,000 ₪ ניתן לקבל מכאל הלוואה ללא כרטיס. בקשת ההלוואה עוברת לטיפול במיידי ותוך חמישה ימי עסקים אתם תוכלו לקבל את הכסף לחשבונכם.

איך חברת כאל מחשבת סיכונים?

כל חברת מימון בין אם בנקאית או חוץ בנקאית רוצה להבטיח את קבלת הכסף חזרה וכמו כל עסק כלכלי היא רוצה גם להרוויח. לכן כמו כל חברה כאל מאפשרת לכם לקבל הלוואה בצורה חלקה, נוחה וקלה וכמו לכל שירות יש לכך מחיר. כדי להבטיח את רווחיות הסיכון שכאל לקחת על עצמה במענק הלוואה ללקוחות שאינם לקוחות כאל הלוואה ללא כרטיס, חברת כאל תחייב אתכם בטווח הריביות מ- 5.35% עד 15.35% וזה תלוי גובה הסכום, מספר תשלומים להחזרת ההלוואה וכדומה.

לכמה תשלומים ניתן לפרוס את ההלוואה?

כאל הלוואה ללא כרטיס ניתן לפרוס בין 12 תשלומים ועד 60 תשלומים. החברה מעניקה לכם את חופש הבחירה למספר התשלומים על מנת שאתם תוכלו לעמוד בהחזר ההלוואה בהתאם ליכולותיכם. בנוסף, תוכלו לפרוע את יתרת ההלוואה מוקדם יותר אם תרצו בתמורה לדמי טיפול אך ללא קנס לפירעון מוקדם.

הלוואה להרחבת העסק

עסקים קטנים ובינוניים סובלים ממצוקת אשראי קשה בגלל מדיניות הבנקים, הם מתקשים לגייס הלוואה להרחבת העסק או להקמת עסק. לכן, המדינה הקימה את הקרן בערבות

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה

בדיקת זכאות להלוואה

קבל לידים איכותיים כבר עכשיו

למה אתה מחכה?

פשוט מלא פרטים