הלוואה חוץ בנקאית לשכירים

אשראי עסקי הוא דבר חיוני לכם במידה ואתם רוצים למנף את פעילות העסק שלכם, גיוס אשראי בצורה נכונה יכול לזרז את הגידול ברווחים ובהכנסות של העסק.

לעיתים, השאלה שצריכה להישאל היא – האם המטרה שלשמה נלקחה ההלוואה היא אכן נכונה למען העסק? ולא רק שאלות כמו איזה סוג אשראי מתאים לעסק. צריך לחשוב, האם הכסף שלוויתם יושקע בנכסים ופעילויות שיתרמו לגידול ממשי ברווחי והכנסות החברה?

בזמן שתחשבו על שאלה זו, תשאירו פרטים ואנחנו נדאג ש 3 חברות שונות יחזרו אליכם עם 3 הצעות אטרקטיביות, לכם נשאר רק לבחור ממי אתם רוצים לקחת את ההלוואה.

הבאנו לפניכם מספר טעויות שכיחות:

  1. הלוואה קטנה בזמן פתיחת העסק כשתזרים המזומנים מוגבל, ישנה נטייה לקחת הלוואה אשר קטנה מעלות הקמת העסק, את היתרה מעניקים בתשלומים לספקים שונים, התוצאה היא, החזר תשלומים גבוה לכל מיני ספקים במהל השנה הראשונה, שהיא שנה קריטית להצלחת העסק, החזרים אלה מקשים על העסק להתרומם ולהתפתח.
  2. הון חוזר כשפותחים עסק, בזמן החישוב של ההלוואה המדוברת, בעלי עסקים לא לוקחים בחשבון את ההון החוזר, הנצרך בשנה הראשונה ובנוסף על כך את החושדים ראשונים שבהם העסק עדיין לא מכניס כסף ואין באפשרות בעל העסק למשוך כספים ממנו, התוצאה שנוצרת היא חריגה ממסגרת האשראי הקיימת ולקיחת הלוואה מעבר למתוכנן.
  3. מסגרת חח"ד המון בעלי עסקים אומרים לעצמם "אני לא רוצה הלוואה, אני רק רוצה מסגרת". אל תתבלבלו, מסגרת חֶשְבּוֹן חוֹזֵר דֶבִּיטוֹרִי היא בעצם הלוואה לכל דבר, ולא סתם הלוואה, אלא יקרה מאוד, לא רק שאתם משלמים ריביות גבוהות אתם גם תשלמו מה שנקרא, הקצאת אשראי. המטרה של הלוואה זו היא עבור הון חוזר, שימוש נכון עם הלוואה זו יהיה לנצל אותה חלקית בימים מסוימים ולנצל אותה במלואה בחודשים וימים מסוימים.
  4. ניכיון שיקים וחשבוניות אשראי נוח ומקל בזמן שאתם זקוקים לתזרים מזומנים בזמן שאין לכם בטחונות, אך כזה שצריך להימנע ממנו, הוא ניכיון שיקים וחשבוניות, זהו אשראי נורא יקר והוא מצריך עמלה של הקצאת מסגרת וכמו כן עמלה וריבית על הניכיון, לכן אם אתם בעלי עסקים שמחפשים לגייס אשראי לעסק שלכם, הימנעו מסוג זה של הלוואה. אשראי מסוג זה, ישנו קושי רב להיגמל ממנו, במידה וניכיתי שיק עתידי וקיבלתם את הכסף באותו היום, רוב הסיכויים שיהיה לכם שוב צורך לנכות בעתיד.
  5. אשראיהלוואה זו קל מאוד לקבלה במידה ואתם לא לחוצים, במידה ואתם כן לחוצים יהיה לכם קשה מאוד לקבל הלוואה מסוג זה. ניהול פיננסי נכון, ייתן לכם להכיר את צרכי האשראי מראש ולהגיש את הבקשה שלכם בלי לחץ מיותר.
  6. הצעות מחיר ניהול נכון של משא ומתן מול הבנקים ובטח כאשר מדובר על לקיחת אשראי, הצעות מחיר מבנקים או גופים חוץ בנקאיים זה משהו שאתם חייבים לעשות.
  7. אשראי חוץ בנקאיכדאי לנצל אפשרות בחירה של לקיחת אשראי מגופים חוץ בנקאיים שהם בערבות המדינה, זמן ההתנהלות מול הבנק הוא אומנם איטי בעת בקשת הלוואה, אך מאידך אתם תקבלו בטחונות מהמדינה וכך תוכלו להשאיר את הביטחונות שיש לכם עבור הפעילות השוטפת כאשר תצטרכו אשראי מהיר. לאנשים יש נטייה לגייס הלוואה מקרנות כאלה ואחרות כאשר הם לא מצליחים לגייס אשראי מהבנק, אנחנו ממליצים לכם להגיש בקשה לקרנות אלה גם כאשר הבנק מאשר את לקיחת ההלוואה שלכם.
  8. השקעותבעלי עסקים? לא לבצע השקעות עם פריסת שיקים בשוטף! השקעות בעסק שלכם תבצעו רק אם אשראי שהוא לטווח ארוך של 3 שנים ומעלה.
  9. חריגות לא פעם, חריגות במסגרת של חֶשְבּוֹן חוֹזֵר דֶבִּיטוֹרִי גוררות גוררת הגדלה זמנית של חשבון זה בעלות יקרה מאוד עקב גובה העמלה והן עקב גובה הריבית. אם יצא ככה שאתם חורגים מהמסגרת ו\או נמצאים במשך כל החודש על קצה המסגרת, אתם צריכים לשבת עם הבנקאי שלכם ולשקול לקיחת הלוואה.
  10. מחזור עסקי אחד מהשיקולים של הבנק בזמן נתינת אישור על אשראי הוא המחזור העסקי שלכם, לכן אתם צריכים להקפיד להעביר את כל הסכום שהתקבל בקופה דרך החשבון אפילו אם נוח לכם וקל יותר להשתמש במזומן או בשיקים בשביל לשלם לספקים ונותני שירות אחרים.

כבר ידוע שידיעת החומר היא חצי דרך אל הפתרון, אנחנו מקווים שהמידע שקיבלתם פה עזר לכם להבחין בשגיאות שכבר נעשו על ידכם ונתן לכם את הידע לתקן אותם ולהימנע מטעויות בעתיד.

מלאו את הפרטים שלכן כאן ו 3 נותני הלוואה שונים יחזור אליכם עם הצעות אטרקטיביות!

הלוואות מול צ'קים

המון עסקים בישראל משתמשים בשירותים של חברות פרטיות חוץ בנקאיות ובבנקים, על מנת לבצע ניכיון צ'קים בחשבון העסק. למעשה, שירות ניכיון צ'קים הוא תחליף יעיל

לקריאה»

לבדיקת זכאות להלוואה

בדיקת זכאות להלוואה